критики + Още Нещо...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
DMX
Потребител
Потребител
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 22:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DMX »

Deathwatch (Обречени) , 2002 , драма / трилър / ужаси / военен

В средата на Първата Световна Война британски войници завоюват немски окоп.След като избиват всичко живо започват да изчезват един по един.Обаче убиецът не е немски войник ... .Хехехе звучи яко а.Да филма си го бива ,но пък въобще не е страшен.Иначе ефектите са добри.Препоръчвам го на загладнели фенове на трилъри / ужаси.

Оценка : 7/10
По-добре напушен да летя,
от колкото пиян да пълзя.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

НАКАЗАТЕЛЯТ (The Punisher)

Жанр: Екшън - трилър
Година: 2004
Производство: Германия, САЩ
Времетраене: 124 минути
Режисьор: Джонатан Хенслей

Сюжет:"Въпреки впечатляващия си (и да бъдем честни - някак объркващ) дълъг живот, "The Punisher" е бил един от най-малко интересните герои във вселената на комиксите на "Marvel". Официално представен през 1974 г. като смъртоносен убиец, той се присъединява към водещите герои със знака на "Marvel" късно през 80-те, когато са на мода мускулестите герои. Вместо с разноцветен костюм и неестествени сили, Наказателят се появява непрекъснато намръщен и мрачен, преследвайки престъпни елементи по света."

Много ми хареса този филм.Само това мога да кажа!
Оценка: 10.1/10
Аватар
FIR
Потребител
Потребител
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 19:16 pm

Мнение от FIR »

You got served - хубав и разтоварващ филмец, който всеки трябва да гледа.Разкзва се за едни брейкъри, които затъват да шия в дългове.Отиват на едно състезание с голям награден фонд и сещате се ... Иначе във филма има много интересни трикчета.Препоръчвам на всеки брейкър да го гледа!!!
Оценка - 7.5/10
САМО БЕРОЕ
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

Stalingrad

много добре направен филм, показва истинската реалност за войната, не като повечето американски глупости за супер герои. Препоръчвам го на всеки който обича военни филми. Дългичък е, но хубав и реалистичен.

Оценка: 9/10
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Аватар
Peacemaker
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Мар 13, 2004 22:41 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от Peacemaker »

Съгласен съм с RauL's FaN.
Оценка на "The Punisher" : 10/10
Филма е наистина добър, но главния герой, за човек, който няма суперсили изтърпя много бой. Прилича си малко с "Van Helsing"(9/10), който беше подмятан, тръшкан, минаваше през стени и греди, след което ставаше и си тръгваше, все едно нищо не се е случило. :D
=Sick:Brains:Crew=
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

Starsky & Hutch (2004)

Яка комедиика - забавна :). Не дотяга. Струва си да се гледа.

Оценка: 9/10
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Аватар
eminem_sz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 11:34 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от eminem_sz »

Agent Cody Banks 2 - Destination London -филмчето е много забавно и става за гледане.Ако ви е харесал 1-вия филм,то и 2-рия не ее лош.
Оценката: 7/10
Around the World in 80 Days - Който обича Джеки Чан, значи филма задалжително ще му хареса. Филмчето е страхотно и според мен не е за изпускане.
Оценката: 9,5/10
Warriors Of Heaven And Earth - Филма е хубав и особенно тези на които им е допаднал ГЕРОЙ със Джет Лии, този също много ще им хареса.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Taking Lives - Анджелина Джоли...моята любима актриса и тук играе поредната си адкси сексапилна роля, само че като агент на FBI или по-точно - профайлър. Убиец трепе наред жертвите си като им взима самоличността и живее дефакто техния живот. Целта - Kill The Killer. Ако очаквате да гледате шедьовър като Se7en или друг също добър филм като Crimson Rivers - не. Филмът далеч е под тяхното ниво, но като цялостна концепция не е зле. Но съм и 90% убеден, че ако главната актриса не беше горепосочената - филмът щеше да е под средното ниво. Хубавото нещо тук е, че колкото героинята на Джоли да го прикрива зад маската на агент на ФБР, тя пръска сексапил в конски дози, а сцената, когато агентката бива брутално изчукана от убиеца, колкото и некадърно да беше сглобена, пак беше заредена с достатъчно еротична енергия да изправи чурките на цяло Токио.

ОЦЕНКА: 6.5/10

The Chronicles Of Riddick - Държа и аз да кажа няколко думи за филма. Като за начало ще почна с това, че очаквах много повече от този филм. Не мога да опиша в какво се изразяваха очакванията ми, но определено очаквах нещо друго. С това не искам да кажа, че филма е лош и не става за гледане. Напротив. Филмът е достатъчно добър и определено неговото подминаване е недопустимо. Просто очаквах нещо по-различно. Специално на мен, първата част ми хареса малко повече. Така, сега да преминем към толкова боготворената "визия" и как точно тя е пресъздадена във филма. Или да се изразя по-точно - тя пресъздава филма. А какво искам да кажа с това? Искам да кажа, че тя е страхотна! Определено е нещо, което трябва да се види. Гласът на нашия също е страхотен. Въобще цялостното му присъствие е потресаващо яко! До като го гледах филма направих един бильок аналогий и стравнения, та чак опрях до Equilibrium и Final Fantasy. Не разбрах обаче защо Pitch Black 2 не успя да ми стане любим. Уж всичко си имаше - ефекти, сюжет... уж всичко си му беше на мястото, уж пак същият режисиора...уж...уж ама

ОЦЕНКА: 7.5/10
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Pitch black

Значи филма е фантастика.Разправя се как един космически кораб с пътници, между които и затворникът Ридик, попада след авария на планета - пустиня.В търсенето на вода оцелелият екипаж намират база, в която не намират нито един човек.Причината е местното население на планетата :D и по точно едни гадини които живеят под земята и излизат само по тъмно или по точно през ноща.А тази планета има 3 слънца и няма нощ.Но на всеки 20 години има слънчево затъмнение в което наще хора попадат.Следва екшън и интерсни сцени.Ридик естествено измъква няколко човека със себе си.КОНЕЦ

Оценка:8/10

The Chronicles Of Riddick
Няма да го коментирам.Само ще кажа че повече ми хареса от първата част.Особено ролята на Вин Дизел е потресаваща :D
Оценка:9/10
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

You've got served

Препоръчвам го на всеки който го кефи брейка иначе сюжета е бозичка ама има много денс :)

Оценка: 7/10
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Публикувай отговор