Боядисване на дрехи Стара Загора

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Боядисване на дрехи Стара Загора

Мнение от odllo »

Здравейте, някой знае ли случайно в града дали някъде боядисват кожени якета. Стана времето за каране на мотор, а май тая година няма да се сменя якето, само че е малко изтъркано и мисля да го боядисам просто. По принцип знам че има варианти в химическо чистене да я извършат тая услуга, но ми се иска някой, който е пробвал с тукашна фирма да даде мнение.
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Боядисване на дрехи Стара Загора

Мнение от eleena »

Срещу залата за борба на Столетов има улица тръгваща нагоре- г. Кюмюрев. Тръгваш по нея на север и на 20-30 метра в ляво има гараж- там боядисват всичко.
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Боядисване на дрехи Стара Загора

Мнение от odllo »

Здравей,

Благодаря за предложението. На въпросното място казаха, че могат да го боядисат, но понеже имаше да се ремонтира малко ожулено и се отказаха. В крайна сметка трябваше да го пратя в София за боядисване и ремонт. Ако някой друг колега му се налага да боядисва кожено яке мотор, да го прати на това химическо в София. Аз им го пратих по еконта и след 3 дни ми го пратиха.
Аватар
Patersooop
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2021 11:49 am

Re: Боядисване на дрехи Стара Загора

Мнение от Patersooop »

Здравейте, да, можете да го направите сами, вижте как се прави в YOUTUBE, късмет
Публикувай отговор