Подарък за 8 март

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Подарък за 8 март

Мнение от Nirvana »

Колеги,
идва този "светъл" празник и както винаги са ни стъпили на врата жените и си чакат подарък. Да го Е!
До този момент ми дойде като идея примерно професионална снимка при фотограф, принтиране върху дърво (снимка), козметични процедури, но все ми се струва доста изтъркано, а като погледне човек, време няма.
В моя случаи, жената стана майка миналата година и това ще й е първия 8 март като родител. Трябва да е нещо доста специално, но като се замисля, до този момент е получила всичко възможно материално и нематериално и съм в безизходица!

Дайте да спретнем една хубава тема, в която всеки да си каже какво ще подарява и какви идеи като цяло има за празника. Неизбежно е, а ако не направим нужното, тежко ни! :angry: :chaingun: Луд с картечница

Очаквам вашите предложения :beroe:

Благодаря!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
cool.nation
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 30, 2015 14:04 pm

Re: Подарък за 8 март

Мнение от cool.nation »

Малко късно май, ама аз да кажа кво поръчах от един сайт - едно цвете такава като статуетка. Доста е симпатично (поне според мен). Не е нещо кой знае какво, но си е жест. Ето и линк някой ако се интересува - http://banana.bg/podaraci/9315-lale-srebro
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Подарък за 8 март

Мнение от realprofesora »

cool.nation написа:Малко късно май, ама аз да кажа кво поръчах от един сайт - едно цвете такава като статуетка. Доста е симпатично (поне според мен). Не е нещо кой знае какво, но си е жест. Ето и линк някой ако се интересува - http://banana.bg/podaraci/9315-lale-srebro
Доста кичозно.
Аз за 25 години подаръци, все едно и също подарявам-Мия си миналогодишния подарък... и го подавам(подарявам). :dancing:
Сега серизно(кича си остава, той си е сериозен) за 25 години брак с жена ми сме се рабрали-Без подаръци, без изненади...само кеш, кой колкото му е на сърце. И това работи...винаги работи, винаги. :cute:
Popopopopo
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Подарък за 8 март

Мнение от nike718 »

Екскурзия до място за което е мечтала, ето ви идея.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Подарък за 8 март

Мнение от Nirvana »

Накрая пръстен намаза любимата :)

Че и коляно ударих!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Подарък за 8 март

Мнение от nike718 »

Nirvana написа:Накрая пръстен намаза любимата :)

Че и коляно ударих!
Това не го разбрах, пръстен за 8 март или си и направил предложение?
:lol:
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Подарък за 8 март

Мнение от Nirvana »

Пръстен с продължение... нека така го кажем!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
big_g89
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Авг 13, 2016 13:58 pm

Re: Подарък за 8 март

Мнение от big_g89 »

Малко позакъсняли за 8-ми март тази година, но за догодина - http://dreboliiki.com/tag/podaraci-za-8-mart/ :)
Публикувай отговор