Чули ли сте нещо официално за рекунстукция на ст. Берое?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
lisman
Потребител
Потребител
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 12:56 pm
Местоположение: Старa Загора

Чули ли сте нещо официално за рекунстукция на ст. Берое?

Мнение от lisman »

:?:
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

ми кмета не го дава на Банев на концесия и чака пари по проект Красива България. А и не се знае ако го даде какво ще стане...
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Незнам, ама горе където са тенис масите има ремонт.
Now the magic has gone
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Мнение от AquiLA^ »

В сайта на Берое бях че интервю с Банев, който казва че кмета даде ли стадиона на Клуба до 2 години ще си имаме хубав европейски стадион. Но общинари се правят на приятно разсеяни и не го дават.
Аватар
lisman
Потребител
Потребител
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 12:56 pm
Местоположение: Старa Загора

Мнение от lisman »

Аз пуснах тая тема заради това: http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=709150 8O 8O 8O 8O
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Да те цитирам от форума на Датата.Това удебеленото да беше линк към 'ОФИЦИОЗА" изакал информацията,нямаше да е никак зле.
djpetko написа:Стадион Берое ще бъде ремонтиран през юни послучай идването на The Skorpions и AC\DC и ще бъде с капацитет 40 000 души.След като бъде изградено съоражението ще бъде дадено за използване от Берое АД и Старозагорска община.
Информацията е ОФИЦИАЛНА
В този вид ми прилича на:"Знаете ли какво чух днеска......"
Стадион за 40 000 в Ст.Загора :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Замисли се колко много неща трябва да се свършат преди да започне подобен проект.Банев да се разбере с общината(на концесия май не иска),да се направят планове,да се намери финансиране,конкурс за предприемача и т.н.Работа която отнема години,и то ако е започнала.

40 000 :?: :!: :?: не е рентабилно да се поддържа подобно голямо съоръжение в СЗ.Ако беше казал - малък спретнат европейски стадион за 15 000 нямаше да се смея,но това минава всякакви граници.Ако си ходил на В.Левски спомни си площа която заема и си представи какви реконструкции ще трябва да се правят около стадион'Берое" и тогава ще разбереш какво представлява тази "Официална информация" - една глупост.
Първо питаш
lisman написа:Чули ли сте нещо официално за рекунстукция на ст. Берое?
После раказваш съня си и то във форум в който влизат от цяла България.Нека ти кажа какво ще е готово до юни месец - банята и тоалетната ми ще са ремонтирани.Това е официална информация от инвеститора,проектанта,изпълнителя и подизпълнителя.
Сега ме чуйте внимателно,много внимателно,на Банев не му пука за Берое,това е играчката на един новобогаташ,който иска да е в крак с модата и си купи един отбор,който се ръководи от други хора и то зле според мен.Боли ме,но това си е голата истина.


NightWolf` написа:Незнам, ама горе където са тенис масите има ремонт.
Да,гледам ги,че правят някакво освежаване вътре.Ама това не е сериозен ремонт.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Малко като оффтопик.
А интерестно също се прави и "Спортен център" (така пише на табелата), точно между кортовете (новите) и къщичката дето се преобличат траянците. За сега само оправят терена, но ми е интерестно какво ще има там.. повечето ще са закрити работи.
Освен това разбрах, че се мъчат от МОС (младежки общински съвет) да им отпуснат средства за направата на футболно игрище, осветяемо, тревно покритие, на което безплатно (или на ниска цена, защото няма нищо безплатно) да може да играе всеки. Ама не вярвам, да се случи или и да се случи ще е за мойте внуци :lol:
Ако можем да направим нещо някаква подписка нещо, от училища и всеки които иска да има такова нещо ще е добра идея.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

@x6x ти ходил ли си на ст. Берое...?
капацитета на стадиона е 24 000 седящи места, а при големи мачове (12 април 1986) се пълнил над 40 000. Разширяването до 40 000 едвали ще е трудно, има нужда да се изградят трибуни на 2рото ниво, да стане на нивото на официялната трибуна всичко. Тоя план е от самото построяване на стадиона, но нещо липсват реализатори.
Май ще е по-добре да се инвестира в осветлението първо...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Ако се сложат седалки навсякаде ще си мечтаем за тези 40 000. Повече от 20 хиляди едва ли ще събере този стадион без изграждане на допълнителни трибуни.
Стадиона няма да стане хубав докато не се продаде или отдаде наконцесия поне за 20-30 години. Ако мислите , че с тази "Красива България" ще ни оправят порутения стадион , грешите.
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

GIGABYTE* написа:@x6x ти ходил ли си на ст. Берое...?
капацитета на стадиона е 24 000 седящи места, а при големи мачове (12 април 1986) се пълнил над 40 000. Разширяването до 40 000 едвали ще е трудно, има нужда да се изградят трибуни на 2рото ниво, да стане на нивото на официялната трибуна всичко. Тоя план е от самото построяване на стадиона, но нещо липсват реализатори.
Май ще е по-добре да се инвестира в осветлението първо...
Аз съм ходил над 100 пъти на този стадион и на още 5 европейски стадиона съм бил.
Никакво осветление да не се прави засега,първо да се инвестира в играчи,че ми идва да загася Слънцето като ги гледам тези в момента.
Я тръгни брой седящите места в момента да видиш че трябва да са 25000 според сайта на Берое(а дали въобще са толкова).Какви 24000 седящи места ви гонят като не може да се седи нормално на 60-70% от тях,какви 40000-и стадиони чертаете,какви козирки и 2-и етажи градите,Гората превзе половината стадион,няма тоалетна да се изчуркаш,камо ли нещо друго да свършиш.На Нюкасъл им дръннаха една глоба за липса на тоалетна хартия и сапун в една от 35-е тоалетни!!Хелоу Европо
12 април 1986 ли?Че аз бях на този мач.Там имаше 40 000 ама с Ложата на Милионерите и накацали по дърветата пенсии,35 000 на стадиона наблъскани като говеда,нещо не ми се връзва с европейските стандарти.Левски ще правят стадион за 25 000,Берое за 40,защото видиш ли преди 20 години се събрали толкова,и затова някой ще пръсне няколко милиона повече,ще плаща повече за поддръжка,защото видиш ли през 2026 ще се съберат пак.Айде малко по сериозно.Ювентус ще намалят капацитета на Деле Алпи,замислете се защо!

15 000-о красиво стадионче(с евро кенефи задължително),да си го пълним 2-3 пъти в годината и атмосферата да е на ниво.Дай боже някой мач в Европа да изиграем,но не виждам как.
Мечтайте за това,не за грандомански проекти.
Направо ви се чудя на акъла,как може да вярвате на такива слухове.

http://bg.wikipedia.org/wiki/Стадион_%22Берое%22
Колко добре звучи,а дали реалноста е такава.Когато сте на стадиона имате ли чувството което навява това описание???
"......един от най-големите и хубави стадиони в България....." и осветление без крушки,и табло което винагои показва един и същи час.Мъка,мъка
Публикувай отговор