Веднага ли ще ме убият или....

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от realprofesora »

Как мислите, ако организирам държавен преврат, веднага ли ще ме убият или първо ще се гаврят с мен? Така са се окопали във властта, че и атомна бомба да се хвърли пак няма да мръднат. Но си струва да питам де.
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:Как мислите, ако организирам държавен преврат, веднага ли ще ме убият или първо ще се гаврят с мен? Така са се окопали във властта, че и атомна бомба да се хвърли пак няма да мръднат. Но си струва да питам де.
Не ти трябва преврат.....просто смени дилъра :grin2:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от muhogon »

realprofesora написа:Как мислите, ако организирам държавен преврат, веднага ли ще ме убият или първо ще се гаврят с мен? Така са се окопали във властта, че и атомна бомба да се хвърли пак няма да мръднат. Но си струва да питам де.
Ако организираш преврат, няма да те убиват, а ти ще убиваш! Стига, да си изпълнил едно условие - превратът да е успешен!

Но пък, има и друг вариант - да не е успешен! Дали ще се гаврят с тебе, не знам, както и не знам, какво разбираш под гавра? Но, ако се съобразим с това, къде членуваме, може да те насилят в две посоки - първо, ставаш пълноценен гей, съвсем в духа на еврогейските ценности, и второ, те правят третополов, каквото и да значи това! Само така, ще си гарантират, че няма да роптаеш повече, срещу системата! :cheers:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от realprofesora »

30 пъти прегледана темата и само 2 отговора(каквито и да са ). Е за толкова малко процент хора със мнение няма да се жертвам, Мрете в нищета, аз ще се спасявам някакси.
Popopopopo
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от System_error »

Брех тоя май са фо е@@ли в казармата и още му държи влага. Голям страх от анални страсти :D ..

Ако направиш преврат, може даже и да не разберат първите ден-два, като гледам инертността в администрацията. До тогава ще имаш време да наложиш контрол...
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от Nirvana »

realprofesora написа:Как мислите, ако организирам държавен преврат, веднага ли ще ме убият или първо ще се гаврят с мен? Така са се окопали във властта, че и атомна бомба да се хвърли пак няма да мръднат. Но си струва да питам де.
В какво точно ще се изрази преврата ти? Най-много да си изядеш пердаха и да те дават известно време по медиите!
Срещу тази сган не може да се върви...отвсякъде са ни закопали и само "цоцат" парици от нашия джоб. И аз не искам такива олигофрени да ме управляват и да решават съдбата ми, но няма какво да се направи. Много опитаха и останаха в историята безлични!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от admin »

Ако те арестуват, аз ще ти нося всяка седмица банани в затвора. :bigboss:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от Nirvana »

admin написа:Ако те арестуват, аз ще ти нося всяка седмица банани в затвора. :bigboss:
+ бира от мен
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Веднага ли ще ме убият или....

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:
admin написа:Ако те арестуват, аз ще ти нося всяка седмица банани в затвора. :bigboss:
+ бира от мен
Много сте благородни, но ще има да чакате. Всеки сам да се спасява.
Popopopopo
Публикувай отговор