Берое чака Барселона и Реал

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Заключено
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Берое чака Барселона и Реал

Мнение от RauL's FaN »

Берое стяга големи тържества за април следващата година, когато се навършват 90 години от основаването на клуба. Покана за приятелски мач е отправена към голям испански клуб, разкриха под Аязмото. Споменават се имената на Реал (Мадрид) и Барселона. До този момент обаче нищо не е потвърдено официално.
Берое няма да освобождава футболисти на този етап, защото селекцията все още е обвита в мъгла. Шефовете на клуба ще изчакат до Нова година. Засега нито един нов футболист не е подписал договор. Както е известно, трансферите на Берое са замразени заради дълг към Дино Езе.
Стефан Стефанов


7sport.net
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

И аз я видях тази новина... напълно възможно е, Г. Софкин има доста добри приятели именно в барса и реал, може да е уредил нещо... а дано...
Изображение
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Мдаа... за мен това ще е невероятно. Ама да не се окаже примерно Реал да играят с резервите си. Трябва да са звездите :D
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

да не слагаме тигана преди шарана.... :wink:
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

Барса са отказа ли -> идва Атлетико Биобало
Аватар
snake
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 10:18 am
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Мнение от snake »

ами пак не е малко :!:
Аватар
sharki
Потребител
Потребител
Мнения: 140
Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 22:52 pm
Местоположение: У нас

Мнение от sharki »

И те ще се откажат :?
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

по скоро Атлетико отколкото Барса, но на мен ми се иска Барса! :wink:
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

хаха на Стефан Стефанов бръщолевенията, я по-добре да си ходи да си пази там в "Ерос"-а вместо да се прави на журналист. хахаха Барселона или Реал хахаха (сигурно ще искат отлагане на мачовете от елиминациите на Шампионската Лига заради Берое) .
Аватар
Hristov™
Потребител
Потребител
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 3:20 am
Местоположение: ®Club ParalaX®
Обратна връзка:

Мнение от Hristov™ »

- Разбрахме, че имате интерес към испански отбор, за съперник за годишнината на отбора. Да кажете нещо по-конкртено, говореше се за отбора на Атлетик (Билбао) и кога ще е точно двубоят?
- Да, аз съм в добри бизнес отношения с "Мондрагон", това е един от най-големите корпорации. Това е един огромен конгломерат от компании, които имат годишни продажби над 10 милиарда евро. Те са един от основните спонсори на Билбао. Затова отправих покана към тях, в която не се съмнявам, че ще получа позитивен отговор. Първите отзиви на моите колеги от "Мондрагон" са в сила. Въпросът е вече на техническо договаряне на условията на визитата. Аз се надявам, че с този наистина голям отбор ще имаме възможност да покажем качествата си на стадиона под Аязмото.
- А за кой месец става въпрос. Явно датата още не е ясна?
- За април месец, нали тогава се навършват 90 години. Знаете, че баските с един добър съперник, така че аз се надявам да стане едно действително добро представление.

Интервю с президента на клуба г-н Николай Банев!
DeEp, PrOgReSvIvE & tEcH hOuSe
Заключено