Берое за купата . Възможно ли е чудото?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Заключено
Mordred
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 15:44 pm

Берое за купата . Възможно ли е чудото?

Мнение от Mordred »

След лесен първи мач в софия , последвалото в Сливен трудно гостуване
и победата с 1:2. Невероятната подкрепа оказана от 200 и повече фена на Берое . Финалът който ще се играе в СТ. Загора , и гранда който е на пътя за КУпата , която е ключа за УЕФА . Възможно ли е чудото Берое с помощта на фактора домакинство и един пълен стадион да срази ЦСКА ?
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Ще ми се да ги отстраним, но едва ли ще стане това. От доста време "лягаме" на ЦСКА и сега ще стане така според мен. Още повече, че е за мач за купата на България, където ЦСКА ще хвърли яко сили...разбирайте и на терена, и извън него.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Кога е мача
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

11 април 2007г.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Re: Берое за купата . Възможно ли е чудото?

Мнение от Baev »

Mordred написа:След лесен първи мач в софия , последвалото в Сливен трудно гостуване
и победата с 1:2. Невероятната подкрепа оказана от 200 и повече фена на Берое . Финалът който ще се играе в СТ. Загора , и гранда който е на пътя за КУпата , която е ключа за УЕФА . Възможно ли е чудото Берое с помощта на фактора домакинство и един пълен стадион да срази ЦСКА ?
Всичко е възможно , но не и в България на този етап. Супер тъпо е 100000 фактора да влиаят преди да се стигне до фактора домакинство.
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

бих казал само
БИЙ ЧОРБАТА ПО ГЛАВАТА
БИЙ БИЙ БИЙ
Мамо , Мамо стъпах в гърнето с акитата
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

ааа не ГОЛЯМ МАЧ беше ,нашите показаха невероятна игра .(10 пъти по добра от миналата седмица ,който е бил на стадиона знае за какво става въпрос ) 8)

Аз още съм във еуфория ... лудницата ,сега на полуфинал :cheers:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Незнам да рева ли или да се смея... Не ме интересува и в Б група да изпаднем винаги ще съм си за ЦСКА!
И все си мисля, че мача беше купен...

Едит:
Щом минаваме на чорби ето ЕДИН ЧЕРВЕН ОТГОВОР
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Абе мани тая раота .. обижад постоянно а като ги обидиш и голям резил ... аз не съм имал за цел да се заяждам така че от мен поече на тема футбол нищо няма да прочетете ..
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

1.Не мога да си обясня , защо при всяка загуба , вие фенчетата на ЦСКА започвате да търсите вината другаде,че на всичкото отгоре от налудничеви предположения на по-налудничеви
еми ако сте продали мача на Берое , то толкова по-зле за вас.Значи освен ,че сте слаби , сте и подлоги!
2.jerry не мога да разбера защо пускаш клипче с фенове на Левски.не мисля ,че някой левскар е писал в темата
Това ,че вие сте за ЦСКА когато бият, не значи че НИЕ беройците сме такива.
Айде със здраве..и все пак - бий чорбата по главата , бий бий бий
Мамо , Мамо стъпах в гърнето с акитата
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

със сигурност мача е купен, аз съм свидетел на сделката и мога да ви покажа нотариално заверен договор между двете страни. Продаден е за цената от 1лв просто митал и банев са братовчеди и единствената причина за символичната цена е тази, че чорбарите да се чувстват ужасно прецакани

пс. няма по-голямо предателство и селяния от това да си фен на цска или левски като в родния ти град има много по-достоен за уважение отбор. това явление не е в зарата единствено разбира се...
DaRk_SiDe
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: Нед Яну 19, 2003 18:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от DaRk_SiDe »

GIGABYTE* остави ги.Всеки има право на избор все пак.
Резултата е факт - ЦСКА отпада от Берое
Аз сега се моля за домакинство над кьрпачев.
Нека изчакаме 19-ти , когато е жребия пък после ще гледаме
Мамо , Мамо стъпах в гърнето с акитата
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ми аз нямам нищо общо със стара загора .... живея известно време тук ..
за какво предателство ми говориш за това че винаги съм си бил от най великия отбор
Берое ми падат 5 на нула от майните след тва идват цска и ги бият .. еми извинявай ама един посредствен отбор какъвто е берое .. не може да бие цска .. без наговорка .. още от много отдавна се знае че мецду цска и берое има връзка .. първо беройци ни пускаха мачове като гонехме говедата след тва ние правихме равни за да не изпаднат берое .. и това е поредното доказателство за наговорен мач

жалки сте вие щото си мислите че сте направили кой знае какво .. ама като ми биете ливърпул и байер (скоро) тогава ше ми приказвате ..
а ти дарк сайд .. си бий чикии вместо чорбата щото чорбата като прегрее почва да ПАРИ !
Заключено