Избори - 2016

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от Bul-Dog »

Еми не звучи добре, ама това са вариантите. Все повече си мисля, че Тиквоний играе на хитър сега, откакто избра тая бабка за Прецедент, и начина на представяне, бавенето, и всичко...той сам си предизвика тая криза.
И сега, оставка, служ.правителство...разпускане на сегашните народни кретени...провеждане на нови избори...коалиции, тарикатлъци, пазарлъци...
Тиквата е вече обиграна овчарка и е усетил на къде духа вятъра...идола му, бай тошо правешкия мангал, го наричаше това "снишаване". Та и тоя сега, ослушва се кат диво свини у тикви на къде ще се пеустройва света...
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
stivans
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 816
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 0:16 am
skype: stivans
Местоположение: Стара Загора

Re: Избори - 2016

Мнение от stivans »

Три месеца преди края на мандата президента не може да назначава служебно правителство. Ако има правителствена криза ще имаме 3 месеца правителство в оставка до встъпването на новия президент.
Ако Борисов получи мандат за ново правителство ще търси подкрепата на РБ и патриотите и най-вероятно ще го подкрепят, като след оставката ще изчисти кабинета от неудобните му министри и ще направи някоя друга отстъпка пред Патриотичния фронт.
skype: stivans
Стара Загора
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

http://www.bnews.bg/article/219421-fand ... va_ostavka

Дали ще е вярно? Имам предвид, всички областни кметове на ГЕРБ да се оттеглят? Това включва и нашия, сега се виждат негативите от това, да те издигне партия, пък била тя и управляваща! Ако беше излязъл като независим /втори мандат е/, сега нямаше да слуша никого, а пък така, както му нареди тиквата!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от didka »

Изображение
Dog drags - no tracks...
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Избори - 2016

Мнение от admin »

Съмнява ме да се оттеглят ама голям натиск имало от страна на партията по малките кметове да агитират бизнеса да гласува за герб. От три места съм го чувал, все първа ръка информация.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Избори - 2016

Мнение от Magas »

Понеже остават по-малко от три месеца от мандата на сегашния президент,той не може да разпусне НС и да имаме такъв служебен кабинет затова парламентът и правителството ще работят до встъпването на ново догодина.Ако не вярвате на мен,във всички наши новини е, не си измислям :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

Magas написа:Понеже остават по-малко от три месеца от мандата на сегашния президент,той не може да разпусне НС и да имаме такъв служебен кабинет затова парламентът и правителството ще работят до встъпването на ново догодина.Ако не вярвате на мен,във всички наши новини е, не си измислям :)
Добре, че ни осведоми, сега ще спим по-спокойно тая вечер!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от vkv »

Magas написа:Понеже остават по-малко от три месеца от мандата на сегашния президент,той не може да разпусне НС и да имаме такъв служебен кабинет затова парламентът и правителството ще работят до встъпването на ново догодина.Ако не вярвате на мен,във всички наши новини е, не си измислям :)
Ти пък......да вярваме в новините....предполагам се шегуваш :crazyeye: :cheers:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

Лично аз, не залагам големи очаквания на РР, да не кажа - никакви! Да не забравяме, че Йотова е дърта номенклатура, един от многото храненици на Сорос, както се доказа! А от соросоид, добро не чакай, доказан факт! Или са му я натресли, което значи, че е зависим, или пък, и той е на нейния акъл, предстои да разберем! Да не се получи, както преди години стана с тандема Ж. Желев - Бл. Димитрова!

А иначе, далеч съм от мисълта, че ГЕРБ са свършени, залязват, и прочие! Там е пълно с нагли, безочливи, безскрупулни кариеристи, събрани само за да консумират властта, и те няма да се оттеглят без бой! Може да се каже обаче, че това е началото на края на този антибългарски проект, копиран донякъде от НДСВ. По-добрата новина обаче е, че няма готов друг, завършен проект, който да го замени, както ГЕРБ замени НДСВ. Което пък, ще даде поне малък шанс, на нови лица и партии, да се изявят на предстоящите избори! Така че, се очертават много интересни избори, оттук-нататък!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от didka »

Засега дава индикации, че действа соло. Видя се и на пресконференцията, в президентството отиде сам... Дано запази самообладание. Даже някой от коментаторите неделя вечерта спомена, че бсп са си вкарали таралеж в гащите с него :)
Dog drags - no tracks...
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Избори - 2016

Мнение от Magas »

muhogon написа:Лично аз, не залагам големи очаквания на РР, да не кажа - никакви! Да не забравяме, че Йотова е дърта номенклатура, един от многото храненици на Сорос, както се доказа! А от соросоид, добро не чакай, доказан факт! Или са му я натресли, което значи, че е зависим, или пък, и той е на нейния акъл, предстои да разберем! Да не се получи, както преди години стана с тандема Ж. Желев - Бл. Димитрова!

А иначе, далеч съм от мисълта, че ГЕРБ са свършени, залязват, и прочие! Там е пълно с нагли, безочливи, безскрупулни кариеристи, събрани само за да консумират властта, и те няма да се оттеглят без бой! Може да се каже обаче, че това е началото на края на този антибългарски проект, копиран донякъде от НДСВ. По-добрата новина обаче е, че няма готов друг, завършен проект, който да го замени, както ГЕРБ замени НДСВ. Което пък, ще даде поне малък шанс, на нови лица и партии, да се изявят на предстоящите избори! Така че, се очертават много интересни избори, оттук-нататък!
Аз също,но съм склонен да му дам шанс ,на първия тур не гласувах за него а за Трайков за да не гласувам за двойката на герб и на мен не ми хареса Цачева :)Аз съм неотрален мразя комунистите,но не съм Гербер :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

Аз също,но съм склонен да му дам шанс ,на първия тур не гласувах за него а за Трайков за да не гласувам за двойката на герб и на мен не ми хареса Цачева :)Аз съм неотрален мразя комунистите,но не съм Гербер :)
Е, щом ти му даваш шанс, ще спим спокойно, направо си отдъхнахме... И по-добре, не се хвали, че си гласувал ТТ, те даже и собствените им избиратели не го подкрепиха, наричаха го "недоразумение", какъвто си е всъщност! Нещо, като огледален образ на Пастирката :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Избори - 2016

Мнение от Magas »

muhogon написа:Е, щом ти му даваш шанс, ще спим спокойно, направо си отдъхнахме... И по-добре, не се хвали, че си гласувал ТТ, те даже и собствените им избиратели не го подкрепиха, наричаха го "недоразумение", какъвто си е всъщност! Нещо, като огледален образ на Пастирката :D
Не се хваля,казах го защото знаех,че ще се изкажеш и исках да затворя спора за политика между нас :) Знаех,че Трайков няма да спечели замен разговорът е приключен :closed:
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от muhogon »

Че то си е ерес само да споменаваш ТТ, името му трябва да е апокрифно, да се превърне в табу! Пък камо ли да гласуваш за него, това пък си е крайно изродена, зомбирана форма на мазохизъм, неизвестна още на света... :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Mikk
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 20:21 pm

Re: Избори - 2016

Мнение от Mikk »

muhogon написа:Че то си е ерес само да споменаваш ТТ, името му трябва да е апокрифно, да се превърне в табу! Пък камо ли да гласуваш за него, това пък си е крайно изродена, зомбирана форма на мазохизъм, неизвестна още на света... :D
Много ми е интересно за кого гласуваха руските тролове? Я кажи за радев или каракачанов гласува ?

Аз гласувах за Трайчо, ако има нови избори пак за него ще гласувам, пък нека е ерес.
Публикувай отговор