критики + Още Нещо...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
DMX
Потребител
Потребител
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 22:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DMX »

Cheaper By The Dozen - Деца На Килограм

Филмът може да дападне много на деца под 10-12 години.На мене ми допадне да речем около 75%.Комедия с участието на един дърт с бяла коса ето все участва в таквиз филми,но не му помня името.Една семейство което живее в Мидланд има 12 деца по погрешка (било е замисляно да имат 8 ).Бащата работи като трениор по Ам.Футбол,а майката е писателка.В къщата е пълна побърквация всичко е с главата на долу.Докато един ден на таткото не му дават покана да отиде в Чикаго или там където беше и да поеме работа с отбор от 1-ва лига.Така семейството заминава в по-голяма и по-хубава къща и всичко е наред,но има едно но на майката и дават възможност да побликува първата си книга и трябва да замине за 2 седмици до Ню Йорк и да остави бащата сам да глеа децата.Има някой забавни моменти,но като цяла филма няма да бъде харесан до толкова,че да го изгледаш наново.

Оценка 7.5/10
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Secret Window - Истина е, че актьора Джони Деп (Johny Depp) е много добър! Сега искам да обърна внимание на този посредствен филм. Така е, за голямо мое съжаление филмът не е нищо особенно. Става дума за това как жената на един писател го изоставя и той откача, при което се получава раздвоение на личността. Качеството на филма е зле, но пък субтитрите са добре. Общо взето филмът се точи като черво - бавно, мудно и малко скучно. Специални ефекти няма. Актьорската игра не блести с нищо (за разлика от Карибските Пирати, където г-н Деп размаза). Просто режисурата и сценария не позволяват на Джони да разкрие пълния си потенциал и оставят целия филм в лоното на комерсиализма. За мен този филм е правен с цел да се припечели някой друг долар (което неминуемо ще стане, при условие, че Дж. Деп беше неотдавна секс-символ в Щатите и всички са луди по него). Не мога да кажа, че не ми хареса, но не мога и да кажа, че ми хареса. Може би само това, че ендингът въобще не беше хепи.

ОЦЕНКА: 5/10
Аватар
DMX
Потребител
Потребител
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 22:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DMX »

Boat Trip - Разходка с Лодка

Филма ми хареса много.Става дума за двама приятели които не им върви особено с жените.Единият от тях е открел начин как ще им потръгне.Отивът на едноседмична ексурзия с кораб.Има големи изцепки и издънки.

Оценка - 8/10
Аватар
wizard_m
Потребител
Потребител
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 14, 2003 14:05 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от wizard_m »

You Got Served
на мен филма много ми хареса тези които харесват брейк танци определено трябва да го гледат аз го гледах ама без субтитри но и не ви и трябват гледайте само как играят и се крфете (които искат да си го изтегли има го в кебапчето)
Oценка - 10/10 дававм му толкова защото мен ме кефи брейка а също и музиката на която денсът
wizard-m.hit.bg - моя сайт
Изображение
Аватар
wizard_m
Потребител
Потребител
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 14, 2003 14:05 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от wizard_m »

всеки си има мнение
мойто мнение е че филма ми хареса и затова му давам 10/10

някой друг може да му даде и 0/10 но това си е негово мнение
wizard-m.hit.bg - моя сайт
Изображение
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Аз мисля че оценките трябва (или поне аз така правя) да се дават като цяло т.е. не за вас, а като цяло (актьорска игра, сюжет и др.).
Пък иначе тая тема е златна както и при игрите.Браво на SniperBeta за темата и за неговите критики защото са супер.Продължавай в същия дух :D
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

хаха, аз пък отново не го препоръчвам!!!
доста беше бозаво- имаше много яки трикове и подобни, ама тва не го прави хубав филм! и кажи ми къде точно във филма си се смял?! може би на края, на буквите? :lol: не знам, аз по-смешно място не намерих! :wink:
филма имаше всички особености на "пълната тъпня"- главния герой се събра с момичето, което пък се оказа богато и им помогна...лошите, които накрая бяха победени и което е още по тъпо- станаха приятели с наще гъзари...
абе много тъпо, жалко че ми се наложи да си го припомням- почти го бях забравил! :evil:
пс, да забравих да спомена за розовия хепи енд, ама той се подразбира :wink:
2/10(и то само за триковете!)
Недей да береш яд, само не забравяй.
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от Soby »

petkoff79 написа:Uptown girls

развлекателна комедийка общо взето нищо запомнящо се,просто за развлечение ако няма кво да си праиш

5/10
На тоя филм повече от 1 не му давам.Супер тъп без никъква логика.Почва по един начин пък всъщност идеята е другаде.Много зле направен филм макар че бюджета му е голям
Аватар
wizard_m
Потребител
Потребител
Мнения: 102
Регистриран на: Чет Авг 14, 2003 14:05 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от wizard_m »

BlizZzarDa написа:Kill Bill vol.1 - това е нещо което не може да бъде описано - ТРЯБВА ДА СЕ ГЛЕДА. Много по различен от всички бози които излизат напоследък. Просто си личи че човека който го е правил има друга гледна точка и разбирания за това как се правят филми. Това е и самото очарование на филма - веднага след като го гледах го обявих за един от най-добрите които съм виждал до сега. Други филми на Тарантино не бях гледал, но ако съдя по този наистина си е заслужил името... Просто адски добре се вплете с целия филм и със сюжета и 10 минутната японска анимация включена в него, който ми направи огромно впечатление. С нетърпение очаквам продължението Kill Bill vol.2, което излиза на 16 април в USA.
Oценката е ясна 10/10 - тя е породена от различността и различните идеи в един филм, начина по който ти се представят. Това го прави истински шедьовър.
Kill Bill vol.2 - аз не съм гледал първата част но преди малко гледах втората и много ми хареса (след няколко дни ще гледам и първата) препоръчвам ви да го гледате
Oценка: 10/10
wizard-m.hit.bg - моя сайт
Изображение
Публикувай отговор