Кой е любимият ви футболен отбор и защо го харесвате?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

От БГ - БЕРОЕ - Стара Загора, защото съм шувенист(или май се пишеше шовенист - нз)

За чужд отбор - FORZA MILAN - и на последно място да са, пак ще съм за тях - това е най- великия отбор - сразявал е с огромни разлики всички т.нар Грандове,а рядко е падал с разлики над 1 гол
Последно промяна от Tashek™ на Вто Мар 16, 2004 21:32 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
Daffy_Duck
Потребител
Потребител
Мнения: 234
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 23:07 pm
skype: dig-daniel
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Daffy_Duck »

Barcelona защото преди и сега там е Стоичков
Versus
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Ное 20, 2003 22:27 pm
Местоположение: -=Low conection=-

Мнение от Versus »

Aз съм зa Интер щото винaги пaдaт от нaи силните отбори с нaи голямaтa рaзликa която може дa бъде
Но все пaк много ме кефят
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

:)

Мнение от SimonseN »

ARSENAL - THE PRIDE OF LONDON
Oтбора винаги е бил много добър и още от преди 7-8 години съм фен на Арсенал и едва ли купчината фанелки и шалчета ме правят такъф фен , колкото това, че играта на отбора ме кефеше , тогава Овермарс и Беркамб правиха много яки комбинаций а пък Иън Райт беше голям изрод :twisted: Отбора си беше 2ри (след червените мишки) а имаше потенциал , винаги съм искал да го видя на върха и той беше след дубала и сега смея да твърдя , че пак е там !
И че ще остане там! 8) 8)
В момента там играе най-полезния играч в света според мен :arrow: Henry :twisted:
Аватар
Montella
Модератор
Модератор
Мнения: 315
Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 20:58 pm
Местоположение: Italy
Обратна връзка:

Мнение от Montella »

САМО РОМА
House Music Underground !!!!!!
Аватар
black_fighter
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Яну 04, 2004 17:54 pm

Мнение от black_fighter »

За чужд отбор - FORZA MILAN - и на последно място да са, пак ще съм за тях - това е най- великия отбор - сразявал е с огромни разлики всички т.нар Грандове,а рядко е падал с разлики над 1 гол


И аз сам на това мнение. Милан е един отбор който играе както си иска срещу който си иска.Може да са окули така че никой да не може да влезне в наказателното му поле , но може да играе така че да няма защита която да го спре. Винаги е готов да се подиграе и с най-големия "Гранд". Едва ли ще има някой който да го спре поне 2 години напред.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Кво да кажа аз не си спомням точно от кога съм фен на Манчестър Юнайтед.Винаги са ме кефили с играта си с изненадите които поднасят и сега като са в криза още повече се надъхвам и се кефя, защото ако един отбор е постоянно на върха не е интерестно а и те другата година ще си върнат титлите и славата.Е разбира се предпочитам да са на върха но тва е живота. :D
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от Soby »

БАРСА
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Фен на Манчестър Юнайтед съм от много години. Винаги съм се възхищавал на начина по който владеят топката, начина по-който комбинират, от страхотните голове които вкарват и от духа и настроението в отбора. Въпреки, че сега са в криза, имат един ВЕЛИК мениджър и много добри играчи, които след някой и друг сезон (а защо не направо следващия) отново ще са на върха в Англия (а можеби и не само там) :D
Това което не харесвам в тях е подценяването на по-малките клубове, което и този сезон ги лиши от титлата. Надявам се, че ще превъзмогнат този явен недостатък.
[X]Spot
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Съб Мар 29, 2003 22:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]Spot »

ТИМ ЛЮБИМ, ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА,
ТОЙ СЕ КАЗВА ЛЕВСКИ СОФИЯ !
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

От България - Левски, незнам защо, откакто се помня съм левскар. Има една приказка, че левскар не се става, а се ражда. Мисля, че тя важи и за мен.

От Италия - Ювентус от времето, когато още Зидан беше там.

Испания - Реал, защото играят красиво

Германия - Байерн Мюнхен формално, за да има за кого да съм :wink:

Иначе, клубът на моето сърце е:
F.C. LIVERPOOL
заради традицийте, титлите, феновете, славата, стадиона, но най-вече заради традициите а в Англия, те са много важни
Аватар
shaffer
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Окт 27, 2003 13:29 pm
Местоположение: stz ул."Момини гърди" 5
Обратна връзка:

Мнение от shaffer »

[X]Spot написа:ТИМ ЛЮБИМ, ЕДИНСТВЕН НА СВЕТА,
ТОЙ СЕ КАЗВА ЛЕВСКИ СОФИЯ !
България има природни богатства
България има народ несломим
България има от всичко по малко
но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !
Публикувай отговор