Бях на мача България-Швеция

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
bulldozer_69
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 17:48 pm
Местоположение: до хардиска малко ни е тясно ама се справяме с теснотията
Обратна връзка:

Бях на мача България-Швеция

Мнение от bulldozer_69 »

бях на мача с такъв интосиазъм отидох всички викаха на стадиона просто не можах да повярвам че съм на "Васил левси" имах чувството че съм на " ноу камп " но след няколко минути ни почнаха както винаги съдията беше на ниво (педерас) и ни доказа пак че сме отрепки . Ко да кажа като прецедателя на UEFA e Швед прасто са ми ясни и като знем че е германец ние ги знаем че те си нагласяват мачовете оххх така е ........
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Съдята не е виновен че ни смачкаха. И без него и с него пак щяхме да паднем, 3 гола са все пак това. Все съдията ни виновен. Верно че не беше много на ниво, но това не ни повлия чак толква. Просто националния отбор не е в много добра форма. :)
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

и съдията има голяма вина,подкупното копеле.отначало чиста дузпа не ни даде,накрая тая дузпа беше супер измислена,сума ти картони ни даде,а в началото трябваше да изгони Златан за един удар с лакът в лицето на наш играч.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Kyuku написа:Съдята не е виновен че ни смачкаха. И без него и с него пак щяхме да паднем, 3 гола са все пак това. Все съдията ни виновен. Верно че не беше много на ниво, но това не ни повлия чак толква. Просто националния отбор не е в много добра форма. :)
Бе как да не е виновен бе? Кой съдия ще даде в 92 мин, при резултат 2:0 дуспа?!? ДА ГО #$% В ^%@*%^@#&!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Напротив в добра форма е отбора мача си беше решен просто.Тва са глупости как щяха да вкарат 3 гола ако съдията си беше вършил работата?Щяхме отначало да поведем с 1:0 оттам вече нямаше да са толкова надъхани шведите, пък и онази измислена дуспа накрая...
Единтвения ни кусур и то сериозен е че наще се спичат изгониха един играч и айде вече сме като инвалиди.
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Познах резултата от мача, но това по никакъв начин не ме топли :x
Незаслужено загубихме с такъв голям резултат. Имахме доста макар и не 100% положения, докато шведите ни вкараха с единствения си удар за 1вото полувреме. А през второто и особено след червения картон нашите спряха да играят. Липсата на късмет, разнообразие в атака(да играеш с центрирания срещу шведи 8O!?!?!?) и особено липсата на СВЕСТЕН съдия си изиграха ролята. Това е. Дано имаме повече късмет с/у Унгария. Все пак и Марто и Стенли се връщат :) :wink:
Аватар
bulldozer_69
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 17:48 pm
Местоположение: до хардиска малко ни е тясно ама се справяме с теснотията
Обратна връзка:

Мнение от bulldozer_69 »

ако паднем от унгария (невъзможно) трябва да забравим за мондиал 2006 :cry:
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

трябва да ги бием унгарците поне едно 2:0 там тая вечер,иначе става лошо за Стоичков и компания,ще гледаме мондиала пак само по тв-то.
аре и да се поздравим след мача с победата :cheers:
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

сега и Хърватска падат от малта като домакини и перфектно след като ние победим :twisted:
Мамо , Мамо стъпах в гърнето с акитата
Публикувай отговор