Силвио Берлускони подкрепя Уеа за президент на Либерия

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Силвио Берлускони подкрепя Уеа за президент на Либерия

Мнение от Baev »

Силвио Берлускони подкрепя Уеа за президент на Либерия.

Ей и това доживях да прочета :lol: Футболист - Президент на държава :o Е четете нататък :)
Изображение

:arrow:
22:45 09.10.2005г.
Агенция "Фокус"

Рим. Премиерът на Италия Силвио Берлускони изказа публично подкрепата си за най-вероятния нов президент на Либерия Джордж Уеа. Вестник “L`equipe” съобщи, че всемогъщият шеф на Милан е изказал политическата си подкрепа за бившата звезда на “росонерите”. “Той е човекът, способен да стабилизира страната след 14 години гражданска война”, е заявил Берлускони. – Аз много добре познавам Джордж от времето, когато играеше за Милан. Мога да кажа, че той никога не се предава и винаги влага в делото си цялата енергия, на която е способен. Винаги съм следял внимателно политическата кариера на Уеа и зная, че той притежава всички качества, за да превърне Либерия в силна и стабилна държава.” Уеа е един от най-великите африкански футболисти за всички времена. Освен в Милан, той е играл още и за Монако, Пари Сен Жермен и Челси.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Нaпълно нормaлно откaкто Aрни стaнa губернaтор ве4е ни6то не може дa ме изненaдa :lol:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Така е - росонерите се подкрепят... :wink:
Публикувай отговор