Италия [Серия А]

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Публикувай отговор
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Питайте Берлускони , той знае със сигурност :lol:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Baev - много го разбираш ти тоя футбол в Италия ми се струва - много компетентно се изказваш нещо :wink:

Кой ще е шампион - това реторичен въпрос ли е :) - отговорът е ACMilan :!:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

ACMilan написа:Baev - много го разбираш ти тоя футбол в Италия ми се струва - много компетентно се изказваш нещо :wink:

Напротив , нищо не разбирам. Може би , повече от равиоли и пица , отколкото от футбол :wink:

ACMilan написа:Кой ще е шампион - това реторичен въпрос ли е :) - отговорът е ACMilan :!:
Дали е рИторичен , незнам :wink:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Baev написа:
ACMilan написа:Baev - много го разбираш ти тоя футбол в Италия ми се струва - много компетентно се изказваш нещо :wink:

Напротив , нищо не разбирам. Може би , повече от равиоли и пица , отколкото от футбол :wink:

ACMilan написа:Кой ще е шампион - това реторичен въпрос ли е :) - отговорът е ACMilan :!:
Дали е рИторичен , незнам :wink:
Абе и аз разбирам от пица... и от правописни грешки :!: , но това е друг въпрос... Милан е истината мой човек! А що се отнася до Берлускони това момче трябва да смени единствено треньора, но той Анчелоти вече толкова време се задържа на този пост, че нз дали не е почнало да му увира пипето...
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

По тази логика Алекс Фъргюсън трябваше вече 20 пъти да го сменят.
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

А - то това момче си е родено за Манчестър, докато Карло Анчелоти не е за треньор на Милан - не го бива... още когато дойде той дойде и Ривалдо, но нещо не се разбраха, Анчелоти въведе и доста по "интересен" и не винаги успешен стил на игра, а реално погледнато Милан просто няма слабо звено, на всеки отбор може да се намери кусур - я вратар, я защита, халфова линия или нападение - може и по 2 на веднъж, на Миалн слабото място е треньора...
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Съгражданите малко се поизложиха - паднаха от Палермо с 2:3, те всъщност падаха с 0:3 5 минути преди края... иначе добре тръгнаха - Интер - Тревизо 3:0...
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

Абе Juve ще спечелят а Милан и Интер има да чакат.
За малко Фиорентина да се задържи на 2-ро място.
А и Юве води с 9 точки.Трябват три победи за да изравнят и през туй време Юве да не печели :wink:
А и на Милан им предстой мач срещу Рома и като гледам може да се улегавят
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

fddf - абе не те знам колко разбираш от футбол и особено от футбола в Италия, ама съдейки по това, което си написал - НЕ Е МНОГО! 9 точки казваш - аха ясно само си видял класирането - миналата година бяха 8 точки и Ювентус направиха две поредни загуби + равен и Милан ги изравни!!! Така, сега е още средата на сезона, не че подценявам Ювентус, ама познавам много добре Милан и знам на какво са способни, а Ювентус винаги може да се издъни... споко - пък и предстои още една среща - последнта завърши 3 на 1 за Милан :!:

Пък и Милан не чака, тая година ако евнтуално нещо не стане в Италя... Шампионската лига е за тях :wink: :!: :!: :!:
FORZA MILAN
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

За КЕШ Ливърпул винаги е насреща :wink: ,тъй че по добре да си земат Италия :D
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Ливърпул са адските смешници - не само, че трябваше да не се класират за Шампионската лига, ами взеха, че и минаха групите - стига им толкова - ако Бенфика не успее да ги спре(което е малко вероятно) - следващия кръг е последен за Ливърпул - не могат повече просто...
FORZA MILAN
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Бе те и миналата година не можеха (даже и аз не вярвах), НО ... :!: :!: :!:
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

ACMilan написа:fddf - абе не те знам колко разбираш от футбол и особено от футбола в Италия, ама съдейки по това, което си написал - НЕ Е МНОГО! 9 точки казваш - аха ясно само си видял класирането - миналата година бяха 8 точки и Ювентус направиха две поредни загуби + равен и Милан ги изравни!!! Така, сега е още средата на сезона, не че подценявам Ювентус, ама познавам много добре Милан и знам на какво са способни, а Ювентус винаги може да се издъни... споко - пък и предстои още една среща - последнта завърши 3 на 1 за Милан :!:

Пък и Милан не чака, тая година ако евнтуално нещо не стане в Италя... Шампионската лига е за тях :wink: :!: :!: :!:


всеки отбор от време на време губи дори да е много близо тъй става както стана на ШЛ там водеха с 3:0и пак се осраха

колкото до ливъпул тази година неочакван да спечелят нито лигата нито купата пък камоли ШП
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

AC Milan - сигурно си в траур :lol:
Но ето че стана каквото стана осраха се(горките :D ) трябва им огромен касмет да успеят да спечелят

А и им предстой мач срещу Асколи(отбор който беше в серия Б)
ясно е кой е победителя но ако някъде го дават ще го гледам :wink:
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Бъзикай се е, бъзикай се... ама все пак най-добре се смее този, който се смее последен! Не забравяй, че шампионската лига е наша!!! :)
FORZA MILAN
Публикувай отговор