Велосипедите ....

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
FiToKa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 19:56 pm

Велосипедите ....

Мнение от FiToKa »

Абе хора, моля ви кажете къде има сервиз на колела в СТЗ. Трябва ми място, където да го ремонтират. Имаше едно след оръжейният, ама вече го преместиха някъде. Искам си оправя малко bike - а и много се дразня, че не намирам откъде. Ходих на едно място под Аязмото и все пише, че магазинът ще работи по-късно .. дрън дрън дрън. Много ще съм Ви задължен, ако кажете нещо по въпроса .. :cry:
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Мнение от AquiLA^ »

Отиваш до езиковата. Качваш се на Столетов и тръгваш от дясната му страна към 9ти Септември и по пътя има магазинче.
FiToKa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 19:56 pm

Мнение от FiToKa »

AquiLA^ написа:Отиваш до езиковата. Качваш се на Столетов и тръгваш от дясната му страна към 9ти Септември и по пътя има магазинче.
Мерси човек, много ти благодаря! Дано ми го направят там и най-вече дано работят 8) Много благодаря! Още утре ще отида, щото днес имам work.
Аватар
DarkMaster
bandit
bandit
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Май 18, 2004 16:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DarkMaster »

Там става ,но нямат станок за изправяне на капли/а да уточня то си е веломагазин намира се точно срещту "Фелибето" (бившото).Друг сервиз има точно под Енергото от южната му страна (в един гараж). Другия е долу на складовете(точно на входа за складовете има един голям магазин за колелета)
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Този под енергото е мн добър, скоро си оправях спирачки там.
Now the magic has gone
FiToKa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 19:56 pm

Мнение от FiToKa »

Благодаря ви, хора! Ще видя какво ше направя за моята барака! :lol:
Публикувай отговор