Светът е ОЛИМПИАДА !

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от realprofesora »

С тези думи вече ще започва денят ни в следващите 2 седмици.Нека спортът за един мирен свят сплоти поне за малко и нашия Старозагорски форум.Както се изрази Мишел Обама : Олимпиец е човек който се стреми към нещо, вярва в нещо и иска да го постигне на всяка цена.
Предлагам в тази тема да излагаме своите впечатления от ХХХ Летни олимпийски игри Лондон 2012.
През тези 2 седмици нека се надъхаме от постиженията на олимпийците и да заобичаме спорта още повече.
Тази вечер в 23ч. ще е откриването .Пожелавам ви приятни мигове и много вълнуващи моменти.Налейте си биричка и се настанете удобно.Дано и нашите олимпийци се завърнат с гордо вдигнати чела!
(Прекъсвам за една извънредна новина) 31 години след откриването на СПИН болестта е ПОБЕДЕНА! Американеца Тимоти е бил излекуван напълно от СПИН след преливане на стволови клетки в организма му. Ето още една добра новина която да ни направи по-радостни в тези горещи летни дни. :cheers:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Popopopopo
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от realprofesora »

Откриването-грандиозен спектакъл. Наистина нещо ......останах без думи.
Popopopopo
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от didka »

Динко много се впечатляваш.
"Интереса клати феса" нали знаеш...
:wink: :)
Както и футбола и т.н.
По-важно е пивоварните да не фалират.
:D
Dog drags - no tracks...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от realprofesora »

didka написа:Динко много се впечатляваш.
"Интереса клати феса" нали знаеш...
:wink: :)
Както и футбола и т.н.
По-важно е пивоварните да не фалират.
:D
Тц ,тц , тц , жалко.Много сме я закъсали.
Темата за триене.
Popopopopo
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от Bul-Dog »

Що да е за триене бе?! Чакай поне да свърши олимпиадата :D , две седмици е само.

Аз очаквам успешно представяне от нашите спортисти. Най-вече силовите спортове. Станка Златева, Тервел Пулев...А дано се завърнат със златни медали-заслужават го!

Иначе за откриването-е, нямам думи, разкош и същевременно много събрано и тоя британски хумор. Наистина си заслужаваше гледането. Има кво да се научи от тези хора, като начин на организация, нали-и-и...
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от nasenceto »

realprofesora написа:
didka написа:Динко много се впечатляваш.
"Интереса клати феса" нали знаеш...
:wink: :)
Както и футбола и т.н.
По-важно е пивоварните да не фалират.
:D
Тц ,тц , тц , жалко.Много сме я закъсали.
Темата за триене.
Все ще се намери някой да ти секне ентусиазма и позитивизма. Да не ти пука. Успех на нашите :cheers:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от realprofesora »

Kво става комплексари , следите ли Олимпиадата !
Popopopopo
SLeeK
Потребител
Потребител
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 0:47 am

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от SLeeK »

Много ме хвана яд, че Чолаков не взе участие......
ПС. Видяхте ли как Резазадех гледаше Салими в опита за нов световен рекорд? Имах чувството, че психически беше рамо до рамо с него до щангата :cheers:
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от Bul-Dog »

Чолаков и да беше взел участие, медал за България пак нямаше да видим. По простата причина, че Величко Чолаков се състезава за Азербайджан.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
SLeeK
Потребител
Потребител
Мнения: 100
Регистриран на: Пет Апр 23, 2010 0:47 am

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от SLeeK »

Това е така, но все пак той е българин и трябва да го подкрепяме :cheers:
Аватар
z3us
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 15:48 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от z3us »

Аман от такива "българи", за мен това са чисти изменници и продажници и не ги броя за българи, нито пък ме интересува кариерата им щом е под чужд флаг. Вярно в България пари за спорт не се дават и условията за практикуването му се плачевни, но все пак не е това начина...
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от Bul-Dog »

Е, недей да съдиш, за да не бъдеш и ти...

Всеки сам си решава. Познавам един човек, преподаваше в София-умен човек, добър българин и всичко-вземаше заплата 800лв. После се ожени, родиха им се деца...Сега е в едно градче до Берлин-преподава, заплатата му е 8 000 евро. Предател ли е? Продал ли се е? Не мисля!
Всеки има правото да иде там, където ще оценят труда му.
Аз помня Величко, като се състезаваше за България-велик наистина и разнасяше славата на държавата ни. Е, оцениха ли го нашите продажници?!

Ай да не зачекваме темата, че е дълбока.
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
z3us
Потребител
Потребител
Мнения: 278
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 15:48 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от z3us »

Много по-различен е случая с твоя познат, защото той си е отишъл просто да работи в Германия, но не се нарича сигурно германец, докато като излезнат на подиума щангистите и кво казват коментаторите - азербайджанеца излезе. Малко или много си сменя националността, защитава техния флаг и това го вижда целия свят, пък твоя приятел никой не го вижда и пред никой не парадира. Ще ти дам много прост пример - Йордан Йовчев живее от 15 години в САЩ. Работи си там човека, изкарва си хубави пари, щом тия в България не са му достатъчни. Обаче това, че си изкарва хляба в САЩ не значи, че трябва да се пише американец и да се състезава за тях. Досега е имал ДЕСЕТКИ предложения от други държави да се състезава за тях, ама както виждаш вземе ли медал българския химн звучи. Та това е разликата между тях, всеки е свободен да иска повече пари и да ходи в чужбина да ги изкарва, но едни са патриоти, а други - не. Едните си изкарват парите с труд, а другите предпочитат новата им родина да им даде накуп 100-200-300 хил. евро, пък голяма работа, че ще си сменят националността. Няма как да им се зарадвам на успехите на тия хора, това са азербайджански успехи, а България я вземе 2-3 медала на тая олимпиада я не, и вината за това отчасти е и на тези изменници.
ПС: Наистина темата е много дълбока и не мисля да споря повече по нея, всеки си каза гледната точка и това е :)
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от Bul-Dog »

Вярно е това, което казваш! И аз мисля така, и много съм против примерно, че се напълниха и наши чужди отбори с чужденци. Вземи една Германия-турчин, поляк, африканци-и всичко това е германски НАЦИОНАЛЕН отбор. Отврат! :spank:
Но когато се касае за отделния човек, ти не може да знаеш какво го е накарало да предприеме това действие. Затова викам, да не съдим!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Светът е ОЛИМПИАДА !

Мнение от realprofesora »

Bul-Dog написа:Вярно е това, което казваш! И аз мисля така, и много съм против примерно, че се напълниха и наши чужди отбори с чужденци. Вземи една Германия-турчин, поляк, африканци-и всичко това е германски НАЦИОНАЛЕН отбор. Отврат! :spank:
Но когато се касае за отделния човек, ти не може да знаеш какво го е накарало да предприеме това действие. Затова викам, да не съдим!
Точно така.Да вземем за пример Петя Неделчева-най -добрата бадминтонистка. Ами като не й осигуряват условия каквито са й необходими за развиването на таланта й, тя защо да се състезава за България. Или сама да си търси спонсори , и така нататък , като Йовчев и да се състезава за България пак.Е не ,Благодаря! Аз ако съм , просто си сменям националността, пък ако щете предател ми кажете.Защо да бухам , като няма признателност ,а някви старчоци -номенклатури са окупирали федерациите и си лапат мангиза ,а спортистите да лапат мухите .
Popopopopo
Публикувай отговор