Видео: Тъжната истина

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
runtime
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Фев 07, 2009 14:39 pm

Видео: Тъжната истина

Мнение от runtime »

http://www.youtube.com/watch?v=Zp6-9fCj ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!
Стори ми се полезно да го споделя :)
Изображение
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Видео: Тъжната истина

Мнение от realprofesora »

Е кво .Тва сме го гледали няколко пъти.Старо е .Що не дадеш как се строят пътища , прекарва се вода,строят се пречиствателни станции, усвояват се еврофондове.Що не дадеш тъпите младежи, които се напиват по градинките не от бедност, а от безхаберие ,че утре бъдещето зависи от тях самите и като останат прости и без образование ще ходят да се бият за банани редом с бабките.
Изпий една бира вместо да си губиш времето с подобна "пропаганда".
И едно въпросче :Ти лично би ли жертвал още сега живота си и би ли повел колцина хора с тояги и вили към парламента, па ако ще само един двама да те последват.Би ли се самозапалил както в Полша се запали студента и от там тръгнаха промените в цяла Европа(никой не помни името му нали).Ако ви питам дали помните името на младежа, който даде началото на революцията в целия арабски свят ...и това не помните....
Имах учител по история и от него научих думата ДЕМАГОГИЯ-това е когато говориш, пропагандираш нещо , но ти самия правиш съвсем друго.Споменаваше я във всеки един час, три години наред.Е тва е демагогия -подобни клипове.
Popopopopo
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: Видео: Тъжната истина

Мнение от nefelen »

Ако не ме лъже паметта поляка е - Ян Палах, а за арабския свят - тунизиеца Мохамед Буазизи
Иначе такива клипчета за мен са повече гротески. Страшно много ме радват с тези сърцераздирателни заглавия :D
Никой не е доволен от статуквото и никой не прави нищо за променянето му. Всички викат бедни сме били пък кой с по-лъскава и скъпа кола, заведенията и дискотеките пълни :D
Мани демагогията ами и пълни лицемери сме.
Как някой, ще тръгне нещо да прави. Шопите са го казали много добре: "Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле!"
Не знам как може да се оправи народа и в това число и обществото. Тотална деградация и отказване от всички ценности - това сме ние.
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Публикувай отговор