Количка за близнаци?

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Количка за близнаци?

Мнение от marta12 »

Някой знае ли къде в нашия град мога да намеря детска количка за близнаци? Доста ми е трудно с двете деца и едва се справям, така че ако можете и да ми препоръчате някакъв по-евтин вариант ще съм много благодарна.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от didka »

Където има обикновени, има и двойни. И за някои неща се мисли преди раждане...
Dog drags - no tracks...
nataligeorgieva
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Мар 05, 2017 20:21 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от nataligeorgieva »

Аз бих ти препоръчала да потърсиш тук https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 1%80%D0%B0 . Аз имам близнаци и си накупих доста неща втора ръка. Мен докторите ме бяха наплашили, че не е сигурно, че и двете ще се родят здрави и почти до края не бях сигурна дали ще имам две деца. Още си използвам количката иначе бих ти я продала доста евтино. Съвета ми е да потърсиш втора ръка. Доста са съпричастни повечето майки и ги дават много изгодно.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от niggaz_nature »

didka написа: Пон Апр 09, 2018 11:09 am Където има обикновени, има и двойни. И за някои неща се мисли преди раждане...
Как се мисли преди раждане ???????? Ти ако ти ако имаш близнаци ще ги върнеш в магазина ли . (Ама аз исках да е само едно !! ) .
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от didka »

Знае се от 3-4 месец близнаци ли са, тризнаци ли са, хайде да не спорим за глупости...
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Количка за близнаци?

Мнение от realprofesora »

A ako са сиамски близнаци, за какво са им количка за близнаци...абе мислете ги тези неща още като ги правите :blackeye:
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от besniaa »

РК-1 за порастнали...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Количка за близнаци?

Мнение от admin »

Темата има и своите нюанси, които не сме запознати така, че не съдете кога са се сетили за количка. С бившата ми жена също купихме количка, кошара и т.н. малко преди да се роди детето. Количката след като се роди, тъй като в първите 20 дни след раждането не ти трябва. Беше тръгнало детето да излиза в 8-мия месец, лекарите казваха, че не е ясно дали ще оживее или не заради самото време в което се развиват някои органи. Примерно в 7-мия и 9-тия месец не е опасно, но в 8-мия месец е много опасно. Един месец стоя в АГ-то на системи докато мине този 1 месец. Повечето хора не желаят да дърпат дявола за опашката макар и да не вярват в него, защото става въпрос за най - милото им.
"There is no 'patch' for stupidity."
marta12
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 18:44 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от marta12 »

admin написа: Чет Апр 12, 2018 7:43 am Темата има и своите нюанси, които не сме запознати така, че не съдете кога са се сетили за количка. С бившата ми жена също купихме количка, кошара и т.н. малко преди да се роди детето. Количката след като се роди, тъй като в първите 20 дни след раждането не ти трябва. Беше тръгнало детето да излиза в 8-мия месец, лекарите казваха, че не е ясно дали ще оживее или не заради самото време в което се развиват някои органи. Примерно в 7-мия и 9-тия месец не е опасно, но в 8-мия месец е много опасно. Един месец стоя в АГ-то на системи докато мине този 1 месец. Повечето хора не желаят да дърпат дявола за опашката макар и да не вярват в него, защото става въпрос за най - милото им.
Благодаря за съпричастността. Не ми трябваше количка до този месец, защото и без това беше студено, а са малки децата. Няма къде да ги водя. Иначе си напълно прав, че докато не се роди мъжа ми не беше купувал нищо. Те така или иначе ме държаха цяла седмица в болницата, той имаше достатъчно време да напазарува нещата от първа необходимост.
nataligeorgieva
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Мар 05, 2017 20:21 pm

Re: Количка за близнаци?

Мнение от nataligeorgieva »

Най-важното е да са ви живи и здрави децата. Нямат значение обстоятелствата. Има достатъчно места, където да намерите нужните аксесоари. Само трябва да имате нужните средства, защото цените са доста високи.
AwesomeSTZ
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юни 25, 2018 13:20 pm
Обратна връзка:

Re: Количка за близнаци?

Мнение от AwesomeSTZ »

Здравейте,
Аз съм пълна привърженичка на пазаруването от чужбина и най-вече UK! Не пропускайте никога да проверявате Amazon.co.uk - постоянно имат някакви намалени стоки! Със сигурност има и колички!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Количка за близнаци?

Мнение от admin »

Това е скъпарски сайт.
"There is no 'patch' for stupidity."
kinggod
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 21:40 pm
Обратна връзка:

Re: Количка за близнаци?

Мнение от kinggod »

Аз лично предпочитам да пазарувам онлайн. Спестява ми много време и мога спокойно да си проучвам всичко, което харесам преди да направя покупката. Абе спестявам си доста обикаляне по магазините. Препоръчвам ти да разгледаш в доста често има добри промоции.
Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие http://www.top-flowers.com/
Публикувай отговор