rq: Win7/8 x64 GeForce FX 5 Series Driver

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

rq: Win7/8 x64 GeForce FX 5 Series Driver

Мнение от RauL's FaN »

От известно време съм сложил 8-цата и ме кефи тотално, обаче видеокартата ми FX 5500, няма читав драйвър. Какво ли не пробвах, драйвъри за новите видеота, но с мод за мойта, и така и не се подкарват, единственият, който тръгна е за Виста версия 96.85, но е твърде нестабилен и не винаги ми зарежда системата с него. Някой успявал ли е да сложи драйвър на тази серия карти след уин Виста и да няма проблеми?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: rq: Win7/8 x64 GeForce FX 5 Series Driver

Мнение от admin »

Няма работещ драйвер, никога не е правен от нвидия. Единствения който препоръчват е за виста 96.85
"There is no 'patch' for stupidity."
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: rq: Win7/8 x64 GeForce FX 5 Series Driver

Мнение от RauL's FaN »

Значи с тоя драйвър HD филми да се гледат проблем няма. Но интересно не ми отваря снимки или офис приложения, или не винаги. Някой път забива при старт и остава фон и се вижда как се движи мишката, но не може да зареди. Добре че разбрах как се минава под Safe Mode, че да го изтрия и да си тръгне с базовия, който намира "бозата"(мдаа, този етикет поне ще си го запази). Кофтито при него е, че пък за гледане на видео товари процесора и сече яко.

Имам един формален въпрос: то стана ясно, че дъното е старо, но ще може ли по-нова карта от 6-та серия нагоре да тръгне на дъно с AGP слот? Гледам тези новите се водят PCI, а това има ли нещо общо със същите, които има моето дъно и такава комбинация възможна ли е?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: rq: Win7/8 x64 GeForce FX 5 Series Driver

Мнение от admin »

Ами няма да тръгне, трябва ти видео карта с AGP слот. Ако въпросната 6-та серия каквото и да означава това има карти с AGP слот, то значи ще тръгне. Има разни преобразователи ама не те съветвам да си играеш с тях, защото ако сложиш парите за такъв + новата видео карта ще видиш, че не си е струвало.
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор