Европейският Шампион // Европейският футбол

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Европейският Шампион // Европейският футбол

Мнение от NightWolf` »

Коментирайте този резултат Албания-Гърция 2:1!! и този мач ми изгори фиша на Еврофутбол щях да си зема 100 кинта с 5 лв и наще си познах ама...гърците явно са нямали адския късмет като на Европейското!
Now the magic has gone
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

BlizZzarDa написа:Или колкото и да е безумно да е било ''понагласено'' в стимул на олимпиадата. На европейското бях за тях ама сега като ми падат от някакви мишоци и вече са ми след Франция на първо място в класацията на най-омразните ми отборчета.
Хехех и аз много ги мразя гадните французи.Пък за гърците кво да кажа за мене си остава отбора с добрия треньор и ултималната постройка за тима от европейското.Нищо кой знае кво не са.Ейся ако ги хванем ще ги опънем с 2-3 гола... :D
Аватар
Anubis
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 1:19 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Anubis »

То ясно беше че ще си останат само с Европейското. С този антифутбол се побеждава 2-3 мача докато вече всички не научиха стилът им на игра.А и така не разбрах какво толкова ги превъзнасяха...просто късмета беше на тяхна страна точно в правилния момент
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Късмет във футбола НЕМА...
1. ПОРТО и Champions League - да бе нали предстоеше европеиско в ПОРТУГАЛИЯ...(видяхме истинското им лице тая година - край на осминафинала - даже и това им беше много ама айде)
2. Гърция и Европейски шампион - ами предстоеше олимпиада в Гърция...(видяхма истинския им отбор.... истинския им футбол - АЛБАНИЯ ги скъса....)
3. Франция и световен шампион - че кой беше домакин.... нали ги видяхме "шампионите" през 2002 - НУЛА гола и една единствена точка от равен 0:0 ....
4. Англия и световен шампион - 1966 - кои е домакин - по измислен финал от тоя не си спомням да съм гледал :lol:

Има още много такива примери... както и за '94.... как звучи финал България - Бразилия и как звъчи Италия - Бразилия...

така си е в футбола късмет почти няма...
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Абсолютно всичко е на късмет. Може да има и нагласени работи но предимно сичко си става ей така. Може цял мач да водиш играта и да ти бутнат 2 гола на контраатаки (Барса - Бетис). По същия начин и Гърците, ако не сте забелязали те играха дефанзивно и все биха с по 1 гол.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Прекалено си наивен - късмет може да има когато мачът не е с такова комерсиално значение - Барса - Бетис.... когато става въпрос обаче за световно, европеиско или Champions League - тогава са намесени много, ама много пари... примерите, които са дал са повече от красноречиви... иначе в обикновенния футбол късмет може да има - там е позволено.... но иначе всичко си е решено отдавна...
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

Мдаааа... Нищо случайно няма във футбола. Аз например още поня фрапиращия случай на финала на КЕШ 1999г. Тогава Байерн цял мач водеше със 1:0 на Манчестър, който от своя страна не проявяваше никва воля за игра. И изведнъж във продължението на второто полувреме - хоп 2 гола за 3 минути за Манчестър..... Това беше най-наглата прее***ка която съм гледал.... Хайде кажете ми че това е случайност :evil:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

че аз Манчестър що ги мразя?...
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Тва че Байерн немогат да удържат до края си е техен проблем :P
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Байерн не може да удържа.... ама Манчестър пък напада цял мач нали... вкараха два гола в края....
ама май нещо не им се получи нито на Дъртия Трафорд нито на САН СИРО... манчестър и нападение - 0 гола за два мача... тай че ти предлагам да се откажеш от тях и да спрем с тая тема, че ще се скараме ако продължаваме...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Сега да не се онасяме , добре видяхме , че и двата отбора имаха 100% голови положения , и в двата мача . Милан , РЕАЛНО имаха по-големи шансове с оглед рутината и възраста на отбора :wink: Щеше да е подвиг Манчестър да ги отстранят . И мене ме е яд - много! Беше ми пределно ясно , че ще се получи така още като видях каква селекция направи отбора миналото лято :wink: Много добри играчи , но твърде млади :idea: И на най-важния пост DMC ми купи пак неопитен играч :evil: Е боли ме , но това ни са шансовете :wink:
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

ACMilan написа:Байерн не може да удържа.... ама Манчестър пък напада цял мач нали... вкараха два гола в края....
ама май нещо не им се получи нито на Дъртия Трафорд нито на САН СИРО... манчестър и нападение - 0 гола за два мача... тай че ти предлагам да се откажеш от тях и да спрем с тая тема, че ще се скараме ако продължаваме...
Ще карам поред:
Значи, че Байерн бяха по-добрия отбор онзи мач спор няма, но ако винаги печелеше по-добрия, футболът нямаше да е същата игра нали ;)
Това, че са вкарали накрая, еми не виждам какво значение има кога се вкарват головете. Голове в последните минути означава по-голяма концентрация или липса на такава у противника... И Милан вкарват напоследък такива голове. Невиждам нищо странно в това.
А за мачовете от тазгодишната Шампионска лига, нямам кой знае какво да кажа. Милан си бяха по-добрия отбор. Резултата го показва. На МанЮ все още им трябва време, а може би и някой и друг играч за пробив в Европа (той Баев добре е написал къде са им проблемите;))
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Аз нямам против головете в края на мача... че е гадно да то вкарат такъв много е гадно... ама да вкараш два и то по късмет и точно за това да те мислят за добър отбор.. извинявай ама звездата на манчестър изгря благодарение на късмет...
Публикувай отговор