Лига Европа

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

March 19
17:30 Bayern Munich - Schalke

Мисля , че ще го дават пряко по ЕВРОКОМ БЪЛГАРИЯ
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Баси ве! Къв е тоя късмет. Едва ли ще продължим напред, че и късмета ни е изневеил и при тегленето->първия мач е в София. :x :x :x :x
Аватар
lisman
Потребител
Потребител
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 12:56 pm
Местоположение: Старa Загора

Мнение от lisman »

А как ти се струва това: ЦСКА на крачка за влизане в Шампионската лига и им се пада Ливърпул
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Ето как се представи до сега в Европа


Отборът на Шалке 04 завърши на второ място в първенството на Германия през миналия сезон и това му отреди право на участие в груповата фаза от турнира на Шампионската лига. Германците бяха в една група с ПСВ Айндховен, Милан и Фенербахче. В групата:
ПСВ – Шалке 1:0
Шалке – Милан 2:2
Фенербахче – Шалке 3:3
Шалке – Фенербахче 2:0
Шалке – ПСВ 3:0
Милан – Шалке 3:2
Само един гол не стигна на отбора за да се класира за осминафиналите на турнира и да изхвърли Милан. Третото място в групата даде шанс на Шалке да играе в турнира за Купата на УЕФА. В първия кръг германците без проблеми надделяха над Еспаньол – две победи 2:1 в Германия и 3:0 в Испания. На осминафиналите “миньорите” играха с Палермо. В Италия двата отбора направиха скучен мач и изненадващо Палермо победи с 1:0. На реванша Шалке излезе по – мобилизиран и не остави шанс на “сицилианци” надделявайки с класическото 3:0.

п.п Ако традицията продължи , би трябвало до ни бутнат 3:0 във втория мач :roll:
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Мнение от AquiLA^ »

И аз много исках Левски да продължи, но според мен така или иначе щяха да отпаднат. Нека погледнем от добрата страна. Ще приберат бая пари от телевизионни права. Всяко зло за добро.
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

а е тряя сме оптимистиии Левски ще победят тука и в Германия равен и се класираме на полуфиналите ще му мислим ,тогава вече ще се притесняям 8)

само левски
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Аз си мислех, че като стигнем до четвъртфинал ще е нещо голямо и то наистина е доста, ама като се замисля сега ако стигнат до полуфинал-олеееее :lol: , а после да финааал. ахаха :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

еее Левски се издъниха малко ама с човек по малко и все пак това са Шалке 04. :( Но надеждата умира последна , на реванша 0:3 8)
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Левски беше до тук. Бардон момчето леко се поиздъни , но това е футбола. Догодина КЕШ и това е.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Най-противното ми е че се намират идиоти които да хулят сега Левски че са паднали, че нищо не са направили и т.н. Все пак да си сред 8-те "най-добри" в този турнир хич не е малко, наистина късмета е определено срещу нас.Даже си мисля че са се наговорили всички да не позволят на Български отбор да се представи добре.Все пак Левски направи хубави мачове и трябва да им се отдаде заслуженото.
Все пак има още 90 минути, а както много пъти се е случвало във футбола няма логика, такаче стискаме палци всички на следващия мач пък каквото сабя покаже :lol:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Финал
МИДЪЛЗБРО Изображение : СЕВИЛЯ Изображение

Изображение
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Аз залагам на Севиля.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз съм превържаник на британския футбол така , че ще викам за Боро :)
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

Севиля е новият носител на Купата на УЕФА
(ха-ха боро се осраха-а аз заложих на севил)






Севиля е новият носител на Купата на УЕФА. Воденият от Хуанде Рамос тим спечели трофея след разгромна победа над Мидълзбро с 4:0 в холандския град Айндховен. Испанците създадоха повече голови положения преди почивката и логично поведоха в резултата чрез Луиш Фабиано в 27-та минута. Така полувремето дойде при един гол преднина за испанците.
В стремежа си да обърне хода на мача, мениджърът на Мидълзбро Стив Макларън пусна в игра трети нападател след почивката. Това бе героят за авгличаните през цялата кампания – Масимо Макароне, който заигра отдясно. В 52-та минута Марк Видука изпусна най-чистото положение за Мидълзбро в мача. Крис Ригот свали топката с глава към австралиеца, който от малкото наказателно поле стреля във вратаря на Севиля – Палоп. След този пропуск футболистите на Боро се хвърлиха да изравняват резултата и оставиха празни пространства в отбраната си. При една контраатака трима футболисти на Севиля се озоваха пред наказателното поле срещу двама бранители. Хесус Навас пусна към Кануте, който стреля към вратата. Вратарят Шварцър успя да отбие неговия удар, но Мареска се оказа на точната позиция и удвои резултата. Само пет минути по-късно отново Мареска окончателно реши изхода на финала с второто си попадение в мача. Италианецът посрещна пред наказателното поле на Мидълзбро една изчистена топка и с плътен удар в десния ъгъл на Шварцър направи резултата класически. Минута пред края Кануте отбеляза четвърто попадение.
С двете си попадения в срещата Енцо Мареска бе избран за играч на мача.
Това е първият трофей в европейските клубни турнири за Севиля в 101-годишната история на испанския клуб.

Мидълзбро. Шварцер, Парнаби, Ригот, Саутгейт, Кедрю (Айегбени, 70), Морисън (Макароне, 46), Боатенг, Рочембак, Даунинг, Видука (Кетърмол, 86), Хаселбанк
Севиля. Палоп, Хави Наваро, Даниел, Ескюде, Давид, Хесус Навас, Мареска, Марти, Адриано (Пуерта, 86), Луиш Фабиано (Ренато, 71), Савиола

Голмайстори: Луиш Фабиано (27), Мареска (78, 84), Кануте (89)

Жълти картони: Рочембак (83); Даниел (53), Ескюде (81), Мареска (85)
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

РАЗБИВАНЕ:)
Now the magic has gone
Публикувай отговор