ДИЕМА взе правата за излъчване на EURO 2008

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

ДИЕМА взе правата за излъчване на EURO 2008

Мнение от HyBRiD-X »

Диема Вижън получи правата за България за излъчване на мачовете от ЕВРО 2008, пише официалният сайт на УЕФА. Всичките 31 срещи от финалите в Австрия и Швейцария ще бъдат показани пряко по каналите на телевизионната компания Диема + и Диема 2, както и по платения канал Диема Екстра. Като допълнение към програмата на телевизиите ще се предлагат повторения на мачовете, както и предавания с най-интересните моменти от срещите за деня. “Диема Вижън е нова и амбициозна компания на българския телевизионен пазар, която инвестира солидни средства в излъчването на важни футболни срещи. Компанията подписа разширен договор за излъчване на европейското първенство, което налага показването на допълнителни предавания за форума”, каза изпълнителния директор на УЕФА Ларс-Кристер Олсон.

-----------------------------------------------------------------
Както се казва, да ни е честито! :?
Демек който не е абонат на компания за цифрова ТВ няма да гледа възловите мачове, понеже според мен ще ги пуснат по ДИЕМА Екстра! :x
Аватар
lisman
Потребител
Потребител
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 12:56 pm
Местоположение: Старa Загора

Мнение от lisman »

Мамка им мръсна. И ся кво нито финала, полуфиналите, нито четвърт финалите ще дават. А ако България се класира . . . нито един мач няма да гледаме на наашите. Кво ще гледаме...
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Аре бе толкова пари от реклами ще вземат и ще искат да плащаме и ние да гледаме мачовете – сега вече ни го туриха анално :(
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Дано само се променят нещата дотогава, че поне да не плащаме за мачовете... ама като знам, че това едва ли ще се промени... да се надяваме, че ПОНЕ дотогава в пакета на СТЗ "кабеларките" ще се появи и Диема Екстра!
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

HyBRiD-X написа: ПОНЕ дотогава в пакета на СТЗ "кабеларките" ще се появи и Диема Екстра!
Май и т'ва няма да ни спаси, защото ако са ППВ направени мачовете те май не се излъчват и дори да имаш програмта. :?

ПС: Простете ако греша и нека някой ме попрваи, че отдавна си мисля, че е така и не съм сигурен и все се каня да питам. :oops:
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

Mani написа:
HyBRiD-X написа: ПОНЕ дотогава в пакета на СТЗ "кабеларките" ще се появи и Диема Екстра!
Май и т'ва няма да ни спаси, защото ако са ППВ направени мачовете те май не се излъчват и дори да имаш програмта. :?

ПС: Простете ако греша и нека някой ме попрваи, че отдавна си мисля, че е така и не съм сигурен и все се каня да питам. :oops:
Ако мачовете са ППВ събития излъчват се но ще си ги гледа смо тоз който си плати за това ППВ събитие.Сега това струва около 2 лева.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Май, май Верея няма начин......
Нали затова е ППВ събитие , зада се плаща.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Lexx написа:
Mani написа:
HyBRiD-X написа: ПОНЕ дотогава в пакета на СТЗ "кабеларките" ще се появи и Диема Екстра!
Май и т'ва няма да ни спаси, защото ако са ППВ направени мачовете те май не се излъчват и дори да имаш програмта. :?

ПС: Простете ако греша и нека някой ме попрваи, че отдавна си мисля, че е така и не съм сигурен и все се каня да питам. :oops:
Ако мачовете са ППВ събития излъчват се но ще си ги гледа смо тоз който си плати за това ППВ събитие.Сега това струва около 2 лева.
Ами аз точно това имах предвид, че няма значение дали я имаш или не тая програма, защото тия мачове най-вероятно ще са ППВ и няма да можем да ги гледам, както ти обясни, че се плащат, независимо дали я имаш тая Телевизия.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Верно, заплаща се мача по Pay per view, ама ако наистина сложат такси по, примерно, 2 лв., дай сега да не гледам световно ли? Тц... аз поне ще си плащам за мачовете, който сметна, че си струват. Иначе ще се търсят алтернативни методи - чужди ТВ, онлайн фрий ТВ (дай Боже нета дотогава да го позволява качествено!).
Traxas
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 10:56 am

Мнение от Traxas »

Това че диеам е закупила правата нали не означава че ще е единствената телевизия която има правото да направи това и ще го направи? Може да бъдат купени и от канал едно или някоя друга национална телевизия. Има ли някоя европейска страна където мачовете да са само Pay per view? Надявам се да не станем първата :?
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Traxas написа:Това че диеам е закупила правата нали не означава че ще е единствената телевизия която има правото да направи това и ще го направи? Може да бъдат купени и от канал едно или някоя друга национална телевизия. Има ли някоя европейска страна където мачовете да са само Pay per view? Надявам се да не станем първата :?
Не може да има друга бг телевиция, която да излъчва мачовете. Диема ще е единствената в българия!

ПС: Аз също се надявам нета да се оправи до тогава. :?
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

СПОКОЙНО! Мачовете няма да се излъчват по Диема Екстра :!: :)
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Завеждащият спортната редакция на "Диема вижън" Веселин Василев обясни, че всички мачове от европейското първенство ще бъдат със свободен достъп за зрителите и ще се излъчват по "Диема 2". "Половината от третите мачове в групите, които се дублират като часове, ще се излъчват пряко по "Диема+". След това ще бъдат показани на запис и по "Диема 2". Мачовете от шампионата ще бъдат излъчени и в HDTV формат", подчерта Василев.
--------------------------------------------------------
Браво!!! Похвално!!! :cheers:
Аватар
smuggler
скара-бира
Мнения: 12
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 20:51 pm

Мнение от smuggler »

брей да не повярваш - не стига че безплатно ами и HDTV! Май трябваше някоя по-малка телевизия да вземе правата, че да гледаме качествено излъчване. То и това световно беше на HD ама за кво им е на канал 1 да пусНат качесТвена картина. Дано тия сИ удържат на думата.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

smuggler написа:брей да не повярваш - не стига че безплатно ами и HDTV! Май трябваше някоя по-малка телевизия да вземе правата, че да гледаме качествено излъчване. То и това световно беше на HD ама за кво им е на канал 1 да пусНат качесТвена картина. Дано тия сИ удържат на думата.
99%
Публикувай отговор