ЦСКА срещу Ливърпул за Шампионската лига

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

ЦСКА срещу Ливърпул за Шампионската лига

Мнение от Baev »

Ха , честито :)


Изображение

VS

Изображение
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Феновете на Ливърпул заради Майкъл Шийн ,ще дойдат озверели в София за да си отмъстят ,ако не бъде депортиран в Англия в близките дни.
В момента в Ливърпул тече кампания за депортирането му в официалния им сайт пише за нея ,даже и по Скат към 22:00 излъчиха материали за това.
Местните хулигани се бяха заканили да потрошат Българите в Англия ,заради Шийн ,сега им се удава и случай да го направят.....преди 3 години в Банкок двама англичани от Ман Юнт се бяха сбили с местните и имало някакъв абсурден закон за наказание бой с тояга по ръцете, който изпълнило правосъдието в Банкок,след това в Манчестър разпилиляха всякакви китайци и подобни от бой...заради това,в Лондон феновете на Уест Хам отрязаха главите на 7 японеца от якудза преди 8 години за саботаж на тока....

Това феновете на Ливърпул да почнат да пердашат българи из Англия е напълно сериозно а на мача в София задължително ще се стигне до бой ,причината я казах Майкъл Шийлд ....

Колкото до мача Ливърпул ще ги отнесе с по 5 гола разлика и в двата мача
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

То още не се знае Тирана какво ще направят :lol:
Може да ни се размине срама от Ливърпул ако ни сложат 3ка :lol:
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

поне ще отпаднем от еврошампиона.няма да берем срам от някой слаб и безисвестен отбор.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Gufi написа:поне ще отпаднем от еврошампиона.няма да берем срам от някой слаб и безисвестен отбор.
Голяма утеха :x :|
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

ЦСКА миналия сезон направиха фурор в канал 3 почти през три кръга ги въртяха за уговорки в медията на Диков,
Докато Ливърпул вдигна купата на КЕШ и то с игра разбиваща главоломно всичко наред до последния момент,

Не очаквайте турнирни игри от рода на с две победи от по 1:0 и ги отстраняваме тотален футбол ще има ,както Ливърпул-Левски или Челси-Левски с отбелязване на максимален брой голове....

Барош Крауч и другите освен титулярните си заплати и за всеки отбелязан гол получават премии ..в смисъл 20 гола за целия сезон трябва да отбележат на всички фронтове ..почва се с корумпираните ЦСКА това отбелязване и от 10 нагоре ще се отчита но за тотален нокаут по БГ мафията 10 е точния общ резултат.
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Били сме ги и преди и пак можем да ги бием, само че сега наистина ще е чудо, няма го Стойчо Младенов да им нахака 2 гола.
Now the magic has gone
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Колкото "Ф.К. Левски" направи нещо, толкова и Чорбата ще успее да ги победи.Пристрастията ми са за Ливърпул (my favorite team), не ми пука че играят срещу българи няма да викам за наще (ако бяха беройци е друг въпрос) искам да ги забият с 5:0 в дън земя, да видят колко струва нашия шампион, че после Славков да ходи да се разправя с УЕФА да видим как ще стане да отстраним Европейския Шампион без пари под масата.Там СИК и ВИС2 нямат глас, мутрите на Батето няма да могат да правят, както до сега "Уговорки" с другите собственици на БГ отбори.След като мотото на Загорка "Честна игра, истински футбол" се осъществи, тогава почвам да тача родните клубове.И нека Волен пумияра да ме съди, не ме интересува.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Според мен имаме шансове. Дано в мача не важи правилото :" Късмета е винаги с по-силния!"
Аватар
Hristov™
Потребител
Потребител
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 3:20 am
Местоположение: ®Club ParalaX®
Обратна връзка:

Мнение от Hristov™ »

NightWolf` написа:Били сме ги и преди и пак можем да ги бием, само че сега наистина ще е чудо, няма го Стойчо Младенов да им нахака 2 гола.
Сакалиев е на ход!!! :wink:
DeEp, PrOgReSvIvE & tEcH hOuSe
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Може и да не играе :wink:
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Абе те и преди бяха Европейски шампион, но им го нахакахме
Jedi_knight ти си образец за българския запалянко.
Now the magic has gone
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

"Надежди всякакви тук оставете"
ахахах не Стойчо Младенов ами 22 Стойчовци да играят едновременно резултата ще е плачевен, но не и изненадващ...
@Beast of West Ham според мене резултата няма да е в баскетболен стил (не че не могат да го постигнат) но отначало Liverpool ще побягат както те си знаят в Англия и на 15та минута футболистите на нашия шампион няма да могат въздух да си поемат, а през т'ва време ще са назад 1-2 гола и до края на мача ливърпулци няма за какво да се морят просто ще си направят нещо като тренировчица и малко игра на сандър, после ще се изкъпят и ще си хванат самолета за Англия, а нашите ще останат с пръст в уста чудейки се защо никой не ги е предупредил, че тая игра не е за малки деца..
Gufi
Потребител
Потребител
Мнения: 394
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2004 20:26 pm
Местоположение: Stara Zagora/Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Gufi »

Crazzy написа:
NightWolf` написа:Били сме ги и преди и пак можем да ги бием, само че сега наистина ще е чудо, няма го Стойчо Младенов да им нахака 2 гола.
Сакалиев е на ход!!! :wink:
Crazzy на Сакалиев ако се надяваш,много грешиш.и аз съм цскар,ама тоя за нищо не става.можем да се надяваме само на чудо...
Аватар
Hristov™
Потребител
Потребител
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 3:20 am
Местоположение: ®Club ParalaX®
Обратна връзка:

Мнение от Hristov™ »

Gufi написа:
Crazzy написа:
NightWolf` написа:Били сме ги и преди и пак можем да ги бием, само че сега наистина ще е чудо, няма го Стойчо Младенов да им нахака 2 гола.
Сакалиев е на ход!!! :wink:
Crazzy на Сакалиев ако се надяваш,много грешиш.и аз съм цскар,ама тоя за нищо не става.можем да се надяваме само на чудо...
аз само се надявам на достойно отпадане с 1-2 гола разлика в общия резултат!!! :wink:
DeEp, PrOgReSvIvE & tEcH hOuSe
Заключено