Страхотен проблем

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Страхотен проблем

Мнение от sawo »

Пускаш Memtest86 и ако пак дава грешки мяташ рама в коша и взимаш нова :)
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Страхотен проблем

Мнение от niggaz_nature »

много правилно . може обаче ако са две плочки рам по отделно да си работят и да не се изхвърлят , но като се сложат двете да се бъркат. Пробвай да ги сложиш на различни слотове ако имаш още такива и провери дали пак ще дава грешки.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Страхотен проблем

Мнение от sawo »

Сложи някоя друга перка на кутията и провери устройствата около паметта да не грее някое твърде много.
Друг трик за паметта е със гума за търкане на молив да лъснеш медните пинове на паметта ако са окислени (тъмно-жълти/оранжеви) понякога дори това помага.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Страхотен проблем

Мнение от DMXDMX »

И аз имах подобен проблем изкарваше ми някакви грешки постоянно, без нищо. Бях с 2 платки една 512 и една 256(купена в последствие). Та чудих се 5-6 месеца какво му е, постоянно даваше някакви грешки и изкарваше син екран, рестартирайки без никакъв смисъл. Човърках го, Човъках го и пробвах да му сваля 256-цата и сега си е наред.
Най-вероятно нещо двете платки не си пасват може би.
Публикувай отговор