Русия vs. ЕС

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Същото важи и за твоите твърдени срещу запада - слухове и опорни точки на руската (кагебейска) пропаганда. Нищо повече. И се говори за наистина стотици убийства. А не съм чул нещо подобно от "еврогейския" запад... Там все още си съществува свободата на словото и всеки може да критукува всичко. Ако ти беше опонент на режима в Русия, доста бързо щяха да ти запушат устата, но уви в демокрацията толкова плюта от теб, можеш да кажеш каквато глупсот си пожелаеш и да попиваш промивка от която пропаганда си решиш. Тва е демокрация.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от sawo »

System_error написа:
sawo написа: За да не отиде темата отново в канала, ще повторя това, което съм казвал много пъти, ще го кажа и сега - забравете за този двуполюсен модел, който демокрацията ни налага - в политиката няма добри и лоши. Има само лоши и по-лоши. Това, че в Русия много пъти са потъпквани демократичните права на хората, не прави САЩ света вода-ненапита. Всеки си гледа интересите и ще направи всичко, за да излезе едни гърди напред. Нито САЩ, нито Русия са станали империи, правейки добри и правилни дела. Ако в Русия се озовеш с циментови обувки на дъното на морето, в САЩ ще се озовеш в ареста със съмнителни обвинения или дом за психично болни и никой нищо повече няма да чуе за тебе. След това, вече ако е необходимо, ще се погрижат както трябва. Помните ли обвиненията в изнасилване срещу Джулиан Асанж ? Това, което в Русия се прави по грубия начин, в САЩ е изпипано до съвършенство.
Че си прав, прав си. Виж обаче как го правят едните - хитро, а другите - джанлатската. Е това им е отношението към всички аспекти на управлението.

И да напомня за "отдавна" спрелите политически "атентати, убийства по политически и идеологически причини" : http://www.dw.de/%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0% ... a-18290256

Явно някой хора четат доста избирателно или имат прекалено къса памет!!!

PS: а в тялото на Литвиненко е попаднал толкова много полоний, че лекарите правили аутопсията са били със защитни облекла. Кой ли пък има достъп до толкова полний, мамка му, че искам и аз да си взема малко....
Така е - историята показва немалко убийства с открито политически цели. Просто това последното никак не се връзва нито като стил, нито като мотиви, нито като време. Eдва ли някой оспорва, че е имало политически убийства, но когато критиците на Путин започнат видимо да използват неговите методи, нещата започват да показват истинската си същност. Разликата е, че САЩ са натрупали доста опит от убийството на JFK досега, докато властта в Русия от едва 20тина години трябва да се съобразява до известна степен с мнението на хората.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от muhogon »

System_error написа:Същото важи и за твоите твърдени срещу запада - слухове и опорни точки на руската (кагебейска) пропаганда. Нищо повече. И се говори за наистина стотици убийства. А не съм чул нещо подобно от "еврогейския" запад... Там все още си съществува свободата на словото и всеки може да критукува всичко. Ако ти беше опонент на режима в Русия, доста бързо щяха да ти запушат устата, но уви в демокрацията толкова плюта от теб, можеш да кажеш каквато глупсот си пожелаеш и да попиваш промивка от която пропаганда си решиш. Тва е демокрация.

Е, къде-къде си е по-престижно и модерно, да ползваш еврогейски опорни точки, и да вярваш сляпо, че ЦРУ са ангели-херувими! И щом като убийствата нямат нужда от доказване, поне така го твърдиш, веднага си задавам единствения резонен въпрос - кой би имал най-голяма полза от тях? И отговорът се набива сам - американското ЦРУ, за да дискредитира неудобно и противостоящо му управление, в суверенна страна! И такава "свобода" са си спретнали, че преследват хора като Асандж и Сноудън по цял свят, за да им резнат главите! Да, гейският запад няма специалните затвори в Гуантанамо, Полша и Румъния, а и кой-знае колко още по целия свят, те също са кагебейска измислица, и това го вЕрваме!

Но пък си прав, не бива да се плюе по нещо, дето го няма! "Демокрацията" за балъците е това, което беше за комунизма "светлото бъдеще", две измислени понятия, еднакви по нищозначене, призвани единствено за заблуда и прикриване на зулумите на властимащите! Добре, че има още да вЕрват, иначе тая дума щеше да е вече изчезнала, няма никакво покритие!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Ако Асанж и Сноудън бяха от другия отбор и гък нямаше да чуеш от тях. Отдавна щяха да са при Политковска и компания. А всеки би гонил този, който разкриван тайните му. А Сноудън от гледна точка на американското правителство си е национален предател в чиста форма.

Относно Немцов - никъде не съм писал, че е убийство поръчано от Путин. Не му се връзва на стила. По-скоро е наистина или провокация, или дело на някой ядосани ултраси на Путивизма... Поста ми беше провокоран от тяърдението на "философа", че видиш ли, нямало политически убийства... хах!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от muhogon »

System_error написа:Ако Асанж и Сноудън бяха от другия отбор и гък нямаше да чуеш от тях. Отдавна щяха да са при Политковска и компания. А всеки би гонил този, който разкриван тайните му. А Сноудън от гледна точка на американското правителство си е национален предател в чиста форма.

Относно Немцов - никъде не съм писал, че е убийство поръчано от Путин. Не му се връзва на стила. По-скоро е наистина или провокация, или дело на някой ядосани ултраси на Путивизма... Поста ми беше провокоран от тяърдението на "философа", че видиш ли, нямало политически убийства... хах!
Че от кой "отбор" е Асандж? Той и до момента се намира в еквадорското посолство в Лондон, и той ли е кагебист? Виж, Сноудън постъпи по-прозорливо - потърси убежище при равностоен противник на САЩ, така поне е сигурен, че няма да има "случайна" злополука! А иначе, за американците предатели са всички, които им разкриват зулумите, без разлика от националност и гражданство, да не забравяме, че Асандж е австралиец!

А за политическите убийства, личи си, че хич не си наясно! Политическото убийство предполага за мотив някакви нетърпими, идеологически различия! Ха кажи сега, какви са тия големи "различия", и в кои идеологии в днешно време, когато всичко е подчинено на парите и материалното, те са издигнати в култ? Според тебе, убийствата на Саддам и Кадафи, политически ли бяха, или свързани с икономически интереси, и двамата бяха политически фигури? Та те самите инвазии срещу тях бяха продиктувани от икономически интереси! А не за някаква "демокрация", както ни облъчваха! Не казвам, че не е имало политически убийства, имало е, и още как, но не и днес, когато всичко е икономически и финансови интереси, другото е мижай, да те лъжем...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Шамандуро, аз ти говоря за Политковска и Литвиненко, ти ми говориш за Кадафи?!? Ай сиктир бе!

Умишлено споменах САМО Сноудън, защото той е служител на американската администрация и то на звено, в което с кълнат в майка си баща си във вярност на родината - подробност, нали.... кво да ти обяснявам... Чети внимателно какво казвам и какво не, че пак си насосваш глупости...

Днес или вчера политиката и парите са едно - власт, интереси и ресурси . Историята постоянно се повтаря отново и отново.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от muhogon »

Шамандуро, аз ти говоря за Политковска и Литвиненко, ти ми говориш за Кадафи?!? Ай сиктир бе!
Че откога пък тия са политически фигури, че да бъдат убити по политически причини? Май, много отрано си почнал с "допинга" тая вечер!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Първо се информирай. Спора с празни книги като теб в случая е безсмислен...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от muhogon »

Ти се информирай, или няма откъде да го копнеш? Тогава ползвай жокер, 50 на 50, или направо се обади на "приятел"! Препоръчвам ти, този "приятел" да е другият ти ник, много добре се "разбираш" с него! :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Айде да копна нещо не 100% по темата, ама пак си касае милата Русия.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 0%BD%D0%B5


А ти тикво, нещастна, спри да пишеш в тая тема,както те помолих (или си толкова влюбен в неустоимата ми натура, че няма отърване). Ясно е, че нямаш представа какво приказваш и всичко ти е сведено "от горе". Капацитета ти не ти позволява повече. Дано наистина и другия ми ник се обади да ти каже същото. Не, че ще е файда.... цял форум ти показа колко "струваш" и как никой не го интересуват болните ти бленувания, ама не се отказваш. Типично за достатъчно ненормален и ниско-интелигентен стругар....
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от vkv »

ПУТИН НАПРАВИ НА ГЛУПАЦИ ФИНАНСОВИТЕ АКУЛИ НА ЗАПАДА
Изображение
http://archivek-p.org/03/%D0%BF%D1%83%D ... %82%D0%B5/
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Във връзка с горния пост и хората повярвали на полседната простотия на путлеристката "пропаганда" :D

http://powerlovesex.blogspot.com/2015/03/5.html?m=1
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от sawo »

Ех, тъкмо бях повярвал и ти всичко развали :D :D
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от System_error »

Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Русия vs. ЕС

Мнение от sawo »

Нищо ново под слънцето - тези методи се ползват от абсолютно всички, за съжаление.
Публикувай отговор