Кой е виновен за загубите на футболистите ни

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор

Кой е виновен за загубите на футболистите ни?

Тренера - Христо Стоичков
7
19%
Самите футболисти (просто не могат да играят)
12
33%
БФС и нивото на футбола в България като цяло
10
28%
Съдиите , Фифа , Уефа...
2
6%
Малшансът , който ни преследва
4
11%
Не ме интересува
1
3%
 
Общо гласове: 36

Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Кой е виновен за загубите на футболистите ни

Мнение от SimonseN »

Кой е виновен за загубите на футболистите ни?
Анкетата е пусната по идея на Baev

Според мен избора на Ицата за вратар - Шаранков

Както и липсата на Пажин в защитата защото колкото и да е слаб е по-добър от Гошо Марков :roll:

И най-вече постоянното разчитане на Митио напред :evil:
Ако един мач беше почнал без него титуляр и с Божинов и Манчев/Янкович можеше и да направим нещо защото след толкоз мачове ни научиха вече - всяка топка към Бербатов 8O
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

шарана на пейката,бербатов също,илиян стоянов да гледа по тв-то мача,а младите да играят.много нечисти игри има в националния и с тва парадиране на някои играчи да могат да ги продадат в европа сичко прецакаха...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

За мен лично виновни са всички поотделно! Но ако трябва да степенувам , най-големите са "БФС и нивото на футбола в България като цяло"!!!!
Мислите ли , че Стоичков не е бил запознат с обстановкана и физеческите способности на националите от вътрешното ни първенство преди мача с хърватите!?

Единствения шанс на този на този ГОЛЯМ БЪЛГАРИН , бе да се опита с неговото психическо влияние поне за малко да налее олово в краката на съперника. Обратно , да окрели до там играещите в българското ни първенство "национали".
Нямаме първенство - нямаме отбор! Няма отбор в Европа който да е направил нещо голямо със слабо /направо смешно/ вътрешно първенство.
Само ще ви кажа един доста любопитен факт от който страшно ме заболя , като видя какво правят нашите тука! Дербито на Чехия : Спарта/Прага/ - Славия/Прага/ , 11 МЛАДЕЖКИ ЧЕШКИ НАЦИОНАЛА играха в този съдбоносен мач!! Е аз незнам какво да кажа , а и май няма смисъл! Хърватите са същите , а да не говоря за Шведите - те нямат стигане!
Както каза онзи ден ген.Бойко Борисов : "Всеки резултат тука с който падаме с по-малко от 5 гола , трябва да сме доволни!"

Много ясно , че и Стоичков е виновен.Един треньор винаги има вина след като отбора невърви!
Дали дава път на играчи на Лъчезар Танев , незнам. Аз лично невярвам! Той си има цел и тя е - да се изгради като голям треньор и да се завърне като такъв в Барса! Но това минава през задължителен успех с нашия или друг отбор! Затова , че трябва серьозно да помисли.

Футболистите!!! Ами к`во да ви кажа ..... имаме трима/М.Петров , С.Петров и Д.Бербатов/ и един още в зародиш /В.Божинов/!
А да не забравя и още девет КОИТО ПРЕЧАТ !
Е и моя любимец "червения дявол" - Алекс Фъргюсън , да дойде и той неможе им помогне.

Извод : Заплювайте си един отбор от тези които ще играят на Световното и стискайте палци!
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

за мен лично са си виновни самите играчи , немогат да играчят горките "на калпав шофьор пьтя му крив"няма го стария национален отбор да ни радва и едва ли скоро ще има такьв :x
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Треньора е виновен ми, кой друг щом отбора се проваля. Щом е на треньорския пост, значи трябва да стегне отбора и да го мобилизира за победа. Ако не може да го направи той си е виновен.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Иди стегни ти Гонзо и компания до 5 часа сутринта в Чалга бара после от 18 мач ще ми играят :lol:
Аватар
NGP
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 21:58 pm
Местоположение: Manchester

Мнение от NGP »

Стоичков е виновен :!: Прекaлено високомерен зa дa е тренер.Беше много сигурен че шa клaсирa отборa a сa осрa. :x Ивaнков и в квaртaлa не бих го зел дa игрaй :evil:
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Друг основен виновник са Шведите , Хърватите и Унгариците :lol:

Малеей тва да бяха излезнали наще срещу сборен отбор на 3-ти клас от някое основно училище щяха да ги попилеят супер звездите ни :lol:
По 3 на 0 щяхме да ги маганим с голове на Митко :lol:
Публикувай отговор