Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
StealSkills
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Окт 16, 2015 13:15 pm

Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от StealSkills »

Здравейте, казвам се Петър на 25г. съм от 13 годишен съм започнал ходя по дискотеки, но вече май се осещам, че ми е писнало или нз, можеби заради самите заведения който посещашам или хората по тези места с една дума чалготеки пълно с коври и турбо гъзари :D .По принцип доста музика слушам но най - се кефя на диско,ретро,електронна музика,черно . Лошото е че това го пускат само на ПАША, обаче на черното няма хора,ретро - диско вече рядко пускат ..сега ходя главно на Сикретс,беладжо,паша но са ми омръзнали , как да ви кажа вече ми е тъпня, искам нещо различно където не съм ходил и е готино . На ИЛ мондо пускат комерсиал, рок обаче пък липса на момичета, кочовете в пъти са повече от жените и някак си атмосферата е тапа като няма много дами :).В Иигълс пък грам няма хора и е малко тясно не малко ми доста :).Кажете вие, къде обичате да ходите, кой места посещавате ?
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от nike718 »

Осещам можеби тапо!!!!!!!! Е, за 25 години не научи ли поне Български език?
Ама то в дискотеките това май не го преподават. 8O
technichar
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Авг 11, 2008 19:20 pm

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от technichar »

Аз разпускам в гората
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от Nirvana »

Вземи си намери приятелка и разпускай с нея.... в леглото! Аман вече от "мастър дискотекари", подхранващи подобен тип заведения!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от Magas »

Аз по здравословни причини още нямам момиче,но я търсямного по-усилено от теб петре за сега разпускам с хубава книга, пред тлевизора или пред компютъра с любимите си хеви метъл парчета, ретро бг хипхоп или хаус музика мразя фолклора вероятно по същите здравословни причини, обаче Nirvana е ябсолютно прав.
П.С.Най-дебилната тема която съм виждал :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от borko »

Aз най-много обичам да релаксирам в басейна, обичам да си плувам и да забравям за всичко гадно в този живот. Сега си взех и такъв водоустойчим плеър http://dice.bg/sony-walkman-nwz-w273bm- ... -item16041 и ще мога да си слушам музика в басейна. Това ще ми помогне да релаксирам на макс и да се чуствам много добре.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от realprofesora »

Аз разпускам с дясната си ръка....като омалее ползувам лявата.
Popopopopo
Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от Roshavv »

StealSkills написа:Здравейте, казвам се Петър на 25г. съм от 13 годишен съм започнал ходя по дискотеки, но вече май се осещам, че ми е писнало или нз, можеби заради самите заведения който посещашам или хората по тези места с една дума чалготеки пълно с коври и турбо гъзари :D .По принцип доста музика слушам но най - се кефя на диско,ретро,електронна музика,черно . Лошото е че това го пускат само на ПАША, обаче на черното няма хора,ретро - диско вече рядко пускат ..сега ходя главно на Сикретс,беладжо,паша но са ми омръзнали , как да ви кажа вече ми е тъпня, искам нещо различно където не съм ходил и е готино . На ИЛ мондо пускат комерсиал, рок обаче пък липса на момичета, кочовете в пъти са повече от жените и някак си атмосферата е тапа като няма много дами :).В Иигълс пък грам няма хора и е малко тясно не малко ми доста :).Кажете вие, къде обичате да ходите, кой места посещавате ?
На тези места които си изброил нямам как да "разпуснеш" ....Сиг съм ,че имаш съвсем друго предвид като използваш тази дума....
А жена да търсиш в дискотека е все едно да си вземеш кола от автокъща :lol:
veliqn

Re: Къде обичате да Разпускате(релаксирате) ?

Мнение от veliqn »

Аз обичам да ходя в планината на ски, супер много си почивам по този начин.
Публикувай отговор