УЖАС !!!!! Стана тя , `квато стана ! Манчестър Юнайтед.....

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Заключено
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

УЖАС !!!!! Стана тя , `квато стана ! Манчестър Юнайтед.....

Мнение от Baev »

Американецът Малкълм Глейзър стана собственик на Манчестър Юнайтед

18:14 12.05.2005г.
Агенция "Фокус"


Манчестър. Американският милиардер Малкълм Глейзър вече е мажоритарен собственик на Манчестър Юнайтед, съобщиха медиите в Англия. Той придоби 28,7 процента от акциите на клуба и вече притежава 56,8. Все пак Глейзър трябва да има над 3/4 от акциите, за да има пълен контрол. Новината за покупката на американеца се усети веднага на фондовите борси и ценните книжа повишиха стойността си с около 12 процента. В днешната сделка Малкълм Глейзър е купил дяла в Манчестър Юнайтед на ирландците Джей Пи Макманъс и Джон Маниър.

Изображение



Но въпреки това започва добре



Глейзър оставя на работа Фърги, дава му 100 милиона лири за селекция
:!: :!: :!: :!:

07:29 13.05.2005г.
Агенция "Фокус"


Манчестър. Новият собственик на Манчестър Юнайтед Малкълм Глейзър е готов да остави на поста му мениджъра Алекс Фъргюсън. Магнатът заяви своите намерения пред вестник “Daily Express”.
”На Фъргюсън ще му бъде предложен нов продължителен договор, съобщи шефът на спортния отдел на изданието Гари Харис пред ББС. – Освен това, Глейзър ще му предостави 100 милиона лири за покупка на нови играчи през лятото.”
Както е известно, американският милиардер Малкълм Глейзър вече е мажоритарен собственик на Манчестър Юнайтед. Той придоби 28,7 процента от акциите на клуба и вече притежава 56,8. Все пак Глейзър трябва да има над 3/4 от акциите, за да има пълен контрол. Новината за покупката на американеца се усети веднага на фондовите борси и ценните книжа повишиха стойността си с около 12 процента. Глейзър купи дела в Манчестър Юнайтед на ирландците Джей Пи Макманъс и Джон Маниър.


ДРУГО ИНФО :arrow: http://www.google.com/search?q=%D0%9C%D ... S:official
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Брао е можеше да приема руски отбор във висшата лига ама вече и янките да се бъркат не е работа :evil:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Лошото е , че тоз купува Юнайтед с пари назаем :x
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Baev написа:Лошото е , че тоз купува Юнайтед с пари назаем :x
И смята агресивно да инвестира с пари назаем ще добавя :evil: Това е основното заради което всички се страхуват от него!
SimonseN написа:Брао е можеше да приема руски отбор във висшата лига ама вече и янките да се бъркат не е работа :evil:
Да те светна малко:
Абрамович - руски евреин
Глейзър - американски,при това ортодоксален
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

През арук ми е какви са важното е , че се бъркат там където не трябва и развалят играта мама им мръсна и богата :evil:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Аве аз колкото се дразня на Челси, че така стана .. ся и при Манчестър ако се получи така ще е много тъпо.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Zac написа:Аве аз колкото се дразня на Челси, че така стана .. ся и при Манчестър ако се получи така ще е много тъпо.
Докато Фърги е на кормилото , няма да се плашиш :P
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Baev написа:
Zac написа:Аве аз колкото се дразня на Челси, че така стана .. ся и при Манчестър ако се получи така ще е много тъпо.
Докато Фърги е на кормилото , няма да се плашиш :P
От една страна да, но от друга пък.. нещо искам да го смянят щото се изчерпа вече.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Zac написа:
Baev написа:
Zac написа:Аве аз колкото се дразня на Челси, че така стана .. ся и при Манчестър ако се получи така ще е много тъпо.
Докато Фърги е на кормилото , няма да се плашиш :P
От една страна да, но от друга пък.. нещо искам да го смянят щото се изчерпа вече.
Не се е изчерпал хич даже! Просто не му взеха играчите които той искаше навремето. Я си помисли ако Роналдиньо си беше на Трафорд
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Мда заради тази новина съм в траур от 3 дена :?
Това определено не трябваше да се случва. Не че досегашните собственици бяха стока, ама с тоя новия нещата изглеждат още по трагични. Четох някъде че въпросните 100 милиона не са за лятото а за следващите 5 г.(непотвърдена информация) То не е тва трагедията. Юнайтед и сега имат много добри футболисти, но това което и по долу се спомена, че купува отбора с доста заеми. Искрено се надявам да не тръгнем по стъпките на Лийдс...
А и не е само това. С тея богати мафиотчета дето взеха да се навират във футбола се губи красотата и тръпката от играта, и то във най-великото футболно първенство.
:angry:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

noby написа:Мда заради тази новина съм в траур от 3 дена :?
Това определено не трябваше да се случва. Не че досегашните собственици бяха стока, ама с тоя новия нещата изглеждат още по трагични. Четох някъде че въпросните 100 милиона не са за лятото а за следващите 5 г.(непотвърдена информация) То не е тва трагедията. Юнайтед и сега имат много добри футболисти, но това което и по долу се спомена, че купува отбора с доста заеми. Искрено се надявам да не тръгнем по стъпките на Лийдс...
А и не е само това. С тея богати мафиотчета дето взеха да се навират във футбола се губи красотата и тръпката от играта, и то във най-великото футболно първенство.
:angry:
Споделям мнението ти... особеннот последното от него.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

И аз
Аватар
NGP
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 21:58 pm
Местоположение: Manchester

Мнение от NGP »

noby написа: Искрено се надявам да не тръгнем по стъпките на Лийдс...
:cry: И aз нa товa се нaдявaм Кaк може дa продaвaт клубa и после дa тряa дa изплaщaме нa някъф мърсол зaемите :x :x :x
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

NGP написа:
noby написа: Искрено се надявам да не тръгнем по стъпките на Лийдс...
:cry: И aз нa товa се нaдявaм Кaк може дa продaвaт клубa и после дa тряa дa изплaщaме нa някъф мърсол зaемите :x :x :x
Аз все си мисля , че Юнайтед си знаят работата :wink: Не случайно са най-печалившия клуб в света!
Заключено