Motorola SurfBoard през USB и Linux ?

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Motorola SurfBoard през USB и Linux ?

Мнение от ivanov »

В началото на годината експериментирах за месец-два с Mandrake 9.1 (който странно често се преебаваше) и Red Hat 9, но тогава още нямах нет. Та мисълта ми е може ли да бачка Motorola SurfBoard през USB на Linux Mandrake или Red Hat да речем?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Aми имa, потърси из мрежaтa документaция зaщото не си спомням вече точно кaк стaвaше, първо се вдигaше USB-то, после се създаваха разни историй в /dev/ директорията, след това се инициализираше вече модема ама точно как ставаше съм го забравил пък и аз лично съм се интересувал за BSD което по-различно. Виж в новите кърнъли мисля че имаше някакви такива опций направо вградени или някъде другаде може да съм чел.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Aдмин, админ...

Мнение от ivanov »

Абе, Админ...Ти ми го обесняваш като на човек дето е бачкал с Linux от gгодини... А пък аз имам съвсем скромен опит. Просто си кажи може ли да стане тази далавера с модема, или по-добре изобщода не се захващам. Аз бях доста разочарован от Mandrake 9.1 (тран в гащите ако питаш мен), обаче сега бозата като взе да ми къса нервите пак се замислям за линукса
Публикувай отговор