критики + още нещо Vol.2...

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от niks »

Вдигам темата от прахта, понеже нищо не мога да си харесам напоследък. Споделете някой нов филм, който да ви е направил добро впечатление :)
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от theshadowmen »

Ако си падаш по индийски екшъни,горещо препоръчвам Don и Don 2,както и Wanted...много кефец и смях на едно място .Майтапа на страна,ама взеха да правят по-хубави филми и от Холивуд.
Аватар
niks
Потребител
Потребител
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 18:38 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от niks »

По принцип не, но може да ги погледна. Днес гледах “Жената в черно” "The Woman in Black" на кино.
Изображение
Бях малко недоверчив за "Хари Потър" представен в различна роля, но филма определено ми хареса. Интересен, с плашещи моменти :)
8.5/10
Последно промяна от niks на Пет Май 04, 2012 23:00 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от Zac »

Battleship - Бойни кораби

Изображение


Само за ценители на екшъна и разрушенията. Филм направен от компанията, която е правила Трансформърс. За мен лично по-добре направен и доста по-интересен от роботите филм. Изключително яки битки, епични моменти и т.н. Ако искате да гледате нещо като Зеленият път, то този филм не е за Вас. Но ако Ви се гледа филм изпълнен с героични епични битки, примерен хумор и супер ефекти, то това е филма.
п.п. Колкото по-голям е екрана и колкото по-силен е звука, толкова по добре. :)

Оценка: 9/10
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от theshadowmen »

Ще го прегледам филма на плазмичката,дано не разочарова...че не срещам положителни коментари по сайтовете.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от sawo »

В IMDB му дават 6.4 с 20к гласа... прилична оценка като за екшън.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от SniperBeta »

theshadowmen написа:Ще го прегледам филма на плазмичката,дано не разочарова...че не срещам положителни коментари по сайтовете.
Боооже, хората минаха на холограмни прожекции директно през ретината, ти още на плазмичка ли си. :roll:


The Twilight Zone(1959)

Изображение


Надъхах се да го гледам след като изиграх Алан Уейк и изгледах всичките ин-гейм шоута, които са напредставени по същия начин както The Twilight Zone. В този сериал се разправят различни истории като всяка серия е сама за себе си. Общото между тях е, че всички са истории с мистична нишка, случващи се някъде в 5тото измерение, отвъд нашите възприятия. Измерение необятно като вселената и безвремево като безкрая. Измерение, което се намира между светлината и мрака, между науката и суеверието. Измерение, което лежи между пропастта на човешките страхове и билата на неговите познания.Измерение на чистото въображение.
Сериала е много интересен и основоположник не само на много от идеите и разказите, които виждаме в модерното кино днес (виртуална реалност, свръхестествени случки, андроиди, живот след смъртта и т.н.), но също така и представя някои доста интересни чисто естетични похвати на заснемане (движения на камерата, визуално акцентиране на важните моменти и т.н.).
На който му са интересни такива неща и има наглостта все още да не го е гледал (като мен например) - да спре да се ослушва!


Оценка: 9/10
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от theshadowmen »

SniperBeta написа: ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...плазмичка,но не каква да е ... :mrgreen: :mrgreen: :smoukin:
muftata11
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Юни 11, 2014 12:41 pm

Re: критики + още нещо Vol.2...

Мнение от muftata11 »

На 7 Pounds от средата нататъка превъртах като луд, направо се пищисах с тоя филм. Поне още 2 варианта на същата история съм гледал.

За Pride & Glory се чудя само кви ги говорите. Американското геройство??? ВТФ? Къде във филма стана дума за такова нещо? Доколкото си спомням основната тема беше че куките са големи копелета и корупцията с лопата да я ринеш при сините момчета. И прекалено ламерикански бил филм - ми къв да е кат е правеш в Щатите, таджикистански ли? Филмчето не е нещо особено, ма има къде-къде по-големи кофи с лайна, прокламиращи американския начин на жувот, мкей

Иначе аз исках да ви покажа тука едно любопитно линкче: тука. Тва на който му е интересно за къв чеп тоя Бенджамин Бътън е струвал майка си и баща си да се направи. Аз лично съм в шок.
______________
vrati, врати за мазета, монтаж врати
Публикувай отговор