Футбол(най-общо казано) :)

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Футбол(най-общо казано) :)

Мнение от Mani »

Реших да направя тази тема, за да отбелязваме по значимите оферти, трансфери и новини в света на "Великата игра".
А сега по самата тема :) - Кристиян Виери е преминал в Милан, а Стивън Джерард си остава в Ливърпул, също както и Джими Карахър(не знам как точно се пише, затова моля да ме извините!) за 4 години (и двамата). Все още се чака и решението на Реал М., дали ще продадат Луиш Фиго на Ливърпул (предполагам, че никой не се изненадва от продаването на играча). Друг английски клуб - Нюкасъл, пък продадога своя нападател - Крейг Белъми на Бирмингам и направиха оферта на халфа на Интер Емре, но не знам, дали черно-сините са приели. :roll: От своя страна те са получили оферта от Монако за крилото си Анди ван дер Мейде, но мисля, че не са взели решение. :roll: Друг по-интересен момент е преминаването на Кристиян Виери от Интер в Милан.
Това е за сега. Моля добавяйте и вашите новини. Надявам се, че тази тема ще е послезна и най-малкото интересна за всички футболни фенове. :)

ПС: Ако някой има сведения за трансфери, извършени от Челси, моля да ги каже незабавно! :lol: , защото аз не можах да намеря нищо. :x
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да бе да. :twisted: :twisted: :twisted: Аз като гледам дооОООоооста отдавна не е писано нещо ново. :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Белами не е трансфериран в Бирмингам, Блекбърн го взеха... за мое голямо съжаление :( Друга моя мъка - Дарън Амброус премина в Чарлтън... СУНЕС ВЪН, дано букмейкърите познаят, че ще си първия уволнен менажер във Висшата Лига!!! :evil:
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Благодаря за поправката HyBRiD-X. :)
Сега новините за офертите на "големите" клубове: Ливърпул все още преговарят за Луиш Фиго, но странно защо Реал на го давата. Самият Фиго е в недоумение: "Не разбирам, ако не съм в бъдещите планиве на Реал, защо не ме пускат да си тръгна." Поради тази причина Ливърпул се обърнаха към полузащитника на Валенсия - Мохамед Сисоко.
Рио Фърдинанд може да не поднови своя договор с "Червените дяволи", защото все още не е обявил своето решение, но му остават още две години до изтичането на настоящия му договор, така че феновете на Ман. Юнайтед да не се тревожат. :wink:
Може би HyBRiD-X ще се зарадва, защото босът на Нюкасъл води "лично" преговорите с футболиста на Интер - Емре. Той (Фреди Шефърд (босът на "Свраките)) казва: "След седмици на откази ние сме близо до сключването на сделката с Емре и най-вероятно ще го види следващия уикенд в черно-бялата фланелка"
Други два английски отбора - Челси и Арсенал, водят битка за футболиста на Манчестър Сити - Сшон Ураит-Филипс.
Публикувай отговор