Мондиал 2006

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Как не играят никакъв футбол Португалия ве??? И как ще се почна от Фиго. Според мен още от контузията на К. Роналдо се натегна играта. Горкото момче, чак се разплака, а толкова му се играеше. И вече почнаха големите нерви. После Холандия не постъпиха по правилата на феърплея и започна драмата. Терена приличаше на бойно поле. Такива мачове искам да гледам аз :wink:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

RauL's FaN написа:Как не играят никакъв футбол Португалия ве??? И как ще се почна от Фиго. Според мен още от контузията на К. Роналдо се натегна играта. Горкото момче, чак се разплака, а толкова му се играеше. И вече почнаха големите нерви. После Холандия не постъпиха по правилата на феърплея и започна драмата. Терена приличаше на бойно поле. Такива мачове искам да гледам аз :wink:
Всичко почна от скапания им гол. Португалия реши, че ще трябва да спира играта на Холандците по какъвто и да е начин. Вземе Холандец топка и двама португалци ходят да го ритат, ритат и още да го ритат. И много си бяха прави Холандците като не им пуснаха топката в онази ситуация, а и за какви правила говорим, когато цял отбор ти скача по краката. Каквото искаш разправяй ама Португалия беше грозна картинка. Холандия се опитваше да играе, но просто не им беше позволено. Тук не включвам и онези грозни постъпки на треньора на Португалия с бавенето на времето и с онези смени.
Аватар
Torbalan
Потребител
Потребител
Мнения: 212
Регистриран на: Нед Мар 12, 2006 15:35 pm
Местоположение: У Нас

Мнение от Torbalan »

а е мача беше пълна скръб ,никакъф футбол нямаше след 30 минута.То не бяха нерви не беше чудо ... а такива големи отбори ... те точно заради това ,щот са големи и е позор да отпаднат на 1/8 финали и се бореха с всички средства ... накрая съдията стана за смях :lol: :lol: :lol:
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

След червения картон започнаха да се защитават португалците. А и не можеш да ги виниш, защото това е част от тактиката на отбора, да играе на контра атаки! И холандците немалко се ритаха. Именно така се контузи К. Роналдо, а ако беше останал на терена, даже и с 2:0 щяха да паднат лалетата. Фиго, Деко и голмайстора Маниш показаха какво е футбол в предни позиции, и неслучайно дойде гола. А Холандия какво. Безидейни пасове в половината на португалците, и тук-таме добри индивидуални изпълнения от страна на Ван Пърси. А Робен нямаше късмет нещо, иначе си играе момчето. Няма кво повече да кажа по мача :wink: Тва е моето мнение :D
Аватар
Montella
Модератор
Модератор
Мнения: 315
Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 20:58 pm
Местоположение: Italy
Обратна връзка:

Мнение от Montella »

Тотииииии Герой на мача САМО ИТАЛИЯ

ИТАЛИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН
House Music Underground !!!!!!
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

Montella написа:Тотииииии Герой на мача САМО ИТАЛИЯ

ИТАЛИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН
Италия световен шампион 8)
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Мнение от AGGRESSOR »

fddf написа:
Montella написа:Тотииииии Герой на мача САМО ИТАЛИЯ

ИТАЛИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН
Италия световен шампион 8)
с тази си мизерна игра шампиони някой друг път :? Австралия изобщо не заслужаваха да загубят по този начин.
САМО АНГЛИЯ :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

AGGRESSOR написа
с тази си мизерна игра шампиони някой друг път Австралия изобщо не заслужаваха да загубят по този начин.
Абсолютно съгласен съм и по-смешна дузпа от тази не бях виждал.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Ни`ква дузпа , смях.... италианците можеха да бият както трябва , не тъка
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

pesa написа:AGGRESSOR написа
с тази си мизерна игра шампиони някой друг път Австралия изобщо не заслужаваха да загубят по този начин.
Абсолютно съгласен съм и по-смешна дузпа от тази не бях виждал.
добре де ,не съм казал че са много силни.Аз просто съм тяхен фен.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от HyBRiD-X »

Те хората са го казали: "Не е луд този, дето яде баницата, а този, който му я дава." Наистина никаква дузпа за "жабарчетата", ама и никакво съдийство на това световно! Не може съдията да е на 3м от фаула за дузпата и да е толкова категоричен, като се видя, че отсъждането за дузпата трябваше да е жълт картон за италианеца... Това отсъждане за мене си беше акане на труда и на хвърените пари за разходи на "кенгурутата", жалко и за някои от играчите им, които едва ли ще играят след 4 години.

OFF: Този австралиец има е*ати нервите! Ако на мене ми свирят такава дузпа в 93 мин на 1/8 финал на световно, пребивам този сополко - съдията, пък после ако искат да не ми дават да помириша футболно игрище до края на живота ми!/OFF
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Ето и прогнозата ми:
1.Франция
2.Германия
3.Португалия
4.Италия
Последно промяна от Mani на Нед Юли 02, 2006 21:31 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

Mani написа:Ето и прогнозата ми:
1.Франция
2.Германия
3.Португалия
4.Италия
грешиш

1Италия
2Франция
3Германия
4Португалия
Аватар
Soby
Сутеньор
Мнения: 437
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 23:16 pm
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от Soby »

fddf написа: 1Италия
2Франция
3Германия
4Португалия
Абсолютно съм сагласен с теб ;)
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Soby написа:
fddf написа: 1Италия
2Франция
3Германия
4Португалия
Абсолютно съм сагласен с теб ;)
Tonight! :wink:
Заключено