Български филм

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Български филм

Мнение от PoSSeSSeD »

Аз телевизия не гледам много, обаче хванах на 07.01.2011 (Ивановден) някакъв Бг филм по БНТ. Явно има някаква рубрика в която дават makinga на филма и после излъчват самият филм. Тъй като стана късно и не можах да доизгледам филма, се чудя някой дали знае имаето му и евентуално от къде и дали може да бъде свален?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Български филм

Мнение от admin »

За предаването не знам, но празнуват първия български филм БНТ който е заснет някъде тази дата не помня точно през далечната 1924 година.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sancho pansa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 20:47 pm

Re: Български филм

Мнение от sancho pansa »

22:00 Хиндемит - игрален филм (България, 2006г.) в рубриката "БНТ премиера"

За това ли говориш? Ако е за него, не си изпуснал нищо, вярвай ми. По-тъпо нещо не съм гледал!
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Български филм

Мнение от PoSSeSSeD »

sancho pansa написа:22:00 Хиндемит - игрален филм (България, 2006г.) в рубриката "БНТ премиера"

За това ли говориш? Ако е за него, не си изпуснал нищо, вярвай ми. По-тъпо нещо не съм гледал!
Ами за него говоря. Аз загледах малко към половин час може би и ми стана интересно.
Аватар
sancho pansa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 20:47 pm

Re: Български филм

Мнение от sancho pansa »

Абе, виж го щом ти е станало любопитно, но ти казвам, че е труден за изтърпяване. Поне за мен де, то колкото хора-толкова вкусове. Ще ми е интересно после да споделиш какво мислиш.
Аз имах "шанса" да го изгледам на кино-нали като излезе преди няколко години, уж нов филм, не знам...Оттогава съм се зарекъл на Андрей Слабаков филм да не гледам.
ivanangelov84
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 23:52 pm

Re: Български филм

Мнение от ivanangelov84 »

По-принцип трябва да подкрепяме българското и аз го правя, но филмите ни са под всякаква критика.И Хиндемит и Дзифт не са това , което очаквах.Може би очакванията са ми големи.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Български филм

Мнение от realprofesora »

Popopopopo
Аватар
sancho pansa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 67
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 20:47 pm

Re: Български филм

Мнение от sancho pansa »

А!!! Ето ги българските филми! ^^^
Вярно, тогава са се снимали много филми-имало е и глупави, хубавите са останали класика, да ни радват и до днес. Сега се правят малко филми-предимно от хора дето не им е работа, повечето са "от глупав-по-глупав", има и такива които са добри обаче и ще останат да се гледат след години, като тия дето е посочил реалпрофесора. Има и такива недоразумения, че направо ми е кофти да пиша за тях! Затова да напиша само няколко, които са ми направили добро впечатление: "Мила от Марс", "Източни пиеси", "Писмо до Америка", "Изпепеляване"...други в момента не се сещам.

Пп. "Лов на дребни хищници" е един страхотен филм!
Аватар
z3us
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 15:48 pm

Re: Български филм

Мнение от z3us »

И аз като цяло съм негативно настроен към новите български филми, обаче днес ходих на кино и разбрах, че май има светлина в тунела...
Става въпрос за "Стъпки в пясъка" - наистина готин филм, който успя да ме грабне. Ако има някой, който го е гледал нека да даде мнение, а на останалите го препоръчвам :wink:
Публикувай отговор