Шуменско и техните печалби ...

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Шуменско и техните печалби ...

Мнение от admin »

Странно съвпадение ми се случва,
пия шуменско от доста време на сам. От май до 31 юли имаха игра с която ако има бира под капачката отиваш в магазина и си вземаш още една бутилка. По време на кампанията за 3 месеца не ми се падна нито една бира. След като свърши играта им, за 7 дни ми се паднаха 7 награди ... Всеки ден по една награда. Започнах да си мисля, че май нарочно са оставили всички печеливши бири за най на края с цел хем да не се набутат, хем с реклама цел.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Шуменско и техните печалби ...

Мнение от realprofesora »

Работя в бранша и мога да ти кажа да не бързаш да ги обвиняваш. Просто се задържат големи количества бира в складовете за да се поемат големи поръчки. Когато е започнала кампанията в магазинната мрежа в нашия регион може да е имало наличности от преди кампанията-разбирай без печеливши капачки. Към края на кампанията тези наличности са изчерпани и заредени такива с печеливши капачки.
Това е просто някакво недорозумение получило се в следствие на съвременните начини на произвосдство и дистрибутиране на продукта.
Друг е въпроса, ако бирите които си консумирал са били с лого на етикета,че участват в кампанията-тогава вече умисъла е ясен. :Alvarin:
Ще ти обясня допълнително някои неща, но те са за разговор на по бира :cheers: .
Popopopopo
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Re: Шуменско и техните печалби ...

Мнение от Lexx »

Тва стана като с играта на Ариана тази година
Събираш еди колко си капачки и си вземаш чаша. В къщи имах капачки за 30 чаши и познайте дали успях да си ги взема.По магазините все нямаше чаши.
Викам в магазините ги крият и ги дават само под тезгяха и на познати.
Да ама не. Имам приятел собственик на няколко супермаркета в града и му се обадих за помощ и той с триста зора ми намери 4 чаши.
После звъннах на едно приятелче в Загорка - търговец ,обяснението беше следното:

чаши няма защото тази година някой решил , че чашите няма да го разнасят търговците по магазините както е било досега а някаква външна фирма. И затова нямало чаши нещо се губели.
Както се вика хубава работа ама БЪЛГАРСКА.

Но както съм забелязал не само тази година всички промоции с някакви награди са все такива - уж има награди ама не можеш си ги взе защото все няма.

Намирисва ми все на евтини рекламни трикове за да си продават продуктите.
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Re: Шуменско и техните печалби ...

Мнение от AquiLA^ »

Аз пък отивам в Карфур да си взема каса Загорка и за моя много голяма изненада в магазина Загорка няма. И чудих се аз какво да взема, понеже вече съм върнал каса и бутилки, и си взех Шуменско. От 20 бири имах 4 печеливши, от който имах още една. Това се случва три седмици преди края на промоцията.
Аватар
michel_83
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Май 08, 2010 13:20 pm

Re: Шуменско и техните печалби ...

Мнение от michel_83 »

ПОзнавам хора,които са в тази сфера.Всичко опира до това че се знае в коя партида са наградите.И ако даден магазин го зареждат с партида бира,в която няма награди.....не печелиш.Една част се раздават на познати.Работих в магазин и от една игта с триене на скреч карти на доместус идваха 10 карти примерно и всички награди които би трябвало да са в тях са същите.Тоест се знаеше коя карта какво крие
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Шуменско и техните печалби ...

Мнение от admin »

Предполагам, че е някакъв такъв вид нагласена печалба. Мисля, че на линията няма как да миксират капачките т.е. има ама не го правят. Просто едната партида печели, другата не.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор