РЕАЛ МАДРИД - AРСЕНАЛ 0:1

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

off//

RauL's FaN подписа ти е ъплоуднат в дата.бг и ела да вишиш майтап как тези на БТК чакаме 1 мин. докато зареди страница нацяло във форума :) Ако може да го качиш другаде , че майтап голям :)
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

pesa написа:Е кои от модераторите промени темата то разбирам, че има фенове на Реал ама сега аиде да не разваляме темите.А относно отмъщението ако за Реал хикса или загубата е отмъщение аз съм съгласен да отмъстят
Аз я промених темата. Айде и ти не се изхвърляй моля ти се! След загубата на Реал снощи от Майорка се надявам, че са осъзнали, че Шампионската лига им е последната надежда за трофей през този сезон, както и на Арсенал. Надявам се Галактикос да играят доста по-добре на реванша в Лондон на Хайбъри
Baev написа:off//

RauL's FaN подписа ти е ъплоуднат в дата.бг и ела да вишиш майтап как тези на БТК чакаме 1 мин. докато зареди страница нацяло във форума :) Ако може да го качиш другаде , че майтап голям :)
Еми няма къде другаде да го кача. А един път зареди ли, после си остава в харда картинката и не се чака май. Други оплаквания :D
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Има ли някакъв шанс да дават и реванша
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

pesa написа:Има ли някакъв шанс да дават и реванша
Сам виждаш в програмата, че не. След слабата и безинтересна игра в първия мач и аз бих сложил Milan - Bayern за пряко предаване
Последно промяна от RauL's FaN на Сря Мар 08, 2006 12:48 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

pesa написа:Има ли някакъв шанс да дават и реванша
Директно
Милан - Байерн Мюнхен 9.45


На запис
Арсенал - Реал Мадрид 01.15


Тук ще можеш да го гледаш на живо

viewtopic.php?t=16316
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Арсенал 0:0 Реал Мадрид - Agg 1:0; Арсенал продължава
Заключено