Изхвърлиха Ювентус, Лацио

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Хаха Юве са две години минимум :) Може и повече ......... :twisted: Но за тези години толкова ще НАЗАДНАТ , че не ми се мисли. Това TV права , реклама , направо незнам :roll:
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Да го д*х*т!
Да не са купували съдии.Опааа,грешкааа - Да не са ги ХВАЩАЛИ:)

ФОРЦА Палермо!
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Напиши още един път "Да го нанана" и ще почна да ти трия мненията! Слагай цензура поне.
x6x написа:Въобще не си мечтаем да ти кажа.
Ако прочетеш внимателно какво съм писал,ще разбереш че сме на едно мнение.А то е - по добре дебелия Роналдо,отколкото самогъзника Нистелрой.
То е ясно кой е по-добрият. Мисля, че незнаеш каква е разликата във възможностите между тези двама играчи. Ти май си позабравил кой е тоя Роналдо(щом говориш така за него), какво е правил и на какво е способен. Даже сега си оперира нещо краката, и дано да влезе в добра форма.
За защитата на Италия мога само да кажа Неста+Канаваро(какво повече), но Неста се контузи и Матераци го замести, който в последствие спаси Италия не само на финала с гол от глава(дори и да беше виновен за дуспата преди това). Предполагам, че гледа мача Германия - Аржентина и видя колко добре играха немците и заслужено спечелиха мача, макар и след дузпи, но с Италия се пънеха и нормално паднаха. Ако си спомняш Де Роси направи брутален червен картон с умишлен удар в главата на противника с лакът. А когато му изтече наказанието и игра на финала той не показа никаква игра, така че грешно го хвалиш. За Буфон ясно... професионалиста си е професионалист. Щом всички отбори на световното са мижави, така или иначе някой трябваше да я спечели тая купа, и не виждам причина това да не беше Италия. Вярно първенстото не беше едно от най-добрите, даже най-безрезултатното, но победителя е един, и аз се радвам, че щом не е Испания, това е Италия
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

От тук нататък ще казвам "нанана" навсякъде из форума за да сме благопролични и чисти.
Не съм забравил кой е РОНАЛДО отпреди 6-7 години(фантастико) и знам кое е "ДЕБЕЛОТО",независимо от головете.
Г-н Модератор,след като знаете поговорката: Сред слепите и Едноокия е Цар.
Ще бъдете ли така добър да вникнете в смисъла на моите изказвания?
Моля за това!

С Уважение:
Иван Иванов
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Нямам намерение, защото вече разбрах. Казах си каквото имам. А за тебе не ме интересува кво ще казваш, кво ще правиш и т.н.. Мерете си обидите. Стига офтопици
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

Дали наистина си разбрал?Или искаш да ме шитнеш по мантинелата.
Единствено аз сипех обиди по адрес на ЕДИКОЙСИ отбор и футболист,затова не говори или наказвай други пУтребители.
Това е ОФФтъпик

това е ОНТОПИК:
Това според мен е вътрешна история породена от факта,че Италианското Законодателство даде преди 1 година разрешение да използва тел.разговори за доказателство в съда.
Започна се еднаааа...... от млади прокурори(Мазонари се сещам) които започнаха да дерат живо и умряло.Тази история с клубовете е вярна според мен,но и правителството натисна за да покаже,че са сериозни.
Връзките с Проди щом не помагат на Юве смятайте за какво става въпрос.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Наказанията на италианските отбори Ювентус, Фиорентина, Лацио и Милан бяха намалени, след като италианския апелативен съд се произнесе по жалбата на отборите. Лацио, Фиорентина и Милан остават в Серия А, като ще започнат с точков пасив, а Ювентус изпада в Серия Б, но наказанието от точков пасив от 30 точки е намалено на минус 17 точки.
Наказанията:
Милан - започва от Серия "А", но 30 точки се отнемат от сезон 2005-2006 и -7 точки от предстоящия сезон
Фиорентина - започва в Серия "А" с пасив от 19 точки и са отнети 30 точки от миналия сезон
Лацио - започва в Серия "А" с пасив от 11 точки и са отнети 30 точки от миналия сезон
Ювентус - започва в Серия "Б" с пасив от 17 точки.
МАФИЯ!!!
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

КО СТАНААА!
Имах една идея че ще се случи нещо подобно.
Ама е по добре от нищо.Айде да почва калчото,че ми се гледа сеир.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

УЕФА: Милан ще играе в Шампионската лига

02 август 2006 | 15:46 | Агенция "Фокус"
Нион. Отборът на Милан бе допуснат да играе в Шампионската лига от комисията за извънредни ситуации към УЕФА. Така италианския гранд ще срещне победителя от двойката Цървена Звезда – Корк Сити в третия кръг, който ще е решаващ за влизането на отбора в групите на най-комерсиалния европейски клубен турнир.

Е това е мафия , няма оправия. За к`во изобщо си правиха труда да ги наказват!?
Публикувай отговор