strange restart

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

DarkMaster написа:Абе чета ви тука размислите и се чудя .... един компютър все си мислех ,че има нещо повече от дъно и внтилатори (липсващи и присъстващи) ама явно този е от новите :wink: има само дънце и един вентилатор който го няма :wink:
я им кажи какво разбират те обясни им че твоя дори и hdd няма и пак не се оплакваш :lol: :lol: :lol: :lol:
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Начи бръмченето може да идва от всякъде. Знаете ли че има една муха, навърта се около кутията. Да не би тя да бръмчи тъй нарочно да ме шашка
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Ей ся прибирам се от даскало пускам компа и след има няма половин час само в mIRC и форума бях влезнал и компа се рестна. И вижте ad-watch-a кво ми засече след реста и това има ли връзка с рестартовете?
Аватар
DarkMaster
bandit
bandit
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 16:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DarkMaster »

JIVODER написа:
DarkMaster написа:Абе чета ви тука размислите и се чудя .... един компютър все си мислех ,че има нещо повече от дъно и внтилатори (липсващи и присъстващи) ама явно този е от новите :wink: има само дънце и един вентилатор който го няма :wink:
я им кажи какво разбират те обясни им че твоя дори и hdd няма и пак не се оплакваш :lol: :lol: :lol: :lol:
Ми да върви си завалийката и тук там стъпва дажа ама от време на време го побутвам да му издрънчат тенекийте че не се чува никакъв :wink:
Публикувай отговор