Проблем с игрите

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Проблем с игрите

Мнение от AGGRESSOR »

има проблем с някои от игрите. като пусна игра тя зарежда до някаде и после се появяват вертикални линии на монитора и картината се размазва, после дава черен екран и се рестартирва. то се получава при игрите нфс мост лонтиид CS 1.6, формула 1 . а при нфс простриит и цс 1.5 няма такъв проблем.
немога да разбера да ли проблема е от лундолса или нещо друго?какво да правя?
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Дефект в РАМ или ВидеоРАМ е според мен, но може и кофти да се е омазал видео драйвера или да има конфликт с антивируса.
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Мнение от AGGRESSOR »

аз реших че проблема е от линдолса щото не бях го преинсталирал сигурно повече от година ама като преинсталирах пак си остана тоя проблем.затова не смятам че драйвера ще се омазал за 2-3 часа или за един ден .Ако е от рамта на видеото цялото видео ли трябва да се смена или само рамта може?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Вероятноста да намериш същите чипове памет и човек който да ги смени клони към никаква, освен естествено ако картата не е в гаранция :)
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Re: Проблем с игрите

Мнение от John3V »

Обикновено гар. карти се подменят, но има ентусиасти, дето им презапояват "нови" памети.
Погледни, дали не ти е изгорял вента на видео картата и тя от прегряване да докарва артефакти. Вариант остава и да има студена спойка, около конектора или до слота на дъното.
Публикувай отговор