критики + още нещо Vol.2...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Еми ходете да гледате Star Trek (разбира се че на кино) и няма да давате 2ки само. Адски добър е, ама после ше пиша ревю, че трябва да се ляга, че след малко съм на работа.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Push даже не го догледах, а тая Дакота Фанинг (наричана от мен на галено Лайното) е толкова противно същество, че мисля че някъде по света има тренировъчен лагер за камикадзета, чиято единствена мисия е един ден да дръпнат щифта на лимонката някъде в близост до нея. Но вероятно и да не играеше тя филмът пак щеше да е мегасмотан. X-Men за хора които са нямали бюджет да направят X-Men филм.

Crank 2... Хахаха, няма толкова малоумен филм, заклевам се. Имаше няколко изродски момента, но нищо, което да достигне върховете от първата част. Тва значи комшията съм го виждал да се въргаля на пода от смях на секс сцената в единицата. Тука всичките брутализми бяха рециклирани от първата част, заеби. Като свежи моменти бих определил Годзила-стайл тупалката, разтичащият се силикон от циците на стриптийзьорката и неузнаваемия Дейвид Карадайн като дядката. Всичко останало беше яко крап.

Я са нещо по-позитивно.

Star Trek (2009)
Изображение

"Курк хез ландид!"
Заклевам се, тва като го изръси Чехов и се насрах от смях. Сериозно, направо се насрах насред салона и пред сички. И те като видяха и те се насраха.
Не, всъщност на ламериканците в салона не им се стори толкова смешно, и резултата беше, че бях единствения дето са разхили кат идиот, а другите ново двайсе. Се тая.
Та какво всъщност е Стария Трек. Doh! Всеки си има поне няква малка идея за кво иде реч. Като начало тва са 5 сериала и (вече) 11 пълнометражни филма. Тва са над 40 години традиции в киното и милиони фенове сред нърдското комюнити. НО за беда (или не) поредицата доста издишаше откъм правдоподобност или визуалност или дори кадърна актьорска игра. Абе като цяло не ставаше. И тука идва JJ Abrams, най-вероятно най-умния чиляк в Холивуд къмто настоящия момент, да оправя лайната дето ги натвори последния филм. И го прави по единствения правилен и мегамодерен напоследък начин: рибуут (защото римейк е мръсна дума). Нови актьори, нови истории, нова вселена, нови фенове, нови пачки.
Ся аз принципно съм си фенче на Star Wars-а, но чесно казано новия Trek ме спечели. И определено ме накефи много повече от новите 3 части на Войните.
Набързо историята: от черна дупка се изхързулва ромуланския турбо-гъзарски кораб и почва да пуца сватбарски по неблагоразумно наблизо стоящия USS Kelvin, където точно в тоя момент нашия се излюпва на бял свят и получава кратко превю кво горе долу го очаква в живота. 25 години по-късно корабът на лошите пак се появява и съдбата на галактиката зависи от новоизпечения солдат Джеймс Т(ибериъс) Кърк.
Историята е сладурско наивна (писана е от сценаристите на Transformers), гъчкана е с лафчета и за щастие се опитва да не пречи много докато се наслаждаваш на прекрасните визуални екстраваганци, които щедро се леят по екрана. А този филм определено има какво да предложи на киноманяците. Корав ешкън и луди космически битки, чени дупки всмукващи планети, свободен полет само по костюм от орбита към атмосферата, гигантски дзверове с шантави форми и още и още и още. От един момент като набере филма и само почва да трупа и да те засипва с лудници. На кино си е екстремно преживяване.
Малко за камерата, много хора не одобряват lens flare ефекта, дето са го ръгнали навсякъде, но мен лично адски много ме кефи (падам си по кича, кво да права). Всичко изглежда някво чисто, новичко, лъскаво и готино. В космоса пък имаше няколко заемки от Battlestar Galactica с яко разфокусиране и зуумване, но това не пречеше да изглежда страхотно.
Малко недоодобрих, че, когато наште пътуват с warp speed, минават през някви тунели като реално по-скоро биха си джъмпвали веднага, ама карай да върви. За сметка на това в няколко ключови моменти в комоса нямаше звук, което беше яко. Взимаш си бележка, Холивуд, звукът в космоса е отживелица.
Актьорчетата бяха ок, Кърк разбира се е ултимативния пич, Спок беше мегадърво (ама той така и трябва), постоянно ми напомняше на Шелдън от The Big Bang Theory. От другите запомних само, че черната беше мацка, Харолд от Harold and Kumar... беше дебил и имаше няколко лафа, Скоти беше неочаквано адската дразнеща пръчка с не-особено-смешни смешни лафчета, а пък МакКой беше Еомер от Властелина, тва чак като видях кредитите го зацепих. A Ерик Бана е принципно изрод, само да бяха написали малко по предизвикателна роля за него, че тва можеше да го изиграе и спящ. Общо взето са ги събрали млади момчета (и момиче) и са горе долу свежаци, ся тука няма да се правят някви оскарови роли явно. А, да, и участва Ленард Нимой :o
И тва е май. Ходете да го гледате и да се кефите, аз отивам пак в понеделник.
Оценка: 9/10

Хаха, много точно!
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от 2fry »

Terminator Salvation (2009)
Изображение

Когато за пръв път чух, че ще се прави Т4 и че са набутали проекта в нескопосаните ръце на МcG (не сериозно, как очкаваш да те вземат насериозно с такова име) си помислих, че тва сигурно ще е максималното сговняване на франчайза (който и без това си каза квото имаше да си казва и се изчерпа до капка в Т2). Оттам разни фотоси, концептуални артове, пренаписвания на сценария от Джон Нолан, разговори с Камерън и си рекох 'брех, може пък и да го бъде филмът'. После трейлърите тотално взривиха всичко и започнаха някакви надежди, че най-накрая ще видим отново достойно терминаторско изживяване. После гледах филма и най-доброто което мога да кажа за него е, че е ОК. Не е на нивото на двойката, не е и на единицата, но за щастие не е и на нивото на сериала или не дай си боже на тройката.
Както всички много добре знаят, тука историята се върти около поотрасналия Джон Конър (изигран доста некадърно тука от Кричън Бейл), вече поел по отрупания с кабърчета път да става големия тежкар от бъдещето, дето всичко живо му говори, че един ден щял да бъде. Имаме си постапокалиптичния свят, на който можехме да се порадваме за подтискащо кратко време в предните филми, тука тотално загубил сините тонове на Камерън, но затова пък неприятно десатуриран. Чесно, се едно гледах епизод на Супаначъръл (бтв, по-тъпо можеше ли да свърши 4тия сезон, бахти антиклиматичната история). Както и да е, та на картата се появява Маркус (Сам Уортингтън, за когото тръбя от край време, че преди края на годината ще е една от най-големите звезди в света), за който трейлъра много подло ни спойлна, че всъщност не е серсем човек, а с машините явно са партия. Маркус и Джон се засичат и почват да си дърпат малко косите, а после се взимат в ръце и отиват да чупят СкайНет.
Лошковците-роботи пък по някаква абсолютно неизвестна причина са погнали да трепят Кайл,за когото всеки пред камерата не пропуска да ни уведоми, че има фамилия Рийс. Добре, разбрахме че така се казва, защо постоянно трябва да му казват и двете имена, се едно има 50 Кайловци там и само се бъркат, баси дразнещото е тва, имаше го още в сериала. Та начи, някой може ли да ми обяснни защо термометърите го бяха погнали, като те не знаят, че той е баща на Джон. Най-малкото тва се случва в миналото, а оттам никой не се върна да разкаже.
Първоначално сценарият е бил замислен да се върти само около Маркус, с некви супер минорни включвания от страна на Конър, но след като Бейл се е включил в проекта са пооакали малко работата за да му дадат повече екранно време. Оттам и историята на Маркус е в пъти по-интересна от тая на Конър (поне до кулминацията на филма, когато и нея я осраха), който на моменти даже почва и да дразни яко. Някви разтрошени градове, преследвания из пустинята с КАМИОН (който бтв яко напомня на този от Т2), мацки, чудесии, после се оказва неубиваема машина, абе супер интересно. Накрая обаче като показаха кво му е било предназначението и щях да падна, имаха толкова потенциал да го направят някво мегаинтересно, но не би. Няма, давай, че ше свърши филма. А, също така не мога да не се възмутия от ХИПЕР СПОЙЛЕР ТУКА финала, където Конър аха да пукяса и аз си викам ей са маркус си смени скина и ше стане той лидер на резистънса и то кво стана, Маркус вика 'чакай, на Конър му трябва сърце, аз имам едно дето го ползвам и което сто процента е съвместимо с неговото ама се тая.. та давай да правиме тая ми ти открита операция насред пустинята и да се изнасяме към залеза" пък него кучета го яли. Бахти колко безумно убиха най-якия персонаж във филма. Се едно са си рекли "абе тоя много пари ше иска да е в продължението, дай да се отръвем от него и си намаляваме разходите за в бъдеще". Мега малоумно, извинявай.КРАЙ НА ТОЯ МИ ТИ СПОЙЛЕР.
Актьорите са средняшка работа, Сам Уортингтън и актьора дето играе Кайл (също и Чехов в Стария Трек) като че ли бяха най-добри, или поне мене ме кефеха най-много. Крисчън Бейл от друга страна цял филм крещи на всичко живо, се едно са го снимали в истинския живот без да му кажат. Даже на малкото сладко глухо момиченце крещеше. И някви мега малоумия правеше през цялото време (за които и сценаристите са виновни де, но това не го прави по-малко антипатичен). Пример: в началото вижда че лошите са довтасали и сам се качва в хеликоптера явно да ги гони ли що ли, те го гръмват и пада (всичко в един cut което беше куул). Ето един интересен въпрос, какво щеше да прави ако ги беше настигнал и не го бяха свалили. Той е сам човек в хеликоптера и трябва да кара, а картечницата е отзаде. Ше ги замеря с плюнки ли. Или може би ще ги нацели с граната докато ТЕ ЛЕТЯТ КАТО ЛУДИ И ПРАВЯТ ЛУПИНГИ. Или да не забравя любимият ми момент в целия филм, когато Конър хакна няква врата да се отвори и после се скри вътре че да не го види наблизо минаващия патрул термометър. През тва цялото време един еееееей такъв кабел стърчеше от панела и влизаше в отворената врата, а броящия мухите термометър не се поинтересува зако е отворена вратата. Направо да го бяха направили Конър да си закрие очите с ръка и другия да не го види, горе долу същия ефект щеше да има. Или на финалната тупалка да тръгне да налага с голи ръце Термометъра, който пък беше толкова малоумен, че вместо да си го фане и да си го убие го разхвърля из цялото хале и после ходи да го гони. Както и да е, та момчето ич не го бива, през цялото време крещи, нарушава правилата и се прави на куул и като цяло тая роля можеше да я изпълни и някой варел примерно. Брайс Далас Хауърд пък я показаха точно 3 пъти и спокойно можеше и без нея. Нейното наличие във филма не упражни никво влияние върху нищо. Същата е и работата с Хелена Бонъм Картър. Въобще бяха им избрали роли, дето може да ги играе всеки начинаещ актьор.
От друга страна Термометрите, причината да отидеш да гледаш тоя филм си бяха много яки. Вижда се как McG много се е вманиачил на темата и се е накефил максимално докато е правил филма. Термометри не е като да няма и има два епични момента с тях, единия гонката с Харвестъра, който е бахти и звера неубиваем, а другият логично финалната тупалка с Арни. Да, има го и него. По-култов от всякога и освен това млад като в първият филм. Освен това има тонове намигвания към предните три филма (да, даже и към третия) и е яко, че някой явно е внимавал докато е гледал Джон Конър като пораснал в Т2 и също е забелязал белега. А, да, има и You Could Be Mine на Guns N' Roses :)
Хм, всъщност на няколко пъти изпитах това "ОМГ, гледам Терминатор на кино" усещане и ми стана едно много яко от това. Началните надписи, появата на Арни, дребните детайли, всичко крещеше, че този филм е правен от фен на поредицата. Проблемът на филма обаче е, че е точно това, една фенска продукция. Което както и при третата част е абсолютно незадоволително, като се има предвид че носят заглавието Терминатор. Истината е че само майсторът може да направи достойно продължение и той вече го е направил, казва се Т2.
Оценка: 5/10


ХахаХАхАХАХАХа
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от sawo »

Изображение
http://www.youtube.com/watch?v=vylXMfwX8mU :)
Ставаше терминатора, ама можеше и повече. Все пак щом даже момичето с което го гледахме го хареса, значи не е толкова зле. Историята обаче е омотана и то стабилно. Не че нещо, ама то почти не се разбра за какво става дума. Искали са да направят голяма работа, ама всичко е станало едно голямо блато в главите им.
6/10 - и да не го бяха правили нямаше да съжалявам.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от ^Sloopy^^ »

Ударих го и вчера аз


Бейл не стаа за таа роля, този който играеше Маркус и тоз дет играеше Кайл бяха ок, трябваше повече да се върти историята около тях найстина, очаквах да вида повече тернометри ама и тез стаат, ония трансформер не му беше мястото там :mrgreen: , бате Арни беше някак странен за мене очаквах по добре да го издокарат на тия писита :lol: и края по едно време беше предвидим :?

6/10


...... няя гледам повече тия трейлъри, те половината интересни работи от филма бяха там турили :angry:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Ice Age 3: Dawn Of The Dino

Изображение

Вчера бях на прожекцията на Ice Age 3 в 3D вариант в ODEON и с ръка на сърцето мога да кажа, че това е най-добрия Ice Age до този момент! Първия и втория са си взели поука, че да се вземат на сериозно не е особено добра идея, така че тук авторите са теглили чертата и са създали нещо напълно свежо, дори някак различно и толкова, толкова смешно! През 80% от времето аз се хващах ухилен до уши! За мен третата част е по-добра от първите две взети заедно и моята препоръка е да се отърсите от всякакви негативни настроения от това,че са се срещнали мамути и динозаври (дори и те не могат да го повярват) в трета част и да се подготвите за един разтоварващ безкомпромисен FUN!
Ice Age 3 е една пълна победа! Особено в 3D!
Buck Рулира!


Оценка: 8.5/10




Transformers 2: Revenge of Michaеl Bay

Изображение

И там бях по странно стечение на обстоятелствата. Никога не съм бил фен на Трансофрматорите още от времето, когато вероятно за пръв път съм казал „Виж, тате, колата ми става на робот”. Не харесвам нито идеята, нито главните герои, щото Шиа е тъп и грозен, а Меган е надута позьорка! Така че влезнах с ясната представа, че отивам да гледам безумен филм с много ефекти. Представете си изненадата ми, когато излезнах от киното, гледал 70 пъти по-безумен филм отколкото се бях нагласил да гледам с малко ефекти!
Transfoermers 2, както се би изразил 2fry е тъп кат гъз, в който дори няма и задвижващо стори-то зъбно колелце. Роботи се налагат от началните до крайните надписи и битките между тях са толкова добре реализирани, че е невъзможно човек да разбере кой е от добрите, кой е от лошите и като цяло какво става на екрана. Общо взето историята, която е оставена изцяло на твоята фантазия да разбереш е, че на Земята съществува резурекшън туул, който ако попадне в ръцете на Припадналия може да анихилира човечеството. Добрите роботи тръгват да спасяват планетата, защото лошите роботи дет сгънаха в предния филм са вече alive’n’kickin’ и разбира се ключа за спасението е Шиа, защото той започва да чете и пише на древна трансформаторска писменост.
Michael Bay дискретно се изачка в устенцата на всички фенове и не-дотам-такива с това продължение и когато и да пропуснеш това пълно недоразумение на модерната IMAX кино лента – няма да сбъркаш!

Оценка: 1 за Бъмбълбий....ъъъ 1 за Меган... махаме 1 заради Меган...
1/10
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от Zac »

The hangover

Изображение
трейлърче :arrow: http://hangovermovie.warnerbros.com/

На пръв поглед поредната "комедия".Дотук с критиките. :mrgreen: Филма е буквално лудница.
Който е гледал Oldschool знае режисьора Тод Филипс, и знае какви ги е сътворил, но в този филм надминава себе си!
Конкретно за филма. Лас вегас, ергенско парти, алкохол, жени, коли ... банално, да бе - друг път :wink: не и в този филм.
Качествен хумор, супер актьорска игра, разчупен сюжет (до колкото може да се разчупи, в такъв тип филм).. а за хумора казах ли .. а да БРУТАЛЕН, изрудски хумор, цензурата е свалена до минимум.
В кино салона, който беше препълнен, след края на филма всички станаха и ръкопляскаха (което лично на мен за първи път ми се случва).
Не можах да си изпия биричката от смях.
Оценка: 10/10
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от ^Sloopy^^ »

Public Enemies

Изображение

Ударих го аз филмеца, и чесно казано имах малко по големи очаквания за него (като че ли за сега летните касови филми не ми вървят на добре :D ) Джонката беше стабилен, доказва отново че лоша роля няма обаче не вярвам да го номинират за оскар или то ако го номинират не вярвам да го грабне както бях чел някъде :) Батман отново според мене не беше на място, тоз човек напоследък във всеки филм се вре..бахти наглия ве :lol: иначе много ми хареса мацката тая Марион как си изигра ролята евала и прая :) Саунтрака беше на ниво и останалата част от актъорския състав беше на ниво добре бреше подбрана :)

7/10
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от sawo »

District 9
Изображение
Няма да споменавам много за филма, освен най-същественото, което като цяло е че филма не струва. Опитали са да направят документален филм за извънземни, които живеят в гета на земята и говорят английски, имат оръжия които те правят на кайма за секунда, но по някаква си измислена причина не ги ползват и отвсякъде ги гърчат. Цялата идея е толкова глупава, че се чудя откъде са събрали пари за и без това оскъдния бюджет - навярно името на режисьора на LOTR е допринесло доста. Освен това главния герой има мустаци в стил Хитлер, fuck му е на устата почти колкото на scarface, дразни супер много и като изключим някои добри моменти като цяло филма си е пълна загуба на време. Ако наистина няма какво да правите може и да се гледа, но за кино и тем подобни в никакъв случай. Все пак има някакъв потенциал за доста силно продължение ако съберат пари, но дали ще стане нещо...
Оценка 4/10
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от Zac »

Е що бе на мен ми хареса. Просто малко по различен филм. На мен лично ми хареса начина на заснемане и доста детайли бяха избарани.Примерно химически кенеф в гетото :mrgreen: Иначе има малко дупки в сюжета ама .. няма как :D И ефектите бяха на ниво според мен.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

Monsters VS Aliens

Изображение



Once again, a UFO has landed in America, the only country UFO's ever seem to land in.
U-F-Uh-Oh News



По-малоумно заглавие не успяха да измислят, честно. Само то ме отблъскваше да гледам филма месеци наред, докато един ден (или по-точно в деня, в който Патрик Суейзи сгъна) реших все пак да видя какво са сатворили тези долни и безскрупулни PiXAR имитатори, наречени DreamWorks.
ЕПА бива!
Да, не е стила и шегите на PiXAR.
Дори не е и Ice Age.
Ама пък бива! Щом се забавлявах през час и десет от общо час и половина дължина на филма, значи всичко е ОК.
Във филма се разправ за група Чудовища, които спасяват земята от Извънземни. Ъъъ...да, това е. Билийв ит ор нот. Хубавото на филмчето е, че е напълно непретенциозно, увлекателно, развлекателно, с добър сценарии и още по-добра актьорска гласова игра. Дори явната му насоченост към малките деца не успя да ме вдигне от канапето!

Оценка: 5.5/10


- No monster has ever gotten out of here!
- That's not true. The invisible Man did.
- No, he didn't. We just told you that so you wouldn't get upset. He died of a heart attack 25 years ago.
- No!
- Yeah. In that very chair. ... He's still there!
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от Zac »

Inglourious Basterds

Изображение

Не чувствам, че мога да напиша нещо подходящо за филма.
Мога да дам единствено оценката си. :wink:

10/10

Всеки трябва да го гледа. :wink:
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от ^Sloopy^^ »

Zac написа:Inglourious Basterds



Не чувствам, че мога да напиша нещо подходящо за филма.
Мога да дам единствено оценката си. :wink:



Всеки трябва да го гледа. :wink:
аз само да добавя тоя който играеше лошия чичко голяма работа :) на моменти имах чувството че гледам няква нова вервия на Жокера :lol:

7/10
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

sawo, пий една ракия!
District 9 е тотална победа във всяко едно отношение. По нищо не си личеше, че е с ограничен бюджет (доколкото $30 000 000 са ограничен бюджет) и с ръка на сърцето мога да кажа, че това е един от много малкото класни фантастични филми за последните 10 години. Главния актьор Sharlto Copley също си изигра перфектно ролята, а което е най-интересно, това му е първата роля в живота като цяло!
Интересен, добре реализиран, кинематографичен, забавляващ, драматичен и интригуващ.

Оценка: 9/10


П.П. Gravity-gun-а ПРЪСКА!
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от boyzone »

SniperBeta написа:sawo, пий една ракия!
District 9 е тотална победа във всяко едно отношение. По нищо не си личеше, че е с ограничен бюджет (доколкото $30 000 000 са ограничен бюджет) и с ръка на сърцето мога да кажа, че това е един от много малкото класни фантастични филми за последните 10 години. Главния актьор Sharlto Copley също си изигра перфектно ролята, а което е най-интересно, това му е първата роля в живота като цяло!
Интересен, добре реализиран, кинематографичен, забавляващ, драматичен и интригуващ.

Оценка: 9/10


П.П. Gravity-gun-а ПРЪСКА!
+1,съгласен съм до голяма степен,филма е меко казано едно новаторство в жанра...
Публикувай отговор