Милан - Интер ПРЕКРАТЕН !!!!!

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Заключено
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Милан - Интер ПРЕКРАТЕН !!!!!

Мнение от Baev »

Прекратиха мача от Шампионската лига заради тифози :twisted:

в началото
Изображение

Изображение

00:03 13.04.2005г.
Агенция "Фокус"

Милано. Срещата между Интер и Милан от четвъртфиналите на Шампионската лига бе прекратена заради агресията на тифозите на домакините. В 74-ата минута на мача съдията Маркус Мерк (Германия) отмени гол за Интер на защитника Камбиясо и това предизвика гнева на зрителите. Към терена полетяха различни предмети, в резултат на което вратарят на Милан Дида бе ударен в гърба от сигнална ракета. Съдията незабавно прекрати мача. Според кореспондента на агенция “Ройтерс” в наказателното поле на “росонерите” бушувал истински пожар, предизвикан от множеството ракети и бомбички. Двата отбора се прибраха в съблекалните и дълго време нямаше официална информация относно евентуалното доиграване на двубоя. До тази фатална 74-ата минута резултатът беше 1:0 за Милан с гол на Андрей Шевченко.

съдията се пази от връхлитащите фоерверки
Изображение


02:19 13.04.2005г.
Агенция "Фокус"

Милано. УЕФА обяви решението си във връзка с четвъртфиналния мач-реванш от Шампионската лига между Интер и Милан. Двубоят бе скандално прекратен в 74-ата минута при резултат 1:0 за “росонерите”. Представител на УЕФА съобщи, че главният съдия Маркус Мерк и дежурният делегат са обявили като окончателен резултат от мача победа за Милан с 1:0. От европейската централа обаче подчертаха, че това решение може да бъде преразгледано на специално заседания на контролно-дисциплинарния комитет.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Еииии ни се чудим кога Българския футбол ще достигне Европеиския и тоз в Шампионската лига а то кво става ?? Ние отдавна сме ги задминали даже Те се стремят да ни настигнат :lol: И като гледам добре се справят :)

Съдия педер@с , бутилки , чадъри , фойерверки по терена тва нещо може да се види на почти всеки български мач :lol: Скоро време може да се приеме ,че българите са измислили "новия" футбол :lol:

Иначе според мен съдията си е най-големия виновник и идиот.
Във вече свършен мач в които Интер трябва да вкара 4 гола , той 20 минути преди края им отменя гол и то поради несъществуващо нарушение 8O .Квото може да се очаква от публиката - стана
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

ем мноо ясно , че съдията е тукмак ... никъв фаул няаше .. и моя любим отбор пак прецакан .. може 20 мин да има до края и да тряа да вкарат 4 гола , но все пак мача тряа да се доиграе според мен!Същата вечер Bayern Munich - Chelsea в продължението на 2рото полувреме Bayern вкараха 2 гола .. така , че нищо не се знае до самият край на двубоя!
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

SimonseN написа:Иначе според мен съдията си е най-голeмия виновник и идиот.
Имено
Аватар
eminem_sz
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 47
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 11:34 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от eminem_sz »

тъпия съдия
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

европейските отбори вече се стремят да ни стигнат нас :lol: :lol: :lol:

сериозно вече,не трябваше да става така,можеха човек да убият,в случая Дида.съдията наистина прекали в тоя мач (не съмм фен на Интер) а се пише един от големите съдии в Европа.
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

Че съдията сгреши -сгреши, ама и Интер да бяха били пак щяха да хвърчат фоерверки и бутилки за какво мислите ,че са ги занесли там ?Карабинерите и въобще италианската футболна федерация са си виновни защо се позволява да се внасят такива опасни предмети?
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

[off]
Gufi и SimonseN вие колко пъти сте присъствали на мач от българското първенство? и ако сте, да сте видяли подобно хвърляне на предмети имало е случаи да полетят 2-3 полупразно торбички слънчоглед, ама такова нещо отдавна не се е случвало, последното "подобно" бе на мача с Левски, говедата хвърлиха 1 миниумка и това бе посрещнато с голямо неудобрение от публиката.... а повярваите ми тука мнооого повече ни колят съдиите отколкото в случая Милан-Интер и ако трябваше публиката да реагира както италианската мисля, че мачовете нямаше да почват преди на стадиона да пристигнат отрядите за борба с масови безредици...
не мисля че е правилно да казвате, че "имат да ни стигат" защото не е вярно


няма никакви лични нападки просто искам да си изясним нещата как стоят.... peace....
[/off]
Изображение
вчера се навършиха 19 години от спечелването на шампионската купна от Берое :!:
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Gufi и SimonseN вие колко пъти сте присъствали на мач от българското първенство? и ако сте, да сте видяли подобно хвърляне на предмети имало е случаи
Тази година на 3 мача на Берое съм отишъл.Всеки път има подобни хвърляния на бутилки и глупости макар и не по терена.Чорбарите като бяха тука есента пред техния сектор беше блокирано с ленти да не се минава, щото който минеше биваше замярган с бутилки и ко ли още не , но не и пакетчета слънчоглед.

А след мачовете тука кво става ? Я кажи ?? Нормалните хора си отиват на мач , гледат и се прибират.Тука се горят/трошът седалки или и тва не е вярно ?? Феновете на Ботев сигурно не са адски и не трошът и не хвърлят всеки мач??

Те нещата са си безкраино изяснени за тва на нашите стадиони няма хора...Защото ако отидат няма да гледат мач а ще гледат простотията на фен клубовете (за което лично аз бих отишъл :twisted: ) Пък и пародия публиката да освирква своя отбор като пада или при 0:0 само тук може да видиш.(Берое) Или под фанелката на Нафтекс да си си сложил червена фанелка като Стойко , с която да се пъчиш 8O Тва как ти се вижда ?? Представи си Бекъм играе и под фанелката на Реал сложил таз на Берое :lol:

Харесва ти, не ти харесва нащо първенство е пълно с простотия и селения. За пример гледаи 1-2 мача в Англия /Испания :wink:
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

SimonseN написа: Представи си Бекъм играе и под фанелката на Реал сложил таз на Берое :lol:
8O

но доста отдавна не е прекратяван мач в българското първенство заради подобни неща
SimonseN написа:Харесва ти, не ти харесва нащо първенство е пълно с простотия и селения
за това съм напълно съгласен
а за освиркването, аз никога не съм и няма да освирквам своя отбор, но е имало и мачове на които падаме и публиката пляска и на двата отбора, защото вижда че момчетата са дали всичко от себе си, а в тоя случай победа адски много ни трябваше, а ншите футболисти и треньор не показаха че ги вълнува, някои дори си играха за Х (коефицента в спортингбет беше 5.00) добре знаем, че в отбора си имаме доста запалени хазартаджии че и букмейкарски постове държат...
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Еми положението е че в големите турнири рядко има такива изпълнения ама и те са по-мащабни :wink:
А това което направиха привържениците на Интер си беше страшна глупост. Сега ще им накажат отбора като им е толкова акъла....
А най-голямата глупост в мача я направи Мерк. Ама пък и той какво ли разбира от съдойство. Да ходи да гледа зъбите на хората и тва е :lol:
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

това да ни стигат си беше само шега,не се впрягай толкова.и го написах по повод написаните по горе преди това изказвания на другите,които също се шегуваха.
но наистина Интер ще отнесат бая голяма глоба и май ще пропуснат някой и друг сезон от евротурнирите.
Заключено