Относно проксито

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
CooCks
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 15:26 pm

Относно проксито

Мнение от CooCks »

Как се маха и слага проксито 4е на мене не ми е ясно нещо
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

-------------------
Последно промяна от Baev на Пет Окт 21, 2005 17:21 pm, променено общо 1 път.
CooCks
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 15:26 pm

Мнение от CooCks »

Що е имам нет от 2 месеца за толкова не мооо знам си4ко нали :?:А пък тоя форум е да нау4аваш неща който не знаеш нали така 4е можеш само да ми кажеш без да се превизнасяш и да запо4ваш да ме упрекваш 4е не знам вси4ко :!: :!: :!: :(
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

CooCks написа:Що е имам нет от 2 месеца за толкова не мооо знам си4ко нали :?:А пък тоя форум е да нау4аваш неща който не знаеш нали така 4е можеш само да ми кажеш без да се превизнасяш и да запо4ваш да ме упрекваш 4е не знам вси4ко :!: :!: :!: :(
Споко е пич :) Недей се спича :wink: Всички сме били така навремето :o

Цък
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

CooCks написа:Що е имам нет от 2 месеца за толкова не мооо знам си4ко нали :?:А пък тоя форум е да нау4аваш неща който не знаеш нали така 4е можеш само да ми кажеш без да се превизнасяш и да запо4ваш да ме упрекваш 4е не знам вси4ко :!: :!: :!: :(
Е виж тук не си прав, ако имаше нет от седмица тогава можеше да кажеш че не знаеш всичко.Аз също имам нет от 2 месеца, но от тогава насам всеки ден влизам в форума и разглеждам новите теми, а от тях имаше доста за proxy и явно ти не си редовен читател в форум, така че нямаш право на извинение :P
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

CooCks за напред първо можеш да ползваш Търсачката :wink:
CooCks
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 15:26 pm

Мнение от CooCks »

Мерси jerry!Вие двамата не сте прави щото аз не всеки ден през тия 2 месеца съм имал възможност да влизам щото трябваще да у4а за изпита и на си4кото от горе ходих и на уроци.Сега имам ли право да се извинявам
CooCks
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Сря Май 25, 2005 15:26 pm

Мнение от CooCks »

Даже имам нет от 1 месец ако не забелязваш кога съм регистриран макар 4е се регистрирах една седмица след като си пуснах нет-а
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Aз лично започнах да посещавам форума месец след като си закачих нета :!: Изпитите ти не те оправдават :D На мен са ми необходими 30 мин за да го прегледам, естествено без разделите които не ме интересуват.И мога да ти кажа, че 9 клас и имам 18 предмета седмично и още два сипа и винаги преди да си легна отделях по 30 мин да проверя форума и да видя няма ли нещо ново за теглене.Също така вече ползвам форума като сутрешен вестник и след това като вечерни новини. :wink:
Публикувай отговор