Локомотив Пд - Берое

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Локомотив Пд - Берое

Мнение от ACMilan »

Добре бе - това нащо вече за смях става - в бг не се играе дори грам футбол - може ли такова нещо: Локомотив /Пловдив/ победи с 2:1 Берое в мач от петия кръг на "А" група. Домакините се добраха трудно до успеха благодарение на реализираната от Мартин Камбуров дузпа в самия край на срещата. ...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Берое ..... , че те и футбол ли играят :o
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

аха - тъй се води... ама този въпрос го задай на някой от нашите професионални отбори от ''А'' група - има доста, за които този въпрос е точно на място...
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Искам да кажа само едно нещо.Г-н Ханс Кодрич-фискултурен учител багажа и право към Хърватска
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

А нещо за съдията няма ли да кажеш? :)
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Това не е нещо ново.Не ни режат за първи път.Обаче ти какво ще кажеш за играта.И предишния мач с Беласица играхме трагично и победихме с два калитарски гола.Не знам каква му е тактиката на така наречения спец,но за пръв път виждам Берое да играе толкова зле.Топката се рита към чуждата половина пък там каквото стане.Не ми се коментира защитата и халфовата линия.Имаше нареден състав,но изпъди Моке,а другите негри не ги включва даже в групата
Последно промяна от pesa на Пон Сеп 12, 2005 18:33 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

К'во толкова сте против Берое не мога да разбера :?:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Не сме против името , а против политиката и играта.
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Никога не съм казвал,че съм против отбора.Аз съм само и единствено против "футболният гений"Ханс Кодрич.Тоя е слаб тренъор дори за Минъор,пък кво остава за Берое.За тези пари,които получава Кодрич могат да се вземат поне 3 тренъора 100-пъти по-добри от него
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

И като плюете треньора се улисвате, плюете и отбора ми се струва нещо...
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Както се вижда Ханс Кодрич не струва... а вярно ли е, че ръководството търси нов треньор - заместник от Аржентина или Италия и ако е вярно кога ще стане това нещо, щото Берое са 10, а Европа ни чака :wink:
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Не знам откъде ще е новият тренъор,но дано да струва,защото ако Берое продължава с тази игра не Европа,а Висшата лига ни е много
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Ами виж какво пише тук... http://sportni.bg/?tid=40&oid=773327

И мен не ме интересува от къде е - просто питам, щото Берое може да играе, въпреки че съдиите и треньора от време на време пречат
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Ще ви кажа моето мнение по въпроса за треньора.
Според мен треньора трябва да е задължително от Бълканския полуостров. Той трябва да познава изцяло манталитета на тукашните футболисти. Да не казвам ,че трябва да говори ЗАДЪЛЖИТЕЛНО български , по простата причина , че нашите малоумници незнаят английски. А също така и да е добър педагог и оратор. С чужд треньор , па каму ли аржентинец ще станем още по-зян!
Тука е нужен здрав , енергичен и строг треньор от България или в най-лошия случай Сърбия! Такъв е Херо , Муслин ...... С такива треньори
се поставя начало на възход , а не с некви неизвестни ГАЛЕНИЦИ и ЕКЗОТИЧНИ ПТИЦИ! Като се сформира отбор който да играе водеща роля , дори да стигнем само до 4-5 място , тогава може да се мисли за големи имена и селекционери! Но за това има една малка подробност - ПАРИ!
Ако въздесъщия "бос" Банев не осигури ценните хартийки , ще си останем само с мечти и празни надежди.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Прав си... само, че няма кой да чуе...
Заключено