Търся качествен и добър СПА център в Стара Загора

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Търся качествен и добър СПА център в Стара Загора

Мнение от ReSuRReCt »

Здравейте, досега никога не съм посещавал СПА център, но искам да отида с приятелката си и рових в гугъл за СтЗ, но попадам само на сайтовете на хотелите. Искам да попитам хора, които са посещавали например Калиста или Терма а може и други хотели, струва ли си ? Горе долу какви цени да очаквам ако искам да се възползвам от повечето услуги? Благодаря и се надявам да има активност в темата.

Поздрави!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Търся качествен и добър СПА център в Стара Загора

Мнение от admin »

Около градът ни няма много спа центрове. На Калиста съм ходил, доста лъскав и скъп хотел. Голям басейн, останалото като СПА в кавички си е едно и също. Масаж и разни бани ги предлага всеки хотел. Термата не съм ходил, мислих тази година да ходя, но ме разубедиха. Препоръчвам ти обаче, Хисаря. Топла минерална вода, същите процедури които бихте искали и е само на 90 км от Стара Загора като хванеш под балканският път.
"There is no 'patch' for stupidity."
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Re: Търся качествен и добър СПА център в Стара Загора

Мнение от ReSuRReCt »

А там някой хотел с добри отзиви ? И мога ли да отида само да ползвам услугите и да не нощувам там?
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Търся качествен и добър СПА център в Стара Загора

Мнение от nike718 »

В Мериан Палас на центъра, може да ползваш СПА центъра му без да си гост на хотела.Има приличен басейн и сауна и парна баня.Цените са някъде към 6-10 лева.
Публикувай отговор