как да изгоня котки от двора

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

как да изгоня котки от двора

Мнение от besniaa »

Някой знае ли как да изгоня 10тина шибани котки , които серат навсякъде и правят поразии. Не мога да сложа куче, а не искам да ги тровя. Четох за някаква гелообразна химия, но бих искал да знам дали има ефект... Или нещо друго такова ?
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от muhogon »

Котките се въртят там, където намират храна и подслон, ако тия две неща ги няма, се махат! Да не живееш в къща до 10то основно? Там редовно виждам поне 5-6 котки в една градина, като напълзели охлюви са :mrgreen:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от besniaa »

не съм там... храна и подслон явно намират наоколо, не при мен.. не мога да го предотвратя, а не искам да ги тровя или стрелям засега..
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от Shadow »

И аз го имам същия проблем .В блока има двама луди пенсионери мъжа не може да върви ама иначе в 6 часа сутринта става да ги храни , а жена му действа тихо мълком .Специално за тез мартакели купуват бял дроб или някакво друго месо и после мятат от терасата да ги хранят.Миналата година напълниха блока с бълхи и си поеха разходите за пръскането .Сега старата песен е на нов глас продължават да ги хранят ,вкарват ги мазето особено когато е лошо времето.Тези двамката не стига ,че имат котка у тях ами и тръгнали да хранят уличните .Най странното , че правят некролози на котките които са имали.Некролозите съм ги виждал у тях .
Няколко пъти съм правил забележки да не ги хранят но те си знаят тяхната ,няма оправия .
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от Bul-Dog »

Че то във всеки блок, във всеки вход си има по един-двама кретена(най-често пенсионери), дето си отглеждат гад. Ей тъй за осмисляне на иначе и бездруго безрадостното си съществуване.

А уж е забранено хвърлянето на храна...ама кой да тръгне да ги глобява теа некролози. Те ще си отглеждат бълхи и кърлежи, ще разнасят кал и мръсотии, ний ще си мрънкаме у форума...
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от realprofesora »

Има си институции на които трябва да се сигнализира, но понеже сме страхливи душички си траем.
За страхливите народи няма място на земята(цитат от една велика книга).
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от Bul-Dog »

realprofesora написа:Има си институции на които трябва да се сигнализира, но понеже сме страхливи душички си траем.
За страхливите народи няма място на земята(цитат от една велика книга).
Мислиш ли?! Има единствено мързеливи връзкари, разплули се в кабинети, нямащи и най-малко желание или идея как да свършат нещо!!!

И преди да ме упрекнеш, че говоря "наизуст", да ти кажа, че съм ходил по мъките...знаеш ли к'ъв беше резултата? Една другарка започна да ми се оплаква, че и тяхната махала имали такъв проблем :grin2: :haha:
Тръгнах си погнусен от бг чиновникът...Отново! Окончателно!!!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 126
Регистриран на: Пон Юли 12, 2010 21:46 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от Shadow »

Bul-Dog написа:
realprofesora написа:Има си институции на които трябва да се сигнализира, но понеже сме страхливи душички си траем.
За страхливите народи няма място на земята(цитат от една велика книга).
Мислиш ли?! Има единствено мързеливи връзкари, разплули се в кабинети, нямащи и най-малко желание или идея как да свършат нещо!!!

И преди да ме упрекнеш, че говоря "наизуст", да ти кажа, че съм ходил по мъките...знаеш ли к'ъв беше резултата? Една другарка започна да ми се оплаква, че и тяхната махала имали такъв проблем :grin2: :haha:
Тръгнах си погнусен от бг чиновникът...Отново! Окончателно!!!
И аз съм ходил и подавал жалба и кво стана нищо.Чакам някой да се сети ,че трябва да поработи ама неще да се събуди от съня си .
Аватар
zvezda
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:40 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от zvezda »

Нямам идея колко са ефективни, ама го мернах в друг форум, та да ти споделя:
http://www.isotronic-bulgaria.com/?gcli ... 4bf86b035b
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от besniaa »

Искам да ги изгоня от периметър около 200кв. Аз нямам желание да ходя по институции, там са по-дразнещи от котаците... ако нямам друг изход ще има Лукреция Борджия и тва е...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: как да изгоня котки от двора

Мнение от nike718 »

zvezda написа:Нямам идея колко са ефективни, ама го мернах в друг форум, та да ти споделя:
http://www.isotronic-bulgaria.com/?gcli ... 4bf86b035b
Устройства като това вършат работа, ползвали сме го на работа.
Публикувай отговор