Англия [Висша лига]

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

MU - Arsenal 2:0
Голям мач :lol:
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Ай! Да ни е честито!!! :) :) :) :) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :smoukin: :smoukin: :smoukin: :smoukin: :smoukin: :smoukin: :smoukin: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Айде с равни точки са вече. Ваще са с два мача по малко и 4 гола по добра голова разлика. Успех срещу Чарлтън :lol: и нека по добрия отбор спечели 2-рото място :D
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Честито на всички фенове на Челси.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Две години под ред без интрига... следващата година как ще е?
Искам да чуя феновете на Манчестър и Арсенал - преди време това беше битката за купата.... сега битката е за 2,3 и 4 място с участието на Ливърпул и Тотнъм сега, които са на път да забравят Шампионската Лига ;)
FORZA MILAN
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

ACMilan написа:Две години под ред без интрига... следващата година как ще е?
Искам да чуя феновете на Манчестър и Арсенал - преди време това беше битката за купата.... сега битката е за 2,3 и 4 място с участието на Ливърпул и Тотнъм сега, които са на път да забравят Шампионската Лига ;)
Догодина ще е още по безинтересно. :wink: :wink: :wink: :wink:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

ACMilan написа:Две години под ред без интрига... следващата година как ще е?
Искам да чуя феновете на Манчестър и Арсенал - преди време това беше битката за купата.... сега битката е за 2,3 и 4 място с участието на Ливърпул и Тотнъм сега, които са на път да забравят Шампионската Лига ;)
Незнам тебе к,во те засяга! Ходи там драскай из Италия и недей ръси съл в раната.

п.п Като вземат да пръскат Манчестър и Арсенал по 100млн. на сезон , тогава. Сега аз лично Челси съм ги задраснал като нормален футболен отбор , те за мен са пералня на парите на Абрамович и това е. Не ме карайте да пиша , че толкова аргументи и доказателства ще ви изръся , че ще ви заболят главите.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Mani написа:Догодина ще е още по безинтересно. :wink: :wink: :wink: :wink:
Аз пък вярвам, че ще е по-интересен. Пък и какво му е (беше) на сезона?! То си беше ясно още през ноември, че Челси ще са шампиони. Има борба за местата за Шамп. лига и за УЕФА Къп, има борба и за оцеляване. Не ги слушайте коментаторите от Диема. То бива, бива ФЕНЩИНА, ама Челси печели в събота шамп. титла, онези ще ми коментират как се били изложили в Шамп. лига, какво трябва да правят през следващия сезон, за да не се изложат пак, как 3-ма щели да си тръгнат от клуба и т.н.! Коментирайте нещо приятно бе, к'о да ви слушам злонравата критика! Евала на фенове като Baev, поздравяваш съперника и това е, надяваш се да си по-добър през следващия сезон! И май забравихте, че Челси беше симпатичен тим преди време, сега всички ги мразят заради парите на Абрамович, а не заради самия отбор.

Иначе за следващия сезон очаквам яка битка за местата за Шамп. лига! Челси, Ман Ю, Ливърпул, Арсенал, Тотнъм, Нюкасъл, защо не и Мидълсбро или Блекбърн! Предвиждам и голяма борба за оцеляване... абе лично мение, много се раздели Премиършип тозио сезон, забелязвате ли? "Златната" среда, поне този сезон, я нямаше, или се бориха за места за евротурнирите, или да не изпадннат...май изключение прави само Уигън, които рано, рано си осигуриха място за УЕФА Къп с финала в Купата на Лигата.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Baev написа:Незнам тебе к,во те засяга! Ходи там драскай из Италия и недей ръси съл в раната
Аз се интересувам случайно и от футбола в Англия. Това, че съм фен на Милан не значи, че гледам само какво става в Италия...
FORZA MILAN
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Тиери Анри: Оставам завинаги в Арсенал
19.05.2006 11:41



Тиери Анри се врече в любов на феновете на Арсенал и заяви, че ще остане завинаги в клуба


Тиери Анри даде на Арсенал страхотен повод за оптимизъм за следващия сезон, като най-накрая оповести решението си да остане.

По този начин на феновете на артилеристите ще им е далеч по-лесно да преглътнат загубата от Барселона.

:o :D :cheers:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Имаше място за това момче и в Милан.. ама к'во да се прави...
FORZA MILAN
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

SimonseN написа:Тиери Анри: Оставам завинаги в Арсенал
19.05.2006 11:41



Тиери Анри се врече в любов на феновете на Арсенал и заяви, че ще остане завинаги в клуба


Тиери Анри даде на Арсенал страхотен повод за оптимизъм за следващия сезон, като най-накрая оповести решението си да остане.

По този начин на феновете на артилеристите ще им е далеч по-лесно да преглътнат загубата от Барселона.

:o :D :cheers:

Това е по-добра новина за вас и от спечелването на Шампионска Лига
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

ACMilan написа:Имаше място за това момче и в Милан.. ама к'во да се прави...
Най-много да го провалят като Ривалдо....
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Само не виждам що се заяждаш... :?:
FORZA MILAN
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

ACMilan написа:Само не виждам що се заяждаш... :?:
Кога съм се заяждал :?:

ПС: да не го обръщаме в 4ат, а?
Публикувай отговор