Проблеми с Windows 2000

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Пробвaй първо дa видиш дaли нямa новa вирус дефиниция нa aнтивируснaтa, aко имa си я свaли и aко пaк не стaне, пробвaй с другa aнтивируснa, aко и товa не стaне вече трябвa дa търсиш къде е проблемa.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
DooM
Потребител
Потребител
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 22:23 pm
Местоположение: Phobos
Обратна връзка:

Мнение от DooM »

На мене редовно ми се скапва Windows-а и някоя програма прави 100% натоварване, най-често explorer.exe. Тъй като стане и си преинсталирам Win-а. Вирус ли е това? Аз пък си мислех че е вградена екстра :evil:
Аватар
wiSHmaKeR
Модератор
Модератор
Мнения: 514
Регистриран на: Сря Дек 18, 2002 17:02 pm
Местоположение: Valhalla (Nowhere lands)
Обратна връзка:

Re: аха

Мнение от wiSHmaKeR »

TaSkoHolicS написа:...сървайс...
service - чете се "сървис". Иначе днес и аз попаднах на линка към сайта на WinTask Pro... Възможно е да има и друг процес SVCHOST, който е не това, което трябва... с други думи вирус/троянец със същото име.
Аватар
wiSHmaKeR
Модератор
Модератор
Мнения: 514
Регистриран на: Сря Дек 18, 2002 17:02 pm
Местоположение: Valhalla (Nowhere lands)
Обратна връзка:

Re: да е

Мнение от wiSHmaKeR »

Няма невъзможни неща, бъди сигурен. Просто забелязах грешката ти и реших да те поправя, без никакви странични мисли. За history-то гледай, като си нямаш друга работа, но не забравяй че всяко действие си има противодействие! Има един израз "Старото куче, не можеш да го научиш на нови номера", проблема си е твой. Изобщо не се опитвай да ме критикуваш, при условие че аз не съм целял това!
Публикувай отговор