Новата реклама на Microsoft !!!

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Stanchev
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 11:00 am
Местоположение: Стара Загора

Новата реклама на Microsoft !!!

Мнение от Stanchev »

Най-новата реклама на малкия софтуер е правена на Мак :!: :idea: Сериозно ли ве :?: :!: Че това не е новина,а практика :!: :idea: :roll: Айди успех на всички БОЗА-узери :!: :twisted:

http://news.com.com/2061-10793-5678203.html

http://macdailynews.com/index.php/weblog/comments/5518/
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Нищо не схванах от т'ва дето си написал, ама няма значение.
Аватар
crazy_dog
Потребител
Потребител
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 21:35 pm
Местоположение: WWW
Обратна връзка:

Мнение от crazy_dog »

аз до колкото го разбира иска да каже, че Microsoft използват MAC OS :!:
Stanchev
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 11:00 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Stanchev »

crazy_dog написа:аз до колкото го разбира иска да каже, че Microsoft използват MAC OS :!:
Позна от РАЗ :!: :D
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

crazy_dog написа:аз до колкото го разбира иска да каже, че Microsoft използват MAC OS :!:
крадат от тях по точно :wink:
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Ами като си такъв Макфил ще те поздравя с това:

Изображение

Маковете не са лоши машини, но защо не са се наложили? Представи си кола на която не можеш да й слагаш най-различни части, не можеш да я тунинговаш... Ми то е каруца, не кола :wink:

Изображение

И все пак това е истината:
Изображение
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

kitikri написа:Маковете не са лоши машини, но защо не са се наложили? Представи си кола на която не можеш да й слагаш най-различни части, не можеш да я тунинговаш... Ми то е каруца, не кола :wink:
Ще перифразирам, като стана дума за коли... Ролс-Ройс също не е лоша машина, ама що не се е наложил... И има ли един Ролс нужда от тунинговане?! Който е видял и поработил на Мак, повече неще да се върне към РС-тата и Джама... И само му е в главата как да се сдобие с Ябълка...

п.п. Поразучи в USA дали пък не се е наложила марката...
Stanchev
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 11:00 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Stanchev »

[quote="kitikri"]Ами като си такъв Макфил ще те поздравя с това:
Маковете не са лоши машини, но защо не са се наложили? Представи си кола на която не можеш да й слагаш най-различни части, не можеш да я тунинговаш... Ми то е каруца, не кола :wink:


Много точно Commander Keen го описа,но аз имам друг въпрос,по скоро предположение...
Ти имал ли си някога Mac :?: Според мен не :!: Според мен ти си от онази част на народа ни за която гроздето е кисело :!: :idea: Допълнение към предходния пост: И Rolls-Royce -a и Mac -a могат да се тунинговат,ама след доста "изминат път", което от своя страна обезмисля нуждата :!: :roll: Не се заблуждавайте, не случайно до 1990 година това са били ембаргови компютри :!: :!: :!:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Имaше еднa игрa(4х4 еволутион) дето къто я игрaх в нетa и повече от половинaтa бяхa с ябълки.

Кaкви сa предимствaтa и недостaтaците нa ябългaтa(MacOS) и зaщо е по добрa от щaйгaтa(Windows)? Aко нa PC се сложи MacOS кaкво ще стaне?
Stanchev
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 11:00 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Stanchev »

jerry написа:Имaше еднa игрa(4х4 еволутион) дето къто я игрaх в нетa и повече от половинaтa бяхa с ябълки.

Кaкви сa предимствaтa и недостaтaците нa ябългaтa(MacOS) и зaщо е по добрa от щaйгaтa(Windows)? Aко нa PC се сложи MacOS кaкво ще стaне?
Първо единствените компютри които могат да се наричат PC-та са тези произведени от IBM и Apple. :idea: Mac OS не можеш да сложиш на щайга правена в Таджикистан :!: :idea:

Предимства:
-Не се повреждат (няма необходимост от преинсталации,форматирания и т.н.)
-Всички части са оригинални (Примерно RAM-a е Kingston ама правен в USA,а не от аборигените в Папуа Нова Гвинея)
-Тъй като са RISC машини са доста по-бързи от ОРИГИНАЛНИ Windows базирани машини :!: (Не си мислете,че жълтите компоти на кило участват в някакви тестове!Това се случва само в България!)
-Изглеждат уникално и софтуерът който ползват е №1!Мит е,че за Ябълката няма програми и игри!ИМА и намирането им вече е същото като и за бозичката --- P2P Мрежите!)

Недостатъци:
-По-скъпи от боклуците на Viking,Most Computers и т.н. Това се дължи на факта,че идват с 2 DVD-та лицензиран софтуер включващ и Mac OS-а за който НЕ СЕ ПЛАЩАТ ОТДЕЛНО БАСНОСЛОВНИ СУМИ :!: :idea: Освен това тези машини са еталон в предпечатната подготовка,видеообработката,звукообработката и т.н.Примерно последните 5 носителя на Оскари за спец. ефекти работят на Mac,MTV е изцяло на Mac,Payner Music e изцяло на Mac,както и повечето вестници и списания дори и в BG --- Playboy например.
-Не се нуждаят от технически сервиз :!: Горките продавачи на кило!Те се стряскат като чуят за тези машини,защото им умира далаверата отвсякъде
-Водят до тотално пристрастяване :!: :!:

ГЛАВНО ПРЕДИМСТВО : :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

НЯМА АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ВИРУСИ,ЧЕРВЕИ И ПРОБЛЕМИ СЪС СИГУРНОСТТА :!: :!: :!: :!:

НЯМА НУЖДА ОТ АНТИВИРУСНИ ПРОГРАМИ,Mac OS-а е UNIX :!: :D :D :D
Аватар
crazy_dog
Потребител
Потребител
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 21:35 pm
Местоположение: WWW
Обратна връзка:

Мнение от crazy_dog »

така е! MAC си е MAC но споко ни е ще си караме със старата боза :!: :wink:
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Малко допълнения
Общо заблуждение е, че за МАС-овете няма софтуер в България. Нелегален софтуер има колкото щеш, 90% от най-известните игри излизат за мак. По торентите е пълно.

В момента най-бързия настолен компютър не е нито с Pentium 4 нито с Athlon 64, ами е PowerMac G5... ето ви тестовите резултати:
http://www.barefeats.com/pentium4.html
http://www.apple.com/powermac/performance/
http://lqcd.fnal.gov/benchmarks/G5/

За дизайна няма какво да говорим...

За стабилност също... Един приятел с Ябълка постигна резултата от нова година до ВеликДен без рестарт :) Като искате инфо за МАК-овете питайте WebDevil, той е щтаслив притежател :D

На РС МакОС неможе да се сложи щото си е писана само за епълски хардуер (Има се предвид процесор, чипсет, останалите компоненти са напълно стандартни PC-шки... И видеокартите и паметите и хардовете, естествено маркови).
Сега има един емулатор, ама както е известно с емулатори нищо не е като хората...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Няма ли някакви тестове с games?
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Резултатите в Doom3 са плачевни, дори и с тази видео карта :?
Публикувай отговор