Англия [Висша лига]

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Ама като гледам Челси не, че няма да губи домакински мач, ами и като гост... кой ще ги спре... ти доколкото си спомням ;) си за Манчестър Юнайтед - к'во(освен, че ще ядете, пиете и т.н.) ще правите - как ще им се опрете, нали уж претендирате да ставате шампиони... или бъркам
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Юнайтед е венаги претендент за титлите за които участва!
А за другото , ще те оставя без коментар/каквото имам го казах с предния пост/.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Те и Арсенал са претендед, ама като гледам са 8 в класирането - Манчестър поне 4-ти - още нищо не се знае де... е все пак не виждам кой и как ще ги спре, най-малкото за да ги биеш поне трябва да има вкараш гол, а това още не е станало(вече 5 кръга...)...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Сега да ти кажа моето мнение , щом толкова много те интересува ,но преди това ще започна с нещо друго.
Редно е след като си предприел някакъв разговор в тази тема , да споделиш първо на кой отбор от Висшата Лига си фен-привържаник . Защото задаваш много "пиперливи" въпроси и то с известна доза ирония. Има момчета които таят скрити надежди и са фенове не на Манчестър и Арсенал , а на други отбори борещи се за нещо повече. Разбирам , че ти се говори за футбол , но ми се струва , че подхода ти е грешен - поне в тази тема.
Един истински фен на най-голямото първенство в Света , трябва не да пита "Е са к`во ще правите за това - к`во ще правите за онова" , а да си каже мнението по въпроса възможно най-обосновано и без да засяга другите.
Да ти кажа нещо любопитно.
Аз познавам едно момче което се запали по футбола на 20 години като се премести в Англия. И то забележи , не е фен на някой от грандовете , а на Scarborough . И аз не го питам "Какво ще прави?" , а дискотирам и се интересувам от проблемите на единствения му любим отбор.

Сега по въпроса за Челси. Ще бъда максимално кратък и точен.
Моето лично мнение е , че всеки бързо направен отбор с куп звезди /половината на пейката/ , до някаде убива тръпката на което и да било футболно първенство. Защото при такъв отбор факторите "Слаба Форма" и "Контузии" не влиаят , а те до някаде правят интересен футбола , колкото и странно да ти звучи.
А , иначе пред такъв отбор в който са инвестирани стотици милиони лири за период от 2 години , друга алтернатива няма. Този отбор трябва да ги връща под формата на Купи. Иначе смисъла се губи.
Спирам по темата за клуба Челси.

Относно кой бил ВЕЧЕ претендент за титлата в Англия.
Е , тука си личи от колко време следиш играта на Острова.
Вероятния носител на трофея винаги излиза на яве чак след МАРТ месец/да не кажа , че и 4-5 кръга преди края/ .

Спирам и дано си фен на поне един отбор от Острова , а не само да подклаждаш спорове , и да гледаш какво ще стане.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Съжелявам ако съм те засегнал, но проста Челси ме впечатлиха много - 5 мача, 5 победи и нямат допуснат гол... претенд, мой човек е отборът, който се стреми да вземе купата - няма ВЕЧЕ претендент или ВЕЧЕ не... още преди да започне шампионата за купата се стрмят всички отбори, но само 2-3 са си я поставили като цел - в случая Челси, Манчестър и Арсенал... така, че не можеш да си претендед чак март - всеки мач е от значение и за сега това важи за Челси и Манчестър... а за това дали съм фен на отбор от острова - не може да се каже - предполагам знаеш кой отбор мразя - иначе сега ме кефят Челси и Манчестър сити...

П.С. Нямам намерение да правя спорове, а просто да чуя феновете на грандовете от Англия - защо техните отобри нещо не им върви играта... имам предвид Арсенал и Ливърпул... пък може и друг да си каже мнението
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Мда Челси започнаха много добре.. Най-малкото очаквах по-малко голове от тях до сега. Но да гледаме реалистично. От петте им мача 3 са с отбори които най-вероятно ще се борят за оцеляване, 1 срещу Тотнъм (с 10 човека по-голямата част от мача и преди головете) и само 1 срещу истински класен съперник - Арсенал. Истинските тестове тепърва предстоят. Тепърва ще започнат и от ШЛ мачовете. Челси може да имат 30 много класни играчи, да, но засега отборът им все още се крепи на няколко основни фигури (както впрочем всеки един отбор), които не са застраховани от контузии и други такива, така че нищо все още не се знае... Има още много кръгове до края, а на Челси със сигурност ще им е много по-трудно от миналата година...
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

AC Milan много ми е интересно защо говориш за Арсенал като не видиш своите.Или забрави за Милан-претендентите за шампион на Италия с кого направиха равенство-Асколи.Така,че не е много хубаво да говориш против Арсенал.На всеки отбор се случва моментна криза или един лош мач
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Че аз Арсенал ги харесвах - даже бях 5 години там на FIFA 2005... само, че сега ме дразнят малко - освен това какво лошо съм казал...

Обаче в шампионската лига са много зле - никога не са се представяли добре - сега видя ли ги - голям късмет имат значи - 10 човека, слаба игра и гол в 90+2 минута и ето ти 3 точки, може и да минат групите, но максимум четвъртфинал, ако имат късмет със жребия за осминафинала...
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Че аз Арсенал ги харесвах - даже бях 5 години там на FIFA 2005... само, че сега ме дразнят малко - освен това какво лошо съм казал...

Обаче в шампионската лига са много зле - никога не са се представяли добре - сега видя ли ги - голям късмет имат значи - 10 човека, слаба игра и гол в 90+2 минута и ето ти 3 точки, може и да минат групите, но максимум четвъртфинал, ако имат късмет със жребия за осминафинала...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аватар
Crazy_boy
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 75
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 14:18 pm
Местоположение: Internet

Мнение от Crazy_boy »

Как според вас ще свърши двубоя м/у Man.Utd. и Chelsea.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

X или 2
Аватар
Crazy_boy
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 75
Регистриран на: Сря Юли 20, 2005 14:18 pm
Местоположение: Internet

Мнение от Crazy_boy »

Baev написа:-----
тук не те разбах, но дано да е 2 че иначе го духам големия
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Baev написа:X или 2
2
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Х, по късмет 1
Публикувай отговор