Смяна на Wallpaper

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
aIrCrASh
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 22:27 pm
Обратна връзка:

Смяна на Wallpaper

Мнение от aIrCrASh »

Имам следния проблем немога да си сменя Wallpaper-а като дам на десктопа пропертис и имам само скреенсеивар и сетингс но не и опцията за смяна на Wallpaper-а и още няколко пробвах да го сменя като щтракна на картинката и дам сет аз Wallpaper но не става пак .
Пробвах също и от НвидиаНещо си и от там не стаа ко да прая ако е от значение с ГФ 4 МХ 440 съм Хелп
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

А кой уиндоус ?
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Четири варианта:
1.Имаш вирус и тои е отнел тази възможност на windows-a ти - аз бих го преинсталирал!
2.С течение на времето windows-a ти се е скапал защото или си качил някакув боклук или си махнал някои програма която му е отнела тази способност - пак предлагам преинсталация с по хубаво копие на Windows!
3.Качил си си windows които е бил лишен от тази функция!-сменяш си направо диска с windows-a и ест. пак преинсталираш!
4.Update-вал си си windowsa s SP2 през нета при което тои не се е качил както трябва и е лишил windows-a ти от тази възможност - Моя например го update-вах през нета и в момента програмите за писане и рисуване на windows-a ми не могат да save-ат това което съм направил и скоро ще го преинсталирам!
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

JIVODER написа:А кой уиндоус ?

Имаш право да питаш защото windows 3.11-които беше първия ми windows нямаше desktop и приличаше на windows explorer и се изключваше с кръстче! :D
Аватар
zm
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 20:44 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Мнение от zm »

sinister_shadow написа:
JIVODER написа:А кой уиндоус ?

Имаш право да питаш защото windows 3.11-които беше първия ми windows нямаше desktop и приличаше на windows explorer и се изключваше с кръстче! :D
има право да ПИТА всичко :wink:
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

zm написа:
sinister_shadow написа:
JIVODER написа:А кой уиндоус ?

Имаш право да питаш защото windows 3.11-които беше първия ми windows нямаше desktop и приличаше на windows explorer и се изключваше с кръстче! :D
има право да ПИТА всичко :wink:
Има право, но е почти безмислено,защото windows-ите които стават за интернет за всички след Windows 95,a те са доста еднакви! :wink:
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

sinister_shadow написа:
zm написа:
sinister_shadow написа:
Имаш право да питаш защото windows 3.11-които беше първия ми windows нямаше desktop и приличаше на windows explorer и се изключваше с кръстче! :D
има право да ПИТА всичко :wink:
Има право, но е почти безмислено,защото windows-ите които стават за интернет за всички след Windows 95,a те са доста еднакви! :wink:
на 95 също може да се направи мрежа :wink:
aIrCrASh
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 22:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от aIrCrASh »

Знаяи нямам мрежа .... от офицялния саит на маикрософт съм теглил ъпдеитите не ми е спирал нето по това време :) ко да прая мноо ми е кофти вече само с един и сащ валпапер :)
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Така кажи първо от къде пишеш в форума и второ какъв то е windows-a !
A JIVODER имах предвид и 95, все пак съм биз с такъв и даже нет съм имал :wink:
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

sinister_shadow написа:Така кажи първо от къде пишеш в форума и второ какъв то е windows-a !
A JIVODER имах предвид и 95, все пак съм биз с такъв и даже нет съм имал :wink:
Влиза с реално IP от верея
А що се отнася до wallpapera вземи сложи едно ACD или
подобна програмка за да пробваш да го подлъжеш
може само в контекста да е загубено менюто
Публикувай отговор