Банките фалират и слуховете покрай тях....

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от admin »

Днеска гледам пред първа инвестиционна .. опашката беше чак до общината. Хората да си теглят парите ... те явно не знаят, че до 100 000 евро парите са защитени с европейски закон гарантиран от държавата ... не сме 97'ма година когато източваха банки. Та стоя си аз днеска в офиса и гледам момичетата как се само навиват и си викам гледай какво нещо правят слуховете. Та влиза първата и казва: ПИБ фалира и 3-4 хукнаха без да се замислят да си теглят спестяванията. След малко едната явно нещо и шепнат от горе стой и казва: Ми то има слухове, че и унито фалира и хукна да си тегли парите ... а тя не беше излизала от стаята ... как ги чу тези слухове ... един Господ знае.. Връща се една и разказва: Как чакала на опашката, не знам си какво и как някой от опашката казал че и райфайзена загивал ... и още две изведнъж чули и те и хукнаха да си теглят парите ...
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от didka »

Овце не си ли виждал ?
Dog drags - no tracks...
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от System_error »

Хаххах... добре, че на банките имам само да давам... Уж сме беден народ, едвам свързващ двата края, пък всички със спестявания...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от Nirvana »

ТЪП овчарски народ сме! Една овца изблява на другите и всички се втурват!
Никой няма да фалира и не е фалирал... имам сметки в Корпоративна търговска и Първа инвестиционна и няма да ги пипна изобщо.

От много бързане да изпревариш всички и да си изтеглиш паричките, накрая може и да стане фалит!
Докато хората не проумеят, че няколко малоумника с невероятно високи кредити, които няма да могат да ги покрият до живот клатят държавата, нищо няма да се оправи. Докато се слугува на чужди интереси, няма да се оправим!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от sheri »

Банките фалирали. НЯМА ТАКОВА НЕЩО ! Абсолютни овце вярно .
fruitcake
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 0:51 am

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от fruitcake »

Да, днес отново имаше хора пред клона на ПИБ до нас.... не знам докога ще се редят хората на опашка.
И аз имам пари в ПИБ ама нямам намерение да си развалям депозита :bigboss:
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от paco »

това се прави целенасочено за да се пренасочи общественото внимание от истинския проблем в държавата и славянския народ юруш паричките ни :)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от admin »

По скоро някой близък до предното правителство което навря всички държавни пари в една банка сега си връща като се опитва да удари банката на комунягите по слухове.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от sawo »

КТБ чисто Пеевски си я събори, цялата работа май тръгна от "спора" им със Василев...
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от stivans »

admin написа:По скоро някой близък до предното правителство което навря всички държавни пари в една банка сега си връща като се опитва да удари банката на комунягите по слухове.
Парите бяха навряни в една банка преди предното правителство.Мисля,че 2007-2008г., но може и по рано.

Повече за Корпоративна търговска банка АД.

От 2007 г. Корпоративна търговска банка АД е публично дружество с двустепенна система на управление, чиито акции се търгуват на Българска фондова борса (БФБ) – София АД. През 2009 г. 30% от капитала на банката е придобит от Държавния главен резервен фонд на Султаната на Оман, чрез дъщерното дружество Bulgarian Acquisition Company II, Luxembourg.[2]. През 2010 г. Fata Assicurazioni Danni S.p.A и Fata Vita S.p.A (дъщерни подразделения на италианския застрахователен холдинг „Дженерали груп") придобиват миноритарен дял от Корпоративна търговска банка АД.[3], а през 2013 г. 9,9% от банката се продобиват от VTB Capital.[4]

В началото на 2014 г. КТБ АД подписа споразумение с Креди Агрикол С.А., Франция, за придобиването на 100% от акциите от капитала на Креди Агрикол България ЕАД. Очаква се придобиването да бъде финализирано след получаване на необходимите одобрения от съответните регулаторни органи.[5][6]

В началото на месец май Българска народна банка одобри придобиването от Корпоративна търговска банка АД (КТБ АД) на всички акции с право на глас от капитала на Креди Агрикол България ЕАД.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от admin »

Да, правителството на ББ, слагат куха банка и я източват. Идват другите на власт и явно не са се разбрали за нещо и "подсказват" на органите къде има проблем. Мисля, че пеевски просто е един много голям бушон, друг дърпа конците който все още не се е показал.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от sawo »

2007-2008г не е правителството на ББ.
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от besniaa »

На мен ми е интересно, ако проблемите в КТБ рефлектират върху акционерите от VTB - как ще спи управителя - г-н Цветан Василев. Въпреки, че от VTB казаха, че няма да се месят, не мисля, че ще оставят мнение в околните на обрани тъпаци.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от sawo »

Няма да рефлектират проблемите, защото имат точно 9 процента дял - точно под бариерата от 10% (случайно? едва ли).
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Банките фалират и слуховете покрай тях....

Мнение от besniaa »

sawo написа:Няма да рефлектират проблемите, защото имат точно 9 процента дял - точно под бариерата от 10% (случайно? едва ли).
Реално да, но не мисля, че ще оставят впечатление у околните на прецакани за сметка на някакъви путьовци като ББЦ и ТВ7. Доста ученическо ми изглежда.
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Публикувай отговор