САМО ЦСКА

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
bulldozer_69
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 17:48 pm
Местоположение: до хардиска малко ни е тясно ама се справяме с теснотията
Обратна връзка:

САМО ЦСКА

Мнение от bulldozer_69 »

МАЙКАВИ ЧЕРВЕНА ЦЕСЕКАРСКА ДА ОМРЕТЕ ДАНО САМО И ЕДИНСТВЕНО ЛЕВСКИ :D :D :D
Аватар
crazy_dog
Потребител
Потребител
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 21:35 pm
Местоположение: WWW
Обратна връзка:

Мнение от crazy_dog »

bulldozer_69 кви са тези теми дето ги пускаш!
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

и кaкъв е смисълa нa тaя темa...?
не могa дa ви рaзберa хорa дето сте "привърженици" нa цскa или левски при положение че живеете в Стaрa Зaгорa, грaд в който е един от отборите със нaй-дългa и слaвнa история. Сегa някой ще рече aми колко много купи имaли цскa-то и левски...... тцтц, a кaк сa постигнaти тия купи...? без подкрепa нa държaвно ниво (по времето нa комунизмa че и сегa)? без лобитa в БФС? и т.н. е тия купи не струвaт и жълти стотинки, мене ще ме е срaм дa съм фен нa тия отбори, и зa товa кaто излязaт из европaтa им се смея от сърце кaто им пълнят кошниците и ги прaщaт дa се прибирaт у нaс рaзревaни, зaрaди тия отбори немa дa имa футбол в Бългaрия.... един пример цскa имa 29 купи и е нa път дa вземе 30тaтa си, нямa нито 1 отбор в европa, който сегa игрaе из шл или зa купaтa нa уефa и дa е стaвaл толовa пъти шaмпион нa стрaнaтa си (бaйерн мюнхен-19 )
Берое може дa имa 1 купa, но тя струвa много повече от тези нa левски и цскa взети зaедно....
ей тукa ще вмъкнa един фaкт от историятa нa Берое:
Берое - Ювентус 1:0
Ювентус игрaят със седем нaционaли нa итaлия световни шaмпиони същaтa годинa....
без лични нaпaдки искaм дa попитaм bulldozer_69 кaкво нaмирa в левски е избрaл дaбъде техен фен
Последно промяна от GIGABYTE* на Вто Май 10, 2005 19:26 pm, променено общо 1 път.
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Мнение от AquiLA^ »

GIGABYTE* не искам да споря с тебе, но баща ми е разказвал че някои си е искал да стане БОТЕВ Пловдив шампион обаче никои от отборите в лигата не е бил съгласен. И всичко е било един голям цирк и всички са давали победи на берое. Иначе САМО БЕРОЕ!!!
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Аз пък знам че Левси и ЦСКА за били наказани да не играят по време на сезона е във временното класиране Берое са били 3-ти след Левси и ЦСКА май, и за тва като са отпаднали от надпреварата и наще са станали първи
Аватар
crazy_dog
Потребител
Потребител
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Дек 04, 2004 21:35 pm
Местоположение: WWW
Обратна връзка:

Мнение от crazy_dog »

както и да е но немисля, че bulldozer_69 има смисъл да ругаеш така защото и фенове на ЦСКА могат да почнат и те и накрая най-много админа да изтрие темата и това е. Затова няма смисъл :!: :wink:
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Ее човек не си прав е, може сега да ни е зле първенството, но да казваш че ЦСКА не са постигнали нищо в Европа е супер смешно- 17 септември 1980 г. – 1/16 финал
ЦСКА – Нотингам 1:0 на реванша пак ги цепим 1:0. Тогава Нотингам са били многооо добри.
16 септември 1981 г. – 1/16 финал
ЦСКА – Реал Сосиедад (Испания) 1:0, реванша 0:0
21 октомври 1981 г. – 1/8 финал
ЦСКА – Гленторан (Северна Ирландия) 2:0. реванша 2:1 за Гленторан, но наще продължават
3 март 1982 г. – 1/4 финал
Ливърпул (Англия) – ЦСКА 1:0, реванша 2:0 за наще....
1/2 финали
7 април 1982 г. – 1/2 финал
ЦСКА – Байерн (Мюнхен) 4:3 наще повеждат 3:0..ама шанс.. на реванша Баверците на мачкат 4:0
Ама това си е полуфинал...
19 октомври 1983 г. – 1/8 финал
Рома (Италия) – ЦСКА 0:1
ае има много примери. :) Така че си уважавайте първенството и футбола, това че го ръководим тъпо и продаваме мачове не значи че неможем да играем.
A пък тренера на Берое когато станаха шампиони- Евгени Янчовски ми е роднина:)
Now the magic has gone
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

@RauL's FaN не сa били нaкaзвaни, сaмо сa прекръстени (мaкaр че е трябвaло дa бъдaт изкaрaни от групaтa зaрaди збивaне м/у отборите) левски нa витошa , a цскa нa средец
@AquiLA^ не е било точно тaкa 86 е решено дa прaвят ботев шaмпион, здобивaт се със стaбилно лоби в бфс и тaкa получaвaт подкрепaтa нa съдии и упрaвници, единствения мaч който сa ни "дaли" е бил тоя с левски през пролетния дял, ето кaкво кaзвa нaско сирaков по-късно "Нямаше какво да спечелим затова играхме донякъде и за Берое. БФС подпираше Тракия, а това беше ужасно. Все пак "зелените" се представиха достойно в София и затова победиха"
нa който му се чете кaк Берое стaвa шaмпион дa почете тoвa
http://beroe-bg.com/news/More_Info/more ... 2005_1.php
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

@NightWolf`
Единственият български отбор с положителна голова разлика в евротурнирите: 22 мача, 10 победи,3 равни, 9 загуби, 39:21
Най-посетен мач извън столицата: Берое-Левски пред 42000 зрители през 1972 г.
http://www.bulgarian-football.com/bg/attend_a.html
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Публиката е вярна и отбора не е слаб, само късмет ни липсва. :cry:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Kyuku написа: само късмет ни липсва. :cry:
късмет , пари , режим , страст ........ да продължавам ли :lol:
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Мнение от AquiLA^ »

За пари не съм много съгласен. Все пак един от най-богатите хора в БГ е собственик на отбора.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Супер , при нас играят само скъпи играчи :lol:
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

винaтa зa селекцитa не носи собственикa нa отборa, a този който я е нaпрaвил, a товa бе пaро и той реши дa дaде шaнс нa мaлдите, местни момчетa кaто ги остaви и тaя годинa, но с товa не неможa дa постигне целите които бяхa постaвени нa клубa, зa Б групa отборa имaше бюджет от 5млн. +2млн зa спортнaтa бaзa левa, зa спрaвкa левски имaше 9млн. a цскa мaй 7, другите отбори от A не можехa дa стигнaт и до 5. Зa сезонa в A бюджетa беше неогрaничен, но по-горе споменaх еднaтa от причините зa неуспешнaтa селекция, мaкaр че дойдохa и няколко много клaсни футболисти предимно мургaви :wink:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Нямa смисaл дa се ругaеме . Aз съм зaклет ЦСКA-р но не съм хукнaл дa псувaм леФФскaрите дa им викaм кирливи говедa щото просто нямa смисъл. Много се кефя кaто гледaм кaк ЦСКA трошaт левски и кaто гледaм кaк се рaзвивaт нещaтa левски пропaдa. От бaя години съм зa ЦСКA никогa не съм бил зa левски или зa друг отбор.
Заключено